آتلانتا معترضان آتش به وندی که در آن افسران کشته شدن مرد سیاه

معترضان در آتلانتا در روز شنبه تعطیل یک بزرگراه بین ایالتی در هر دو جهت و به آتش کشیده وندی که در آن پلیس و کشته شدن یک مرد سیاه و سفید را از شب قبل. در اوایل روز شنبه, آتلانتا, رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا را از این نقش به عنوان تنش های نصب شده در بیش از عکسبرداری است.

دستگیری پنج شنبه منتشر شد نشان می دهد این مرد Rayshard بروکس, 27 در حال اجرا به دور از پلیس پس از او در زمان یک تیزر از یک افسر.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: او نمی کند “بر این باورند که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار” و گفت که این افسر که از کار اخراج شات باید اخراج می شود.

آتلانتا پلیس گفت: آنها به نام وندی درایو از طریق پنج شنبه شب پس از دریافت شکایت که راننده یک خودرو افتاده بود خواب مشتریان را وادار به حرکت در اطراف او. هنگامی که پلیس رسید حدود 10:30 p. m. به آنها گفت: آنها در انجام یک آزمون هوشیاری در بروکس.

به گفته پلیس بروکس موفق آزمون و مقاومت کردند.

rayshard-brooks-3.jpg
Rayshard بروکس استوارت محاکمه وکلای مدافع

“یک زمینه هوشیاری گرديد نر موضوع. پس از ناکامی در این آزمون ماموران اقدام به جای نر موضوع به بازداشت” می خواند آزادی مطبوعات از پلیس. “در طول بازداشت مرد موضوع مقاومت و مبارزه در گرفت. افسر مستقر تیزر.”

بعد از آن در روز GBI گفت: آن را به حال بررسی ویدئوی جدید از این حادثه نشان می دهد که “بروکس به دست آمده یکی از افسر اسلحه تیزر و شروع به فرار از صحنه است.”

“افسران دنبال بروکس با پای پیاده و طی تعقیب بروکس تبدیل شده و با اشاره تیزر در این افسر. افسر شلیک سلاح خود را قابل توجه بروکس” به GBI نوشت: روز شنبه در توییتر.

بروکس در نظر گرفته شد به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی با توجه به GBI. یک افسر بود برای درمان جراحت و از بیمارستان مرخص شده.

افسر که از کار اخراج کشنده شات مشخص نشده است.

تیراندازی مرگبار می آید تنها دو هفته پس از چندین آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند و به اتهام بیش از یک دراماتیک حادثه شامل دو دانشجویان بودند که yanked از یک ماشین در ترافیک گیر کرده در طول جورج فلوید اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس در 30 مه. ماموران با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در راننده و مسافر. فیلم از این حادثه زنده پخش شد توسط CBS آتلانتا وابسته WGCL-تلویزیون.

The Atlanta Journal-Constitution گزارش می دهد که بروکس’ مرگ مارکس 48 افسر-درگیر تیراندازی GBI خواسته شده است به بررسی این سال به تنهایی.

آژانس در آن گفت: “خود را ادامه تحقیقات مستقل” را به این حادثه و اضافه میکند: “پس از تکمیل پرونده خواهد شد به Fulton County دفتر دادستان منطقه برای بررسی.”

Fulton County District Attorney Paul L. Howard جونیور در بیانیه ای گفت شنبه که دفتر او “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل بررسی این حادثه است.”

در اوایل روز شنبه, گرجستان NAACP ایجاد یک طومار خواستار آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر به فسخ شود. در علاوه بر این به فهرست بروکس و مه 30 حادثه در این طومار همچنین نام دو تن دیگر از نمونه های اخیر خشونت پلیس. یکی از حوادث 2016 تیراندازی مرگبار از Jamarion رابینسون — دیگری غیر مسلح سیاه — درگیر یکی از همین افسران متهم در مه حادثه WGCL-گزارش های تلویزیونی.

“این قیام شده است یک نتیجه از ناتوانیهای از مقامات منتخب برای اطمینان از مناسب قضاوت لازم برای دستگیری متهم و محکوم افسران که بارها و بارها قتل گناه غیر مسلح سیاه بدن” می خواند NAACP دادخواست.

“آتلانتا اداره پلیس همچنان به تهدید و ارعاب معترضان و قتل غیر مسلح سیاه بدن. آن زمان برای رهبری جدید و تغییر policing فرهنگ است. ایستاده با ما تماس گرفته و برای او فوری از استعفای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de