Joker پیشرو اسکار مدعی با 11 نامزد از جمله بهترین تصویر, بهترین بازیگر مرد و بهترین کارگردان و بهترین نمره. یکی از مهمترین و صحبت در مورد فیلم های سال—هر دو خوب و بد—Joker is a منحصر به فرد وحش در سال 2020 جایزه مسابقه. پل زدن شکاف بین مولف و فیلم های پرفروش, فیلم, بذله گو , سیگنال یک پیروزی برای کتاب های کمیک فیلم یک نوع است که محبوب در اسکار.

بیش از 40 سال گذشته تنها تعداد انگشت شماری از کتاب های کمیک الهام گرفته از فیلم موفق به تصرف نامزد. و توسط بزرگ این فیلم ها شده اند نگاه کردن بر صنعت فیلم حداقل در جوایز زمان. بیشتر دیده می شود به منازعه و بیشتر یک موضوع-پارک سوار از یک فیلم بسیار کمی موفق به افزایش و یا حتی در نزدیکی آیکون وضعیت.

Joker Oscars
خواکین فونیکس به عنوان بذله گو نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد اسکار.
Warner Bros.

سوپرمن: فیلم (1978) یک مثال نخست است. این تبلیغ به عنوان استاندارد طلا از ابرقهرمان فیلم به این روز چون آن زمان شخصیت جدی تر از قبل در آورده و سطح برجسته به قهرمان. این فیلم نامزد چهار جایزه اسکار, برنده ویژه جایزه دستاورد برای استثنایی کمک به حرکت تصویر.

در سال 1990 بتمن برنده جایزه اسکار برای بهترین کارگردانی هنری و مجموعه دکوراسیون. در حالی که عواقب آن بازگشت بتمن و بتمن برای همیشه تا به حال نامزد نه دور آمد با یک پیروزی آن نیست تا زمانی که Sam Raimi را Spider-Man 2 در سال 2005 که قهرمان فیلم را برنده جایزه اسکار دوباره زمانی که آن را در زمان خانه جایزه بهترین دستاورد در جلوه های بصری.

در سال 2008 Christopher Nolan, مسلما یکی از بزرگترین فیلمسازان دوران مدرن بدبختانه ابرقهرمان نوع بر سر آن با شوالیه تاریکی. هیت لجر را مسحورکننده عملکرد به عنوان بذله گو برنده بهترین عملکرد توسط یک بازیگر مرد در نقش حمایت و فیلم برنده جایزه اسکار برای بهترین دستاورد در ویرایش صدا. یکی از این بحث ها در آن زمان حداقل در برخی از محافل بود snubbing فیلم برای بهترین عکس نامزدی. در آن زمان حداکثر تعداد از فیلم های است که می تواند نامزد اسکار بود و پنج. اعتراض از رسانه ها و طرفداران به طور یکسان کمک به آکادمی دو برابر شدن تعداد نامزدهای تا 10 سال بعد.

Superman Oscar
“سوپرمن” با بازی کریستوفر ریو هموار راه را برای کتاب های کمیک الهام گرفته از فیلم’ افزایش احترام.
Warner Bros.

این امر یکی دیگر از هشت سال قبل از یک کتاب کمیک فیلم را برنده جایزه اسکار. در سال 2016 تیم ملی خودکشی آمد دور با یک پیروزی برای بهترین آرایش و مو. سال بعد لوگان بود نامزد دریافت جایزه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی یکی از جوایز معتبر این برای اولین بار یک کتاب طنز فیلم.

در 2018, پلنگ سیاه ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین کتاب کمیک الهام گرفته از فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین تصویر. در حالی که آن را برنده این جایزه را برنده بهترین امتیاز اصلی, بهترین دستاورد در طراحی صحنه و لباس و بهترین دستاورد در طراحی و تولید. این فیلم ثابت کرد به مخاطبان است که کتاب های کمیک فیلم می تواند ایستادن در کنار مولف فیلم. در این انیمیشن طرف Spider-Man: به عنکبوت-آیه راه دور با بهترین فیلم انیمیشن است که در سال به عنوان.

بذله گو است و گام بعدی در این تکامل آلوده کردن خطوط بین دو سبک متمایز از سینما و ایجاد یکی از چند مولف کتاب طنز فیلم. این فیلم 11 نامزد جایزه اسکار است که بیشتر از هر فیلم در این سال و تا کنون بیشتر از هر کتاب طنز فیلم. در حالی که بهترین عکس جایزه هنوز کسانی را که از کتاب های کمیک سبک بذله گو فقط ممکن است بهترین شات در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de