حداقل 14 نفر زخمی در تیراندازی در شیکاگو funeral home

حداقل 14 نفر مجروح شدند, تیراندازی در یک مراسم تشییع جنازه در شیکاگو روز چهارشنبه گفته است. وضعیت قربانیان در حال حاضر شناخته شده است.

یک نفر از علاقه بود که در مصاحبه با اجرای قانون اما وجود چند مظنون به گفته پلیس.

پلیس شیکاگو معاون اول سرپرست Eric Carter گفت: یک خودرو با نزدیک شدن به یک مراسم تشییع جنازه در آبرن گرشام محله که در یک مراسم یادبود در حال وقوع بود که کسانی که در داخل خودرو شروع به شلیک.

شرکت کنندگان در مراسم تشییع اخراج و عقب خودرو سوار دور به عنوان سرنشینان ادامه شلیک. خودرو سقوط کرد در مورد نیمه راه تا بلوک و سرنشینان کردم و گریخته در چند جهت کارتر گفت.

حداقل 60 پوسته پوسته بدست آمده از صحنه است.

سازمان آتش نشانی گفت: CBS Chicago حداقل نه نفر گرفته شده است به یک بیمارستان محلی منتقل شد و در جدی به وضعیت بحرانی است. معلوم نیست که آیا هر یک از بستری مردم بیگناه.

همه قربانیان بزرگسالان هستند کارتر گفت.

منابع گفت: CBS Chicago تیراندازی برنامه ریزی شده بود که کمین خارج از خانه مراسم تشییع جنازه. تشییع جنازه بود برای دانی Weathersby که هدف گلوله قرار گرفت و کشته جولای 14, CBS Chicago چارلی De Mar گزارش.

منابع CBS گفت: شیکاگو براد ادواردز پلیس هشدار داده بودند ممکن است وجود دارد یک حمله در خدمات مراسم تشییع جنازه. کارتر گفت: یک تیم ماشین اختصاص داده شده بود به تشییع جنازه به دلیل اندازه آن است.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de