آتلانتا شهردار می گوید گرجستان فرماندار اقدامات “به سادگی عجیب و غریب”

واشنگتن — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف را رد کرد و تلاش های گرجستان فرماندار برایان کمپ به چالش سفارشات الزامی ماسک و اجرای اجتماعی فاصله اقدامات میان سنبله در coronavirus موارد به عنوان “به سادگی عجیب و غریب” گفت جمهوریخواه فرماندار سوار شده یک “غیر معمول” بازی از انگشت اشاره.

“فرماندار انجام داده است و بسیاری از چیزهایی که از اواخر و گفت: بسیاری از چیزهایی که از اواخر که کاملا رک و پوست کنده به سادگی عجیب و غریب” کف گفت: در “رویارویی با ملت است.” “او ثبت 124-plus-صفحه دعوی در دادگاه علیه من این هفته تماس اضطراری به دستور توقف من از صحبت کردن در مورد سفارشات خود را. اگر فرماندار این دولت تا به حال راه من خواهد بود و نه مجاز به صحبت با شما امروز. و بنابراین این بازی سرزنش است غیر معمول ترین است.”

کمپ در هفته گذشته ممنوع شهرستانها و استان ها در گرجستان از سفارش ساکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در عمومی. بیش از یک دوجین دولت های محلی از جمله آتلانتا صادر ماسک حکم در حالی که در کمپ تحت فشار قرار دادند تا برای پوشیدن پوشش صورت به طور داوطلبانه.

روز جمعه در کمپ تشدید تلاش ها و طرح دعوی در دادگاه در برابر کف و اعضای شورای شهر در تلاش برای جلوگیری از آتلانتا ماسک قیمومیت. فرماندار گفت: این شهرستان در دستور اجرایی “شد محدود تر از خود” و متهم کف بیش از او قدرت.

اما کف در یکشنبه سوال که چرا کمپ خاص آتلانتا برای آن ماسک مورد نیاز به ویژه از دیگر شهرستانها گرجستان را به اعمال محدودیت های مشابه.

“وجود دارد شهرهای دیگر در کشور ما که نهاد ماسک حکم و او را هل داد به عقب در برابر آنها” او گفت:. “من نمی دانم اگر آن را چون شاید آنها منجر شد توسط مردان و یا اگر آن را شاید به دلیل جمعیتی در شهر آتلانتا. من نمی دانم چه پاسخ هستند اما آنچه می دانم این است که علم در کنار ما است.”

گرجستان اولین دولت برای بازگشایی آن, اقتصاد, اما کمپ ادعا جمعه که تظاهرات اخیر در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس بودند “شماره یک” دلیل دولت برای افزایش جدید کروناویروس عفونت. اما کف رد این پیشنهاد گفته او دیده نمی شود “داده ها و یا علم است که اشاره به آن است.”

“اما آنچه که من را دیده اند داده است که زمانی که فرماندار بازگشایی دولت ما مردم از سراسر کشور آمدند و به دولت ما,” او گفت:. “ما دیده ایم که ردیابی با تلفن همراه داده چون ما باز برای کسب و کار به عنوان اگر ما نه در میان یک بیماری همه گیر.”

یک سند از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و منتشر شده توسط مرکز عمومی یکپارچگی در هفته گذشته شناسایی 18 متحده که در “منطقه قرمز” برای coronavirus موارد با گرجستان در میان آنها است. در این سند توصیه می کند کسانی متحده reimpose محدودیت در شهروندان برای کاهش گسترش ویروس از جمله محدود کردن گردهمایی های اجتماعی بسته شدن میله و ورزشگاه و نیاز مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت.

اما ماسک مورد نیاز را تبدیل به یک نقطه درگیری با آمریکایی ها در برخی از مکان های آشکار امتناع از پیروی از دستورات الزامی چهره پوشانده اند.

کف, اما, گفت, ماسک مورد نیاز باید “هیچ ربطی به سیاست است.”

“آتلانتا نشسته در دو شهرستان در این حالت دو از بالاترین شهرستانهای عفونت نرخ از COVID-19. پس این است که در مورد سیاست. این است که در مورد مردم” او گفت:. “این مورد بیش از 3,100 افرادی که فوت کرده اند در کشور ما بیش از 130,000 که آزمایش مثبت است.”

کف و یکی از فرزندان او آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit