اطلس 5 حمله نظامی آژانس در ماموریت مخفی

سی بی اس آمریکا | No comments

در حال اجرا یک روز دیر به دلیل آب و هوای بد متحد راه اندازی داد موشک اطلس 5 در نهایت thundered به زندگی و طاقی دور از کیپ کاناورال (یکشنبه حمل unpiloted نیروی هوایی X-37B آژانس هوا به لگد کردن یک پنهان کاری کفن پرواز.

یابو موشک روسی ساخته شده RD-180 مرحله اول موتور درحال تشویق به زندگی در 9:14 a. m. EDT هل دادن 20-داستان موشک هموار و دور از راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

تولید بیش از 860,000 پوند تراست اطلس 5 به سرعت شتاب آن را به عنوان مصرف سوخت و وزن از دست رفته ناپدید شدن, از دیدگاه, در یک آسمان ابری همراه یک northeasterly مسیر.

051720-launch3.jpg
ایالات متحده راه اندازی داد Atlas 5 موشک صعود به دور از پد 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه اوایل یکشنبه تقویت نیروی هوایی X-37B آژانس به سمت مدار برای یک ماموریت سری. ویلیام هاروود/ایسنا

مرحله اول به نظر می رسد به انجام بی وقفه به آن رو خودرو از ضخامت های پایین تر جو تعطیل و کاهش دور به عنوان انتظار می رود حدود چهار و نیم دقیقه پس از پرتاب. آن 90 پرواز از یک RD-180 موتور.

که در آن نقطه در همراهی با عمل استاندارد برای طبقه بندی ماموریت های نظامی ایالات داد راه اندازی صعود تفسیر به پایان رسید و بقیه از صعود به فضا انجام شد در پنهان کاری.

هدف از این اطلس 5 پرواز بود به جای X-37B به مدار یکی از دو عمل توسط پنتاگون سریع قابلیت های دفتر تازه تاسیس ایالات متحده در فضا نیروی.

بوئینگ ساخته شده X-37B به نظر می رسد مانند یک مینیاتور شاتل فضایی کامل با بال دلتا و گرما محافظت کاشی و جمع و جور حمل بار بای. اما بر خلاف ناسا, شاتل فضایی که با اتکا بر سلول های سوخت برای قدرت در مدار X-37B ورزشی یک آرایه خورشیدی است که گسترش آن از ظرفیت ترابری خلیج اجازه می دهد بسیار بلند پرواز.

خودمختار orbiters طراحی شده برای بازگشت به زمین با باند فرود در Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و یا مرکز فضایی کندی در فلوریدا. این تازه ترین پرواز از یک X-37B به طول انجامید برخی از 780 روز قبل از پایان با اعلام نشده فرود در پایگاه فضایی فلوریدا در ماه اکتبر گذشته.

051720-sep.jpg
یک دوربین نصب شده بر روی قنطورس مرحله دوم دستگیری یک نمایش تماشایی از اطلس 5 مرحله اول دور افتادن پس از پرتاب موشک از پایین جو است. ایالات داد راه اندازی

از طریق این برنامه پنج قبلی پروازهای قدمت آن به اولین راه اندازی در مه 2010, X-37Bs وارد تجمعی 7.9 سال در فضای پوشش بیش از یک میلیارد مایل است. برنامه ریزی شده در مدت زمان ماموریت شناخته شده نیست.

در حالی که نیروی هوایی نیست و جزئیات را از اهداف و رسالت مسئولان برداشته حجاب کمی قبل از روز یکشنبه راه اندازی کرد و گفت دو آزمایش ناسا شد در هیئت مدیره یکی را در معرض انواع مواد به محیط فضا و یکی برای نظارت بر اثرات آن در دانه.

دانش آموزان در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی عرضه یک تحقیق کوچک ماهواره ای حمل چندین آزمایش در حالی که یکی دیگر از پروژه را تست تکنولوژی مورد نیاز برای تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی مایکروویو است که می تواند مخابره پایین به زمین است.

اطلس راه اندازی تاخیر به روز شنبه مجبور SpaceX به لغزش برنامه ریزی راه اندازی یک موشک فالکون 9 حامل یکی دیگر از دسته ای از شرکت Starlink اینترنت رله ماهواره از یکشنبه به دوشنبه. خشن, آب و هوا همراه با طوفان گرمسیری آرتور خاموش سواحل شرق فلوریدا پس از آن باعث شد SpaceX به منظور اضافی با 24 ساعت تاخیر هل دادن Starlink راه اندازی به روز سه شنبه در 3:10 صبح

تا به حال اصلی برنامه برگزار شد تا 45 فضایی بال فراهم می کند که ردیابی تله متری و ایمنی پشتیبانی از تمام پرتاب راکت از کیپ کاناورال را انجام داده اند سریع ترین چرخش به صورت دو مدار-کلاس بوستر از سال 1967 چشمگیر آخر هفته doubleheader.

اما آن را نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>