آتلانتا شهردار باعث می شود درخواست مهیجی برای آرام کردن تظاهرات خشونت

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین تحویل یک درخواست مهیجی برای آرام کردن خشونت در شهر خود را در شب جمعه پس از یک ماشین پلیس به آتش کشیده شد و معترضان شکست ویندوز در سی ان ان ساختمان است.

“اگر شما در مورد مراقبت از این شهر و سپس رفتن به خانه” کف خواست در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی.

آتلانتا در اعتراض به یکی از بسیاری از مواج در سراسر کشور جمعه شب به عنوان مردم به خیابانها در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس نگه داشته زانو خود را بر روی گردن خود را حتی پس از او بارها و بارها التماس برای هوا. در مینیاپولیس, سایت فلوید مرگ مقامات محلی تحمیل 8 بعد از ظهر حکومت نظامی — اما بسیاری از معترضان باقی مانده در خیابان.

جزئیات کف سخنان زیر:

اجازه دهید من فقط صحبت می کنند به آنچه اتفاق می افتد امروز در اینجا.

پیش از هر چیز من یک مادر هستم. من مادر هستم به چهار سیاه و سفید کودکان در امریکا یکی از آنها 18 سال است. و زمانی که من دیدم قتل جورج فلوید من صدمه دیده است مثل یک مادر خواهد صدمه دیده است.

و دیروز وقتی که من شنیده ام وجود دارد و شایعاتی در مورد خشونت در آتلانتا من آنچه یک مادر را به نام من پسر من و من گفت: “شما کجا هستید؟’ من گفتم: ‘من نمی تواند از شما محافظت و پسران نباید از امروز.’ بنابراین شما نمی خواهید به نگرانی در من و در مورد مراقبت که در آن ما در امریکا است. من پوشیدن این هر و هر روز و من دعا می کنم بیش از فرزندان من هر و هر روز.

بنابراین آنچه در من اتفاق می افتد در خیابان آتلانتا است آتلانتا. این اعتراض این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور این است که هرج و مرج است. اعتراض به هدف. زمانی که دکتر کینگ ترور شد, ما نمی انجام این کار به شهر ما.

بنابراین اگر شما عاشق این شهر, این شهر که تا به حال یک میراث از شهرداران و روسای پلیس و افرادی که مراقبت در مورد این شهر که در آن بیش از 50 درصد از صاحبان کسب و کار در مترو آتلانتا در حال اقلیت صاحبان کسب و کار اگر شما در مورد مراقبت از این شهر و سپس رفتن به خانه. و دعا می کنم که کسی مثل کشیش Beasley خواهد آمد و با شما صحبت کنم و شما را به برخی از دستورالعمل در مورد آنچه که یک اعتراض باید مانند نگاه کنید که چگونه شما اثر تغییر در امریکا است.

این رئیس پلیس [آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر] ساخته شده یک ویدیو دیروز جلو و آن را در یوتیوب. که در آن او گفت که او وحشت زده به تماشای قتل جورج فلوید. این زن که.

شما ارج نهادن به میراث مارتین لوتر کینگ جونیور و جنبش حقوق مدنی. شما نه اعتراض به هر چیزی در حال اجرا با قهوه ای مشروب در دست های خود را شکستن پنجره ها در این شهر است. T. I., Killer Mike متعلق به نیمه سمت غرب تا زمانی که شما رایت کردن این شهرستان در حال سوختن پایین جامعه ما است.

اگر شما می خواهید تغییر در امریکا بروید و ثبت نام برای رای دادن. نشان می دهد تا در انتخابات در ژوئن 9th. انجام آن در ماه نوامبر. که ما نیاز به تغییر در این کشور است.

شما در حال disgracing ما شهر شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است. ما بهتر از این. ما بهتر از این به عنوان یک شهر ما بهتر از این را به عنوان یک کشور است. رفتن به خانه. رفتن به خانه.

در همان راه من می تواند به محافظت از پسر من دیروز من نمی توانم محافظت از شما در آن خیابان. شما در حال پرتاب چاقو در ما افسران پلیس, شما در حال سوختن ماشین. شما را مخدوش سی ان ان ساختمان است. تد ترنر آغاز سی ان ان در آتلانتا 40 سال پیش به خاطر او معتقد بود که ما به عنوان یک شهر است. وجود دارد یک خبرنگار که دستگیر شد دوربین های صبح امروز, که با این نسخهها کار برای سی ان ان آنها در حال گفتن داستان ما. و شما در حال disgracing ساختمان خود را.

این میراث از حقوق مدنی در امریکا است. این است که هرج و مرج و ما در حال خرید به آن است. این تغییر نمی دهد هر چیزی ما دیگر صحبت کردن در مورد قتل یک مرد بی گناه. ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه شما در حال سوختن ماشین پلیس در خیابان های آتلانتا ، رفتن به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im