یک سری از بلامعارض حملات تروریستی است آمار نفت و گاز امکانات در مرکز و غرب سوریه در هفته های اخیر, مناطق تحت کنترل دولت این کشور.

حملات به ارتش ایالات متحده همچنان به حفظ کنترل بر نفت و گاز سایت ها در شرق است.

سوریه وزارت امور خارجه با ارسال نامه ای روز شنبه به شورای امنیت سازمان ملل متحد سرزنش “گروه های تروریستی” و ادعایی خود را حامیان خارجی برای اعمال خرابکاری با هدف قرار دادن آن زیرساخت های انرژی است. رسمی خبرگزاری جمهوری عربی سوریه گزارش شورشی حملات هواپیماهای بدون سرنشین سه شنبه در مقابل شهر الریان ایستگاه گاز, جنوبی منطقه مرکزی گاز کارخانه Ebla گاز کارخانه و پالایشگاه حمص در استان حمص و همچنین به عنوان یک زیر بمب گذاری هفته گذشته در برابر یک دریای مدیترانه خط لوله در بانیاس ترمینال دریایی در طرطوس.

این شهر الریان ایستگاه گاز و جنوب منطقه مرکزی گاز کارخانه نیز گزارش شده در دسامبر و بانیاس ترمینال دریایی یک بار قبل از اینکه در ماه ژوئن. مشکوک خرابکاران نام نشده اند نام برد.

“در این صورت از این مکرر و عمدی حملات بر نفت و اقتصادی موسسات جمهوری عربی سوریه حق به نیاز کشور که ارائه انواع حمایت مسلح گروه های تروریستی به پرداخت غرامت به سوریه به عنوان یک نتیجه از این تخریب نظام مند به عنوان یک حق به موجب قانون بین المللی و درخواست این کشورها بلافاصله پس از توقف این شیوه که از بین بردن قابلیت های مردم سوریه افزایش بحران و بدن افت می کند به روند بهبود,” سوریه وزارت امور خارجه نوشت.

دمشق نیز بارها و بارها به نام برای پنتاگون به جلو آن حدود 800 نیروهای ایالات متحده در خارج از کشور اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است قاطعانه در حفظ کنترل بر نفت و گاز در شمال شرقی و مناطق تحت اجرا خود دولت از اکثریت کردنشین سوریه نیروهای دموکراتیک. بحث در مورد سوریه ماه گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی در سوئیس گفت: “ما در سمت چپ سربازان برای نفت از آنجا که ما در زمان نفت است.”

“ما در حال کار بر روی آن” تهمت افزود: “و ما آن را بسیار به سادگی امن.”

syria, oil, pipeline, attack, sabotage
یک تصویر به اشتراک گذاشته ژانویه 28 توسط دولتی سوریه شرکت نفت و حمل و نقل نشان می دهد آنچه که ادعا می شود یک خط لوله آسیب دیده در سواحل دریای مدیترانه در بانیاس ترمینال دریایی در استان طرطوس.
سوریه شرکت نفت و حمل و نقل

سوریه و زیرساخت ها و اقتصاد ویران شده اند نزدیک به نه سال از جنگ داخلی بین چند جناح.

دولت سوریه به رهبری بشار اسد و با حمایت روسیه و ایران توانسته است تا حد زیادی به شکست یک شورشی و جهادی قیام هنگامی که با حمایت آمریکا و متحدان آن اما در حال حاضر عمدتا با حمایت ترکیه است. پنتاگون در حال حاضر عمدتا پشت سوریه نیروهای دموکراتیک که کنترل یک سوم از این کشور و همچنین برخی از ترتیبات امنیتی با سوریه و ارتش برای محافظت کردی مبارزان از ترکیه و محلی آن شورشیان و متحدان.

شکست دادن داعش (ISIS) باقی مانده است و تنها رسمی ماموریت آمریکا و ائتلاف متحدان در سوریه است. هنوز برگ برنده دولت به طور فزاینده ای به دنبال همچنین محدود کردن نفوذ ایران وجود دارد و دشمنان دسترسی به منابع طبیعی کشور بیش از آن او گفت که او ممکن است یک معامله است.

یک مقام ارشد پنتاگون رسمی و سوریه ناظر با آگاهی از این کشور نفت گفت: نیوزویک در ماه نوامبر که سوریه نیروهای دموکراتیک همچنان به فروش نفت به اسد دولت با وجود تحریم های بین المللی در برابر دومی است. این رابطه و ادامه حضور نفت مختلف شبکه های قاچاق به مقصد ترکیه و جاهای دیگر نیز برجسته در جدید ترین گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط سرب بازرس کل ارتش ایالات متحده عملیات ذاتی حل و فصل.

مسکو و تهران نیز عمده سهام در سوریه انرژی بخش. سوریه مجلس شورای اسلامی تصویب و منحصر به فرد نفت و گاز قرارداد دو شرکت روسیه در ماه دسامبر در حالی که ایالات متحده و انگلیس را متهم کرد ایران از هجوم غربی محدودیت های اعمال شده توسط حمل و نقل نفت به سوریه است.

داعش یک بار برگزار می شود بخش بزرگی از سوریه نفت و گاز منابع با استفاده از آن را به صندوق کمک به شبه نظامیان’ به اصطلاح “خلافت” است که گسترش به کشور همسایه عراق است. آمریکا رهبری ائتلاف روسیه ایران و مربوطه خود را شرکای محلی کمک به این گروه شکست هر چند نیروهای جهادی را ادامه داد و به مرحله جدا حملات حتی پس از رهبر خود را از مرگ در ماه اکتبر در ایالات متحده حمله در یمن است.

syria, oil, us, military, war
یک نظامی ایالات متحده نقلیه زره پوش درایو در یک گشت گذشته یک چاه نفت در Rmeilan در سوریه و شمال شرقی استان حسکه در 6 نوامبر 2019. سوریه و روسیه و ایران و متحدان را به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برداشت خود از نیروهای مسلح این کشور که در آن آنها عمل بدون دمشق اجازه.
DELIL SOULEIMAN/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شمال غربی استان گذشته است که در آن گروه های مخالف سوریه گردانیدن قابل نفوذ است. نیروهای دولتی و عمدتا اسلامگرای شورشی مانند حیات تحریر الشام ائتلاف همچنان به برخورد در اینجا با وجود پی در پی truces میانجیگری روسیه و ترکیه که هر دو ادعا می شود حمایت خود را از توافق نامه.

سوریه و متحدان خود ادامه داده اند برای پیشبرد سراسر ادلب رغم اخیر مرگبار ارز بین سوریه و ترکیه و جهان ،

اسد قول داد برای پس گرفتن تمامیت کشور از جمله نفت و گاز در سایت در زیر سوریه نیروهای دموکراتیک’ کنترل با دیپلماسی و یا نیروی. او به نام کردی واحد به طور رسمی پیوستن سوریه نیروهای مسلح در ازای محدود خود حکومت پیشنهاد آنها تا کنون پذیرفته نیست.

هر چند دولت سوریه را تثبیت کنترل بر بسیاری از کشور, پوزیشن های نظامی مرتبط با ایران و شبه نظامیان متفقین در ادامه به صورت نیمه حملات منظم از اسرائیل است. در چهارشنبه سوری Al-Ikhbariya خروجی اخبار گزارش داد که واحد دفاع هوایی سوریه در پاسخ به حمله اسرائیل به-داعش-Kiswa, مرج السلطان بغداد پل و جنوب Azra در حومه دمشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im