اتلتیکو مادرید در مقابل لیورپول, لیگ قهرمانان اروپا, دور, 16 برای اولین بار پا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • اتلتیکو مادرید در مقابل لیورپول آغاز و در ساعت 8 بعد از ظهر در BT Sport 2
  • رتبه بندی قدرت: که بهترین تیم باقی مانده در لیگ قهرمانان?
  • 30 بهترین بازیکنان در لیگ برتر تا کنون

به روز رسانی خودکار

چه در لیگ قهرمانان موضوع در واقع باید

Dدر t @ me.

تیمهای پیچ در پیچ مخالفان مانند نرمال

مناو به دنبال مربیگری مته ایده ها ؟ و یا فقط در تلاش برای ارعاب مخالفان? من مانند تئاتر از آن است.

چه انتظار دارید ؟

مبارزه بزرگ است. من فکر نمی کنم هر کسی که بازی می کند در برابر Atleti و هر چیزی را بدون یک مبارزه بزرگ است. خبر خوب ما که در DNA ما بیش از حد. Atleti در این دو دست کشیدن از بازی: گرفتن نتیجه مبارزه برای نتیجه.

شما نمی از دست رفته در لیگ قهرمانان بازی حذفی در خانه.

Reeeeeally? خبر خوب! با تشکر برای من گفتن.

که بهترین بازیکنان در CL?

Some بازیکنان لیورپول ویژگی در من مختصر و مفید از بهترین 30 بازیکن در لیگ قهرمانان مرحله گروهی اما چه کسی و کجا ؟ کشف برای خودتان با کلیک کردن بر روی این لینک.

اگر شما می خواهم به جای ماندن در اینجا دلیل این که شما راحت هستید و تصور نمی داشتن برای بستن تب ها و هر آنچه که در اینجا یکی از بازیکن رادارهای من مونتاژ برای مقاله.

بله Van Dijk است که در آن وجود دارد.

خواهد اتلتیکو نمره امشب ؟

یکtletico تنها گل 25 لیگ اهداف این فصل است. که خیلی خوب نیست. لیورپول را به ثمر رساند 61 است که – به عنوان من مطمئن هستم که شما متوجه کمی بهتر است.

“اما اتلتیکو بزرگ در دفاع از!” من می شنوم شما می گویند و آنها را مانند به دفاع و باید اذعان تحت کم 17 اهداف.

لیورپول باید اذعان 15. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در این دور حذفی, اما من تعجب می کنم که آیا این اسپانیایی غاز پخته شده است.

ریو فردیناند می گوید: ما در یک دوره از لیورپول تسلط

“هر کس که یک ورزشکار حرفه ای شما آرزوی یک احساس برنده شدن است. چگونه می توانم شما را ترک کرد ؟ ” او می گوید: در BT Sport. “من نمی بینم هر فرصتی از Jurgen Klopp دادن آن. ما در یک املا از لیورپول تسلط متاسفانه.”

Pهای جاودانگی جوانی دولا شدن به طور مشابه تحت تاثیر قرار داد با لیورپول

“هر کس در جهان فوتبال می خواهد به تحت Jurgen Klopp.”

ترکیب اولیه شروع

Morata مناسب است به بازی!

اتلتیکو مادرید

Oblak, Vrsaljko, Felipe, Savic, Lodi, Saul, توماس Partey, Koke, لمر, کویت, کوریا

لیورپول

Alisson الکساندر-Arnold, گومز, Van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Wijnaldum, صلاح یال Firmino

من هیچ ایده چه چیزی در اینجا


اعتبار:
PA

Tخود را فقط در: هومر سیمپسون به بازی به عنوان یک غلط نه برای لیورپول در این شب ، ظاهرا او می خوابد در یک چادر اکسیژن است که او معتقد است به او می دهد گلزن قدرت.

این کاملا یک تو رفتگی در دیوار سیمپسونها مرجع. واقعا امید شما می دانید آنچه که من قصد دارم برای وجود یا من حتی کمتر حس نسبت به کسی تبدیل به عنوان هومر سیمپسون در لیورپول ، آن را حتی خوب هومر لباس یا.

ترک خوردگی جو گرومیت

Looks خوب و پر جنب و جوش در مادرید.

این Chaaaaaaaaampions

ثانیهello همه! شب خوب و خوش آمدید به ما liveblog برای دفاع از قهرمانان’ سفر به واندا Metropolitano, که من فکر می کنم که خود را اولین بار در این لذتبخش بزرگ ساختمان های جدید است. (این یک شوخی است که برنده مسابقات اینجا را در فصل گذشته).

اتلتیکو مادرید بسیار سازماندهی دفاع در یک 4-4-2 و تلاش کرده اند با آسیب های این فصل در حال حاضر در حال رفتن را از طریق برخی از فرم بد و نه در نظر گرفتن شانس خود را. لیورپول اساسا غیر قابل توقف. و یا آنها ؟

اگر هر کسی می تواند به جلوگیری از Jurgen Klopp تیم به ثمر رساند از آن مطمئنا کارشناسی ارشد از پایین بلوک در اتلتیکو. این یک[T]letico نه Ath[L]etico. همیشه درست است.

به عنوان شما می خواهم تصور کنید وجود دارد یک تیم از طرفداران لیورپول در مادرید برای این یکی و هواداران هر دو باشگاه برای استقبال از تیم:

Two-پا بازی ها را می توان روی حیله و تزویر. با اهداف دور خیلی با ارزش آن را حس می کند را امتحان کنید و نمره اما ضرورت مطلق است اجتناب از اذعان به طوری که برگشت نمی توانید روی حیله و تزویر. لیورپول در دفاع درخشان در این فصل به عنوان یک مبارک در نتیجه کل تیم که بسیار شگفت انگیز است و ممکن است فقط نیروی اتلتیکو واقعا خفه شو فروشگاه. به سمت خانه وظیفه خود را به امتحان و نمره و اگر نه حداقل یک قرعه کشی به آنفیلد اما با آسیب به امثال جاو فلیکس و مونتویا که در زمین است برای رفتن به نمره ؟ حتی ضربه آزاد پادشاه Keiran Trippier غایب است از طریق آسیب است.

پاسخ این است که البته دیگو کاستا! درست است که خانمها و آقایان او برای اتلتیکو مادرید و خواهد بود زنده بر روی صفحه نمایش برای ما و لذت بردن از تماشای. آن را همیشه سرگرم کننده هنگامی که او در اطراف.

تیم اخبار با ما خواهد بود به زودی چوب در اطراف برای به روز رسانی های زنده و تجزیه و تحلیل و چت در نظرات بعد از بازی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im