آنچه در آن است ؟

تیاو در لیگ قهرمانان گذشته-16 اولین پا کراوات بین اتلتیکو مادرید و لیورپول در واندا Metropolitano.

زمانی که در آن است ؟

در این شب پس از چهار شنبه فوریه 18 به طور دقیق.

چه زمان و پا زدن ؟

8pm.

چه کانال تلویزیون است ؟

سر به BT Sport 2 برای این یکی با پوشش زنده از 7pm. و یا معادل آن به دنبال به روز رسانی زنده از طریق ما تلگراف وبلاگ زندگی می کنند که در آن JJ گاو نر خواهد بود در صندلی و ارائه معمول خود روشنگری ارائه شده است.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

یکtletico در حال پرستاری از یک نمایشگاه چند آسیب نگرانی و ممکن است بدون کیه Trippier Joao فلیکس و هکتور هررا.

Diego Simeone آیا دریافت یک افزایش در قالب دیگو کوستا بازگشت به آموزش در هفته گذشته و اسپانیایی است که در کشاکش به ویژگی های در پا برای اولین بار از دور 16 کراوات.

لیورپول در مقايسه هیچ تازه آسیب نگرانی. مهاجم Sadio یال آمد از طریق صدمه ندیده پس از آمدن به زمین به نمره در بازگشت خود را به اقدام در برابر نورویچ در آخر هفته. هافبک Xherdan Shaqiri است که هنوز هم کنار با یک مصدومیت همسترینگ.

آنها چه گفت ؟

Jurgen Klopp بازگشت به صحنه بزرگترین مدیریتی پیروزی امشب اما او اصرار دارد او احساس می کند مانند یک لیگ قهرمانان مدعی به جای قهرمان اروپا او به عنوان اهداف یک سوم پی در پی نهایی.

“ما احساس نمی مانند برنده سال گذشته نهایی لیگ قهرمانان ما احساس مدعی این سال است.”

ادامه مطلب قبل از مسابقه ساخت تا از لیورپول مدیر در این قطعه توسط Chris Bascombe.

  • ترنت AA? کیه Trippier? انجام یا انگلیسی مدافعان آن را به لیست ما از 30 بهترین بازیکنان لیگ برتر تا کنون ؟

Diego Simeone معتقد است Jurgen Klopp به لیورپول خواهد بود به عنوان یکی از بزرگترین بازی تیم های.

“ما همیشه صحبت در مورد تیم های بزرگ در طول زمان و من شک ندارم این لیورپول است که برای رفتن در تاریخ به عنوان یک تیم بزرگ به دلیل آن است که های مختلف به تیم های که ما را ستوده اند (در گذشته).”

اما در جایی که تیم خود را رتبه بندی در میان ما قدرت رتبه بندی برای تیم های چپ در لیگ قهرمانان? و چگونه آنها نسبت به لیورپول?

شانس چه هستند?

اتلتیکو مادرید به پیروزی – 5/2

قرعه کشی – 21/10

لیورپول به پیروزی – 5/4

چه پیش بینی ما?

بنابراین فراری لیگ برتر رهبران برابر اتلتیکو طرف که چهارم در لالیگا. این است که اول خود را در لیگ قهرمانان برخورد حذفی پس از دو بازی در 2008-09 مرحله گروهی 1-1 به پایان رسید. لیورپول در حال winless در آخرین پنج دور بازی در مقابل اسپانیایی اپوزیسیون در اروپا و از دست دادن چهار و نقشه کشی دیگر است. اما رو به با پیروز خاطرات از آخرین سفر خود را به ورزشگاه جایی که آنها به سمت چپ با جایزه در میان چمدان خود انتظار Klopp طرف به لبه این یکی. لیورپول به پیروزی 2-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im