آتلانتا پلیس در تلاش برای متفرق کردن معترضان نتیجه معکوس به عنوان باد گاز اشک آور را به چهره خود را

پلیس در آتلانتا, دولت, پایتخت گرجستان, باید شلیک گاز اشک آور در جمعیت تظاهرکنندگان در تلاش برای پاک کردن مناطقی که در آن تظاهرات ادامه دارد, پس از مرگ جورج فلوید.

فیلم به اشتراک گذاشته شده در توییتر, یوتیوب و ق نشان داده خیلی از گاز اشک آور دمیده بازگشت به سمت پلیس است.

“ما گاز در آتلانتا. بیشتر از آن است که باد را بر روی پلیس” نوشت: چارلی Gile یک NBC News, تولید کننده, در حساب توییتر خود را. “چند تن از اعضای اجرای قانون هستند گرگرفتگی چشمان خود را با آب در حال حاضر,” او اضافه شده است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز است تا 3000 از اعضای گارد ملی را به ارائه کمک های سراسر کشور. چند مستقر شده اند و در مرکز شهر آتلانتا از جمله در گرجستان دولت کاپیتول ساختمان گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک و دشت مدنی مرکز گرجستان گارد ملی را تایید بر روی آن حساب رسمی توییتر.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک بود که در کانون اعتراضات سه روز گذشته و 64 معترضان دستگیر شده بودند روز یکشنبه گروهبان جان Chafee یک سخنگوی آتلانتا اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

تظاهرات در گرجستان پیوستن چند تن دیگر تظاهرات هایی که در بیش از 30 شهرستانها در سراسر کشور. هزاران نفر از اعضای گارد ملی مستقر شده اند در 15 متحده و همچنین در واشنگتن ،

چندین تظاهرات منجر به خشونت از جمله در لوئیزویل بزرگترین شهرستان در کنتاکی که در آن یک مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در حالی که پاکسازی یک جمعیت از معترضان. 21 ساله بود نیز به ضرب گلوله در دیترویت, پرجمعیت ترین شهرستان در میشیگان در میان شورش.

Atlanta, Georgia, tear gas, police, May 2020
پلیس پیش از طریق یک ابر از گاز اشک آور در جریان اعتراض در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در آتلانتا ،
گتی ایماژ

تظاهرات همچنین فوران ماه گذشته بیش از حمله Ahmaud Arbery در گرجستان است. 25-نوجوان سیاه پوست کشته شد و توسط دو مرد سفید در حالی که او را برای تنه زدن در گرجستان Glynn شهرستان در فوریه 23. تصویری از این حادثه شروع به گردش در می.

در مه 6, 64 ساله سابق اجرای قانون رسمی و 34 ساله و پسر دستگیر شده بودند در ارتباط با تیراندازی مرگبار از Arbery.

مردی که فیلم برداری این ویدئو از Arbery ضربه بودن به مرگ نیز دستگیر ماه گذشته به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست در ارتباط با Arbery را گفته ام.

ماه گذشته گرجستان دفتر تحقیقات نیز دستگیر و به اتهام a 20-year-old man با ساخت terroristic تهدید به معترضان Arbery مرگبار تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im