آتلانتا شهردار می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “و آن را بدتر” و باید “درست صحبت کردن را متوقف”

واشنگتن — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به دادگاه تجدید نظر به رئیس جمهور تهمت در روز یکشنبه به “درست صحبت کردن را متوقف” پس از تظاهرکنندگان فرود در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده روز شنبه برای پنجمین روز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و درگیری شد بیشتر خشونت به عنوان روز تبدیل به شب.

“وجود دارد که در آن شما فقط باید متوقف شود و این یکی از آن زمان” کف ” در “رویارویی با ملت است.” “او آن را بدتر. این است که در مورد استفاده از نیروی نظامی. این است که در مورد که در آن ما در امریکا است. ما فراتر از یک نقطه اوج در این کشور و شعارهای تنها inflames که او باید گاهی فقط توقف صحبت کردن است.”

کف رئيس جمهور گفت: توييتها بیش از آخر هفته و لفاظی های اطراف آن تظاهرات که در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ و کسانی که از سایر آمریکایی های آفریقایی تبار با اجرای قانون هستند “یادآور Charlottesville که در آن رئیس جمهور تهمت فقط آن را بدتر می کند.”

آقای ترامپ گفت: در سال 2017 دنبال درگیری بین supremacists و ضد معترضان در Charlottesville, Virginia است که وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف است.” رئیس جمهور نظرات در آن زمان منجر به واکنش گسترده.

دهها هزار نفر از مردم در سراسر کشور به خیابان ها ریختند و دوباره پنج شنبه شب در اعتراض به Floyd مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه به او گفتند که او نمی تواند نفس.

افسر دوربین با زانو خود را در برابر فشار فلوید گردن, Derek چوین دستگیر شد و به اتهام قتل پنج شنبه.

در برخی از مناطق این تظاهرات منجر به درگیری با پلیس به عنوان شهرداران در بیش از دو دوجین شهرستانها صادر حکومت و گارد ملی مستقر شد. گلوله های لاستیکی در تظاهرات و اعضای مطبوعات در مینیاپولیس و در واشنگتن دی سی افسران اخراج اسپری فلفل در تظاهرات خارج از کاخ سفید است.

معترضان که همگرا در مرکز شهر واشنگتن انداخت بطری آب و سنگ در افسران آتش به وسایل نقلیه و سطل زباله و تخریب ساختمان.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید مرگ یک “چیز وحشتناک” و تشویق اعتراض به کشتار سیاه پوستان توسط اجرای قانون به “صلح آمیز است.” اما در توییتر او انتقاد کرده است تظاهرکنندگان و گفت: “لیبرال فرمانداران و شهرداران باید بسیار سخت تر” و یا دولت فدرال خواهد شد “در مرحله انجام آنچه باید انجام شود که شامل استفاده از فضای مجاز: نامحدود, قدرت نظامی ما.”

کف صادر پرشور درخواست معترضان در آتلانتا در روز جمعه پس از سی ان ان ستاد تخریب شد و کسب و کار غارت شد و گفت: حوادث بودند نه اعتراض اما “هرج و مرج” و اصرار کسانی که به خانه بروم.

روز یکشنبه در گفت های اخیر تظاهرات متفاوت از کسانی که در این شهر تجربه کرده است و در گذشته از جمله در دوران جنبش حقوق مدنی.

“اما ما در سازمان در آتلانتا و بسیاری از آنها با من موافق نیست اغلب به عنوان شهردار بودند بسیار روشن است که این در و پنجره ها و بازیگران بودن خشونت بود آتلانتا مبتنی بر اعتراض” پایین گفت. “این نگاه های مختلف نژادی در شهر ما از ما عادی اعتراض نگاه کرد. آن بود که گروه های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im