آتلانتا اداره پلیس روحیه “پایین ده برابر” شهردار می گوید

خشونت پلیس تظاهرات در منطقه آتلانتا تشدید این هفته پس از 27 سال Rayshard بروکس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس جمعه شب. پس از این افسران که در مورد رها شده اند از وظایف خود و برای شارژ بروکس’ مرگپلیس بخش شاهد افزایش در افسران شخص خواستار از کار و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید پلیس روحیه “پایین ده برابر شده است.”

در مصاحبه با سی ان ان لنگر Chris Cuomo روز چهارشنبه شهردار گفت که پلیس روحیه در سراسر کشور پایین است.

“… و من فکر می کنم ما پایین است ده برابر” شهردار کف گفت. “این بوده است بسیار دشوار چند هفته در آتلانتا و با تراژدی آقای بروکس و سپس در بالا که از نیروی بیش از حد اتهام است که آورده بودند در برابر ماموران درگیر با دانشجویان وجود دارد بسیاری اتفاق می افتد در شهر ما و افسران پلیس در حال دریافت فشار از آن کاملا رک و پوست کنده.”

کف گفت که دولت “یک کار بزرگ برای ارتباط با پلیس است.”

“در واقع ما افسران داده شد تاریخی پرداخت جمع آوری شده توسط ما, دولت و از آن پس بود افسران ما نمی خواهد که به کار سه شغل و خسته به طوری که آنها می تواند استطاعت به زندگی در شهر آتلانتا به طوری که آنها نمی تواند رنجش در مورد پلیس خیابان های ما به طوری که ما می توانید بهترین را انتخاب کنید از ما نیروی,” او گفت:. “…ما انتظار داریم که افسران ما را حفظ خواهد کرد تعهد خود را به جوامع ما است.”

کف مصاحبه رخ داده است به عنوان شایعه منتشر شده که چند آتلانتا پلیس استعفا از شغل خود را پس از اتهامات عنوان شده علیه افسر سابق برج دیده بانی Rolfe که شات بروکس دو بار در روز جمعه و افسر Devin برازنان که متهم از پله در بروکس’ شانه پس از او به ضرب گلوله کشته شد.

Rolfe چهره 11 اتهامات جنایی از جمله قتل جنایت و برازنان چهره سه اتهام از جمله تشدید حمله.

در شب چهارشنبه آتلانتا گروهبان جان Chafee گفت: رادیو فردا که “پیش از این پیشنهادات که چند افسر از هر منطقه تا به حال راه می رفت خاموش کار نادرست بودند.” او گفت که تا کنون در این ماه ژوئن هشت افسران استعفا پنج اخراج شده اند و سه نفر بازنشسته شده اند.

Chafee روشن نیست که چگونه بسیاری از افسران استعفا داد و پس از بروکس’ قتل و یا پس از اتهامات عنوان شده علیه پلیس درگیر شدند را اعلام کرد. او نه اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از افسران به نام خارج از محل کار.

اداره پلیس توییتی بیانیه ای مشابه.

“این بخش در حال تجربه بالاتر از حد معمول تعداد تماس outs با دوزند تغییر” این بخش و روشن است. “ما به اندازه کافی منابع برای حفظ عملیات باقی می ماند و قادر به پاسخگویی به حوادث است.”

آتلانتا گشت پلیس در شش منطقه در منطقه آتلانتا و همچنین Hartsfield-Jackson International Airport. حدود 500000 نفر زندگی می کنند در این مناطق با توجه به سی ان ان.

کف به نام بروکس ” مورد “اخلال” در روز چهارشنبه گفته او “حتی لازم نیست که کلمات برای توصیف چگونه اخلال در آن بود.”

“آنچه به من زده است که او انسانی در آن لحظه. وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزهای دیگر که می توانست اتفاق افتاده است,” او گفت:. “…این غم انگیز است. من بین خشم و سرخوردگی و فقط محض غم چون برای همه چیز است که ما در حال انجام در آتلانتا را امتحان کنید و حق آن را دریافت هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن را نشان می دهد که عمیق تر وجود دارد مشکل سیستمیک کلاه ما. و حتی اگر ما حق آن را دریافت فردا آن را هنوز هم نمی آورد آقای بروکس خانه به خانواده اش.”

آتلانتا پلیس در پاسخ به تماس شب جمعه که بروکس خواب بود در ماشین خود را در یک وندی درایو-از طریق. پس از شکست یک هوشیاری آزمون مبارزه در گرفت بین بروکس Rolfe و برازنان.

در طول مبارزهبروکس کشتی یک تیزر دور از یک افسر و شروع به اجرا از صحنه است. با توجه به مقامات او اشاره تیزر در پلیس قبل از Rolfe شات و او را کشتند.

بروکس درگذشت پس از عمل جراحی در یک بیمارستان پس از حادثه است. کالبد شکافی نشان می دهد که بروکس رنج می برد از دو زخم گلوله به پشت او و مرگ او حکم قتل. Rolfe شد اخراج از گروه و برازنان قرار داده شده در اداری وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im