دادستان کل ویلیام بر روی مایکل فلین — Transcript

وزارت دادگستری روز پنج شنبه منتقل برای رد اتهامات علیه مایکل فلین رئیس جمهور تهمت اولین مشاور امنیت ملی. فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سابق سفیر روسیه به آمریکا — اما در ماه ژانویه فلین دادگاه خواست به او اجازه می دهد به برداشت خود گناه با استناد به دولت “ایمان بد vindictiveness و نقض مورد درخواست.”

در یک حرکت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای فدرال دادستان قاضی به اخراج یک تعداد از اظهارات نادرست به اف بی آی مدعی است دولت به این نتیجه رسیدند که FBI مصاحبه فلین “بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی بررسی است.”

دادستان کل ویلیام Barr پیوست ایسنا ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge به بحث و استدلال پشت این حرکت است.

جزئیات Herridge کامل مصاحبه با Barr زیر.

کاترین Herridge: دادستان کل بر, با تشکر از شما برای صحبت کردن برای اولین بار به رادیو فردا.

دادستان کل ویلیام Barr: سلام کاترین.

چه عمل کرده است وزارت دادگستری گرفته امروز در مایکل فلین مورد ؟

ما اخراج و یا در حال حرکت به رد اتهامات علیه ژنرال فلین. در هر مرحله در یک اقدام حتی پس از صدور کیفرخواست از اعتقاد و یا یک گناه این بخش می توانید حرکت به رد اتهامات اگر ما مشخص است که ما با استانداردهای محاکمه نشده اند ملاقات کرد.

به عنوان شما به یاد بیاورید در ماه ژانویه ژنرال فلین نقل مکان کرد و به برداشت تقاضای خود را و همچنین به اتهام سوء رفتار توسط دولت است. و در آن زمان من پرسید چاشنی آمریکا وکیل بود که به مدت ده سال به عنوان یک مامور اف بی آی و ده سال به عنوان یک حرفه ای دادستان جف جنسن از سنت لوئیس به در آمده و نگاهی تازه کل این مورد. و او در بر داشت برخی از مواد اضافی. و هفته گذشته او در آمد و در جریان من و یک توصیه که ما در مورد رد که من به طور کامل موافق با عنوان آیا آمریکا وکیل در DC. بنابراین ما نقل مکان کرد به اخراج این مورد.

بنابراین این تصمیم به اخراج توسط وزارت دادگستری این همه گرد هم آمدند واقعا در یک هفته گذشته و بر اساس شواهد جدید?

راست. خوب آمریکا وکیل جنسن از ماه ژانویه بوده است بررسی این. و او به من گزارش هفته گذشته است.

آیا قاضی سالیوان اند می گویند ؟

بله. تحت قوانین مورد را می توان رد کرد با ترک از دادگاه. به طور کلی دادگاه گفته اند که ارائه شده است در آن وجود دارد برای محافظت از متهمان را به مطمئن شوید که دولت نمی کند بازی با آوردن اتهام و سپس رد آن را; آوردن یکی دیگر از اتهام رد آن را. اما او می گویند.

اما فلین مورد موثر بیش از امروز از وزارت دادگستری نقطه نظر ؟

ما فکر می کنم این مورد در برابر فلین برای اظهارات نادرست باید رد کرد تا آنجا که وزارت دادگستری نگران است.

و بسته به تصمیم قاضی می تواند اتهامات آورده شود در برابر ژنرال فلین در آینده برای دیگر اقدامات او در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و یا در طول انتقال?

خوب هیچ هزینه و مانند آن آورده شده است. و من نه میخوام حدس و گمان در مورد آنچه که اتهامات ممکن است وجود داشته باشد.

همه که گفت: ژنرال فلین pled به جرم دروغ گفتن به بازرسان فدرال در مصاحبه اش در ژانویه 2017. و فلین بستری در دادگاه قول او “اظهارات نادرست و حذفیات مانع و در غیر این صورت تا به حال تاثیر مواد بر اف بی آی در حال انجام تحقیقات در وجود هر لینک کلیک کنید و یا هماهنگی بین افراد با کمپین و روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.” آیا این واقعیت باقی می ماند که ژنرال فلین به دروغ بازرسان فدرال?

به خوبی به تشکیل یک بیانیه نادرست شما به دو چیز نیاز دارید. شما نیاز به یک غلط بیانیه دروغ است. و سپس آن را به مواد قانونی بررسی است. و من فکر می کنم در مورد دروغ گفتن آن را به عنوان Comey, مدیر Comey گفت: فقط چند ماه بعد از این قسمت او گفت: این سوال بسته. و در حالی که شما ممکن است که استدلال آن بسیار بسته سوال.

اما آن را در سوال از مادیت است که ما احساس می کنیم واقعا که جرم نمی تواند برقرار شود چرا که نه وجود دارد به نظر ما مشروع تحقیقات در جریان است. آنها یک پایه و اساس برای یک ضد جاسوسی تحقیقات در برابر فلین در آن مرحله بر اساس یک کاملا مشروع و مناسب تماس او به عنوان یک عضو از انتقال. بنابراین.

اجازه دهید من فقط می گویند که زمانی که او pled موضوع مادیت است مربوط به اینکه آیا دولت واجد شرایط تحقیقات در جریان است. و این اطلاعات است که واقعا در کنترل دولت است. فردی که واقعا باید اطلاعات است. بنابراین به عنوان اطلاعات جدید فقط در دسترس است که تحمل وجود دارد که آیا مشروع بررسی است که نیاز به ما و وظیفه ما فکر می کنم به اخراج این مورد.

آیا شواهد جدید نشان می دهد که ضد جاسوسی پرونده ژنرال فلین بود به سادگی سمت چپ باز به وضع یک دام برای دروغ گفتن ؟

بله. اساسا. آنها در حال شروع یک ضد جاسوسی تحقیقات در طول تابستان همانطور که می دانید مربوط به مبارزات انتخاباتی. اما در ماه دسامبر تیم تیراندازی طوفان تیم بسته شد و مصمم است که آنها تا به حال هیچ چیزی یافت نشد برای توجیه ادامه با تحقیق که در برابر فلین.

در همان روز آنها آماده نهایی مقالات هفتمین طبقه است که در دفتر مدیر و معاون مدیر دفتر وجود دارد نازل کلمه باید آنها را نگه دارید که باز است. به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای رفتن و سوال فلین در مورد این تماس او با سفیر روسیه.

اجازه دهید به من می گویند که در آن نقطه او تعیین مشاور امنیت ملی رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن و بخشی از این انتقال است که به رسمیت شناخته شده توسط دولت و بودجه توسط دولت به عنوان یک تابع مهم را در دولت جدید. و آن را بسیار معمولی بسیار معمول است برای امنیت ملی تیم های دریافتی رئیس جمهور برای برقراری ارتباط با رهبران خارجی.

و است که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن هر چه. در واقع آن بود و قابل ستایش. او– و آن را چیزی متناقض با دولت اوباما سیاست. و آن را در منافع ایالات متحده. او گفت: به روس ها, شما می دانید که “آیا تشدید می شود.” و آنها از او خواست اگر او یاد کرد و گفت که او گفت که او نمی به یاد داشته باشید که.

آنچه باید آمریکایی ها را به دور از اقدامات خود را در فلین مورد امروز ؟

خوب همانطور که گفتم در تایید, شنوایی یکی از دلایل من آمد دلیل است که من نگران بود که مردم احساس میکردند استانداردهای عدالت در این کشور است. و سیاسی است و عدالت یا قانون اجرای فرایند استفاده می شود به بازی بازی های سیاسی. و من می خواستم مطمئن شوید که ما بازگرداندن اعتماد به نفس در سیستم. وجود دارد تنها یک استاندارد از عدالت است. و من باور دارم که این مورد است که عدالت در این مورد نیاز به رد اتهامات علیه ژنرال فلین.

آیا اقدامات شما در حال گرفتن امروز بزرگتر از فلین مورد ؟

من فکر می کنم آنها بزرگتر زیرا من امیدوارم که آن را می فرستد پیام دارد که یکی استاندارد از عدالت در این کشور است. و این راهی است که از آن خواهد شد. مهم نیست که چه حزب سیاسی شما و یا شما می دانید که آیا شما ثروتمند یا فقیر. ما دنبال همان استاندارد برای همه. بود وجود دارد یک جرم متعهد به اعتقاد ما یک جنایت بود و متعهد است ؟ و آیا ما باید مدرکی برای اثبات آن را فراتر از شک معقول? و ما نمی فکر می کنم هر کدام از این استاندارد قابل اجرا بودند اینجا.

این شده است یکی از مهم ترین تصمیمات است که شما را ساخته اند به عنوان دادستان کل?

من نمی دانم. من دیگر اجازه دهید مردم قضاوت کنند. آن را قطعا – من احساس خوبی در مورد این تصمیم به دلیل این چیزی است که ما در اینجا انجام دهید. ما اینجا هستیم تا به انجام آنچه درست است.

نه چه آسان است.

راست.

آن را آسان نمود.

این تصمیم آسانی بود بله. من فکر می کنم آسان است زیرا یک بار دیدم که تمام حقایق و برخی از تاکتیک های استفاده شده توسط اف بی آی در این مثال و همچنین مشکلات حقوقی با این مورد آن تصمیم آسانی بود. شما می دانید یکی از چیزهایی که مردم را ببینید زمانی که آنها نگاهی به اسناد و مدارک است که چگونه مدیر Comey عمد رفت و در اطراف وزارت دادگستری و نادیده گرفته شده معاون دادستان کل یاتس.

معاون دادستان کل یاتس من مخالفت با او در مورد یک زن و شوهر از همه چیز, اما شما می دانید در اینجا او را تایید کرد خوب سنت از وزارت دادگستری. او گفت که دولت جدید به درمان می شود, درست مانند دولت اوباما و آنها باید بروید و بگویید کاخ سفید در مورد یافته های خود را. آنها و شما می دانید مدیر Comey زد که در اطراف.

هنگامی که یک مشاور ویژه گزارش منتشر شد در سال گذشته شما متهم شدند که توسط منتقدان قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس پیام رئیس جمهور به نفع. شما رئیس جمهور مناقصه در کل فلین مورد ؟

من در انجام این قانون مناقصه. من انجام وظیفه طبق قانون, که من آن را ببینید.

رئیس جمهور تهمت اخیرا در توییتی در مورد فلین مورد. او گفت: “آنچه اتفاق افتاده است به طور کلی فلین هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده است.” شما تحت تاثیر هیچ وجه توسط رئیس جمهور و یا توییت خود?

نه در همه. و شما می دانید من روشن ساخته شده در طول سه ماهه آخر سال که من میخوام نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 و ’17. من ساخته شده است که شفاف. من بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق افتاده است. من میخوام به پایین آن است. و که شامل درمان ژنرال فلین.

و است که بخشی از جان دورهام آمریکا وکیل جان دورهام نمونه کارها. دلیل ما تا به حال به این اقدام در حال حاضر و به همین دلیل ایالات متحده وکیل جف جنسن در آمد و شد به دلیل آن بود باعث حرکت بودند که واصل در این مورد. و بنابراین ما تا به حال به مراسم آشتی ترتیب دادند حرکت با سرعت بیشتری بر روی آن. اما جان دورهام است که هنوز هم به دنبال در تمام این. ما ما این است که یک قسمت خاص اما ما آن را به عنوان بخشی از یک تعداد مربوط عمل می کند. و ما به دنبال در کل الگوی رفتاری.

کل الگوی رفتاری قبل از ؟

و پس از.

و پس از?

آره انتخابات.

پس از انتخابات ؟ خوب. شما بحث در مورد اهمیت زمان بندی در این تصمیم گیری. آنچه که شواهد و مدارک است که به کمک شما تصمیم می گیرید این موضوع ؟

من فکر می کنم بسیار مهم است شواهد در اینجا این بود که این بود که واجد شرایط ضد جاسوسی بررسی شد که آنها اختتامیه این تحقیقات در ماه دسامبر. آنها آغاز شده است. و در ژانویه 4th, آنها آن را ببندید.

و زمانی که آنها شنیده در مورد تماس تلفنی است – اف بی آی به حال این متن بیش از حد شما می دانید که – هیچ سوالی وجود دارد که به آنچه مورد بحث قرار گرفت. اف بی آی می دانستم که دقیقا همان چیزی است مورد بحث قرار گرفت. و ژنرال فلین بودن مدیر سابق قطر به آنها گفت: شما می دانید که “شما آهنگ شما گوش دادن به همه چیز. شما می دانید, شما می دانید آنچه گفته شد.”

بنابراین وجود دارد هیچ رمز و راز در مورد تماس بگیرید. اما آنها در ابتدا سعی کردم برخی از نظریه ها از چگونه آنها می تواند باز کردن یکی دیگر از تحقیقات که پرواز نمی. و سپس آنها متوجه است که آنها تا به حال نه از لحاظ فنی بسته زودتر بررسی است. و آنها را نگه داشته و آن را باز برای بیان هدف از تلاش برای گرفتن دراز دروغ دام برای ژنرال فلین.

آنها را هشدار نمی دهند او راه ما معمولا مورد نیاز خواهد بود توسط گروه. آنها در کنار وزارت دادگستری. آنها در کنار این پروتکل در کاخ سفید و غیره. اینها چیزهایی است که به من را متقاعد است که وجود دارد نه مشروع ضد جاسوسی تحقیقات در جریان است.

شما می دانید که شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از ورودی به عنوان آنها می گویند در ارتش برای این تصمیم. آیا شما آماده برای که ؟

آره من آماده برای که. من همچنین فکر می کنم این غم انگیز است که امروزه این حزبی احساسات آنقدر قوی است که مردم از دست داده اند هر گونه حس عدالت است. و گروه هایی که معمولا نگرانی در مورد آزادی های مدنی و مطمئن شوید که وجود دارد روش های مناسب دنبال و استانداردهای تعیین شده به نظر می رسد نادیده گرفتن آن و مایل به نابود کردن زندگی مردم و دیدن بزرگ بی عدالتی انجام می شود.

فقط برای روشن شدن شما گفت این بود که تصمیم خود را.

Uh-huh.

آیا شما مشورت و یا بحث در مورد این تصمیم به هیچ وجه با رئیس جمهور تهمت?

هیچ.

آیا شما توصیه کاخ سفید است که شما تا به حال ساخته شده است این تصمیم ؟

هیچ. آنها آگاه بودند زیرا از این برنامه که بخش خواهد بود گفت: چیزی در دادگاه. و به من گفت که ما می خواهم ما را تشکیل می دهند ذهن چه باید بکنید و فایل شما می دانید مدتی قبل از دوشنبه. فایل ما پاسخ به آنچه که قرار بود در دادگاه. اما دیگر از آن هیچ.

بنابراین کاخ سفید آگاه شد تصمیم گیری زمانی که آن را ظ امروز ؟

بله.

نه زودتر ؟

هیچ.

هیچ. خوب. بسیاری از پرونده را به نور آمده است. صحبت شما در مورد سوابق برای بستن فلین مورد. بودند کسانی که پرونده های جدید به شما ؟ دلیل–

بله.

–از جنسن? خوب. همه حق است. در علاوه بر این به کسانی که ثبت وجود دارد, یادداشت های دست نویس از 24 ژانویه 2017. این بود که بعد از مایکل فلین ، و نویسنده متحده “آنچه هدف ما است? حق پذیرش و یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” این است که یک روال-کتاب مکالمه بین ارشد FBI مقامات ؟

به عنوان بسیاری از مردم نقطه, شما می دانید, آن را غیر معمول نیست. در این دوره از واجد شرایط بررسی زمانی که شما در حال انجام تحقیقات جنایی یا ضد جاسوسی بررسی است که اساس آن را غیر معمول نیست برای مصاحبه با کسی و انتظار است که آنها ممکن است دروغ. اما در اینجا آنچه در اینجا متفاوت است که هیچ زمینه ای بررسی شد که مشروع است. و ورزش تمام شد فقط در مورد ایجاد این دروغ است.

اما زبان آن زحمت شما در تمام ؟

به خوبی درک من این است که فقط به دنبال در اسناد راه من تفسیر آنها اختلاف. و که یکی از عوامل, یکی از سران و عوامل احساس که “بیایید نمی شود بازی در اینجا. ما متن. او نشان می دهد متن و پیدا کردن آنچه شما می خواهید برای پیدا کردن.”

به جای به جای شما می دانید اساسا خواندن گزیده و گفت: “آیا شما به یاد داشته باشید که این را بگویی ؟” که به نظر می رسید همه به منظور تلاش برای گرفتن او را در چیزی است که می تواند به نام یک دروغ است. اما دوباره به دلیل FBI می دانستند در مورد تماس وجود دارد هیچ کار اشتباهی با تماس اف بی آی به متن تماس بگیرید که آیا یا نه او یاد کرد و گفت چیزی نیست و مواد به هر چیزی.

که در اف بی آی در حال رانندگی بود این ؟

خوب در این قسمت خاص آن را مانند به نظر می رسد انگیزه آمد از طبقه هفتم.

طبقه هفتم است مدیر Comey.

به اعتقاد من مدیر Comey و معاون ،

بر اساس شواهد و مدارک است که شما را دیده اند آیا ارشد FBI مقامات توطئه برای پرتاب مشاور امنیت ملی?

خوب همانطور که گفتم این یک قسمت خاص. و آن را تا به برخی از ویژگی های نگران کننده به آن را به عنوان ما بحث شده است. اما من فکر می کنم شما می دانید که یک سوال که واقعا به صبر یک تجزیه و تحلیل از تمام قسمت های مختلف رخ داده است که از طریق تابستان 2016 و چند ماه اول رئیس جمهور تهمت به دولت است.

پیامدهای برای این افراد ؟

خوب, شما می دانید من نمی خواهم که شما می دانید که ما در وسط به دنبال در تمام این. جان دورهام تحقیقات و آمریکا وکیل جنسن من میخوام از او بخواهید به انجام برخی از کار بیشتر بر روی آیتم های مختلف به عنوان به خوبی. و من میخوام صبر کنید تا تمام شواهد و مدارک است (SIC) و من به توصیه های خود را به عنوان به آنچه که آنها در بر داشت و چقدر جدی است.

اما اگر شما می دانید اگر ما برای پیدا کردن خطا در حس هر گونه عمل مجرمانه, شما می دانید, بدیهی است, ما را, ما را از طریق در دنبال آن است. اما دوباره, شما می دانید, فقط به دلیل چیزی است که حتی ممکن است بدبو به آسمان بالا می شود و شما می دانید, به نظر می رسد هر کس (SIC) به بد ما هنوز به اعمال حق استاندارد و متقاعد شده است که تخطی از قانون جنایی. و که ما می تواند ثابت کند آن را فراتر از شک معقول. همان استاندارد شامل همه است.

به نظرم یکی از اهداف شما این است که هرگز اجازه وزارت دادگستری به عنوان یک سلاح سیاسی است. این چیزی است که شما می گویید شما فکر می کنم اینجا اتفاق افتاده است ؟

من فکر می کنم بله. من فکر می کنم وجود دارد یک جنبه از آن است. و من فکر می کنم برای چند دهه گذشته در این بخش استفاده شده است و بیشتر و بیشتر و یا تلاش شده است به منظور جلب بخش به آن است. و من فکر می کنم این بسیار مهم است که این اتفاق نمی افتد.

مردم شما می دانید که ما باید در انتخاب رهبران ما از طریق انتخابات. و تلاش برای استفاده از قانون اجرای فرایند تغییر رهبران و یا برای غیر فعال کردن دولت هستند و آتش زا در این کشور و از بین بردن جمهوری ما.

قبل از اینکه ما به برخی از حرکت های جداگانه و سوالات بسیاری از این سوابق باید ارائه شده به فلین دفاع تیم مدتها پیش. آیا شما هنوز هم باید اعتماد به نفس در FBI مدیر کریستوفر Wray?

خوب, شما می دانید کریس Wray همواره پشتیبانی می کند و بسیار مفید است در تحقیقات ما شده است در حال اجرا است. او همکاری کامل با دورهام همکاری کامل با جنسن. اما شما می دانید وجود دارد بسیاری از موارد در وزارت دادگستری و من اصلا آن را در نظر مدیر مسئولیت را به مطمئن شوید که تمام اسناد و مدارک تولید شده در هر مورد. بنابراین من نمی– من نمی خواهد می گویند که این تحت تاثیر اعتماد به نفس من در مدیر Wray.

آیا مدیر Wray را از آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد تغییرات در FBI?

آره به من گفت: شما می دانید که او یک شریک بزرگ به من در تلاش های ما برای بازگرداندن مردم آمریکا اعتماد به نفس در هر دو وزارت دادگستری و اف بی آی است. و ما کار بسیار خوبی با هم. و من فکر می کنم هر دوی ما می دانیم که ما باید به مرحله. که این بسیار مهم است برای بازگرداندن مردم آمریکا اعتماد به نفس.

آیا او اسلحه خود را در اطراف این جاذبه از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 و 2017?

من فکر می کنم او می کند.

به تازگی محرمانه پانوشت در هوروویتس’ گزارش نشان می دهد که استیل پرونده به احتمال زیاد این محصول روسیه دروغ. و وجود هشدارهای متعدد به اف بی آی که در آن زمان و در عین حال آنها همچنان به استفاده از آن. چگونه توضیح می دهید ؟

من فکر می کنم که یکی از نگران کننده ترین جنبه های این تمام چیزی است. و در واقع من گفت: آن را در شهادت در تپه های من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر آن را من تایید که به من گفت: من بسیار نگران آن است که پرونده و استیل فعالیت ها مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بردار برای روس ها برای تزریق دروغ به مبارزات سیاسی.

من فکر می کنم این چیزی است که رابرت مولر مسئول به دنبال در خود منشور است که پتانسیل نفوذ روسیه. اما من فکر می کنم آن نادیده گرفته شد و در آنجا بود نصب نشانه آن است که این می تواند به خوبی اتفاق می افتد شده است و هیچ کس واقعا متوقف به آن نگاه کنید.

این بسیار باهوش هستند افرادی که مشغول به کار در مشاور ویژه و در سطوح ارشد اف بی آی است. بنابراین چه چیزی باعث آنها را در اینجا ؟

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که شما باید برای محافظت در برابر هر دو به عنوان یک دادستان و من فکر می کنم به عنوان یک محقق این است که اگر شما بیش از حد وفادار ماندهاند به یک نتیجه خاص و شما به دنبال خاص دستور کار شما نزدیک چشم خود را به هر چیزی که مرتب سازی بر اساس نیست و متناسب با خود را قبل از لقاح. و من فکر می کنم که احتمالا این پدیده را ما در اینجا.

شما می دانید بیشتر در مورد این تحقیقات پس از Horowitz از دسامبر. آیا شما دیدن شواهد بیشتری از شخصی و یا تعصب سیاسی امروز ؟

شما می دانید, من میخوام دوباره به رسیدن به یک نتیجه گیری در این نقطه تا همه چیز را ببینید. قطعا وجود دارد اطلاعات بیشتر است که شما می دانید نقاط در این جهت است. اما من به یک نتیجه گیری نهایی.

قبل از اینکه ما فقط بر روی حرکت به یک زن و شوهر از خارج از موضوع سوال آخرین چیزی است که اکثر آمریکایی ها به یاد داشته باشید در مورد ژنرال فلین است که او استعفا از کار اخراج شد. و که او اعتراف دروغ به اف بی آی است. آیا این واقعیت باقی می ماند که او دروغ گفته?

خوب, شما می دانید گاهی اوقات مردم اعتراف به چیزهایی که روشن نمی شود جنایات. و به من گفت: سوال از دروغ گفتن, شما می دانید, آن چیزی است که او می خواهد در مورد آن می دانیم. در آن صورت به عنوان مدیر Comey گفت: آن را بسیار روشن است. اما سوال از مادیت چیزی است که او می خواهد در مورد آن می دانیم. این چیزی است که دولت می داند. و ما در حال حاضر بدست به آن حفر کردن اطلاعات جدید به دست آمده. و وزارت دادگستری است که متقاعد نمی کند که این مواد به هر مشروع ضد جاسوسی بررسی است. پس از آن بود که جرم نیست.

قبل از اینکه ما را ترک کنند این موضوع است که وجود دارد چیزی است که شما می خواهم برای اضافه کردن ؟

هیچ.

خوب. فقط در COVID-19. برخی از اخبار امروز. نوکر در این تست مثبت است. آیا شما تا به حال هر گونه قرار گرفتن در معرض و یا تعامل با این نوکر?

من فکر نمی کنم من ،

آیا شما یک نظر در مورد اینکه آیا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور باید خود قرنطینه و یا از هم جدا شوند?

شما می دانید من نمی باید یک نظر بر روی آن است. من نمی دانم که چگونه نزدیک آنها از لحاظ جسمی و یا چه توصیه های پزشکی این است که رئیس جمهور می شود. اما ما در حال آزمایش بسیار به طور منظم زمانی که ما بیش از در کاخ سفید را ببینید.

هر روز هر روز ؟

این بستگی دارد به اینکه چگونه اغلب هر چند حداقل یک بار در هفته اما گاهی اوقات شما می دانید اگر شما شده است در اطراف و می تواند آلوده شده است شما می توانید آزمایش های بیشتر.

رئیس جمهور گفت که او اصرار به دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه زمانی که آن را گرفته تا در دیوان عالی کشور بعد از این سال. چه موقعیت خود را ؟ این چیزی است که وزارت دادگستری را ادامه خواهد داد ؟

بله. شما می دانید که ما تا به حال فرصت تمام ذینفعان در دولت به بحث در مورد این بخش در حال رفتن به در نظر گرفتن موقعیت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده.

حتی اگر این بدان معناست که سلب میلیون ها نفر از آمریکایی ها از مراقبت های بهداشتی خود را در وسط یک بیماری همه گیر?

خوب این مورد نیست میخوام استدلال تا اکتبر. و رئیس جمهور روشن ساخته است که او به شدت از پوشش موجود شرایط. وجود خواهد داشت و پوشش از شرایط موجود. و شما می دانید که او انتظار دارد به تعمیر و تعویض Obamacare بهتر از سیستم مراقبت های بهداشتی.

اگر فرمانداران در ادامه به محدود کردن اندازه از تجمعات از جمله خدمات مذهبی چه اقدام دیگری است که وزارت دادگستری آماده شده را ؟

من فکر می کنم شما می دانید, در ابتدای بحران قبل از اینکه ما می دانستیم که بسیار بسیار و در حالی که در برخی از مکان های, عفونت نرخ بالا رفتن سرسام آور و تهدید به پایمال کردن ما سیستم مراقبت های بهداشتی شما می دانید اولیه محدودیت ها ممکن است دفاع. اما به عنوان زمان می رود توسط, آن را سخت تر برای توجیه این نوع پتو محدودیت در فرایض دینی.

من فکر می کنم اگر مردم می توانید به دنبال اجتماعی فاصله با ترک فضا با پوشیدن ماسک و غیره وجود دارد به اسکان به عمل مذهبی. این گروه در حال حاضر وارد یک چند مورد در سراسر کشور وجود دارد که در آن شده اند این جارو ممنوعیت در برابر دین که در آن وجود دارد قابل مقایسه با فعالیت های سکولار هستند و نه کنترل راه همان است.

در اداره زندانها– در حال حاضر 2,100 زندانیان و بیش از 360 اداره کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. شما را تست در دسترس برای زندانیان و کارکنان ؟

من فکر می کنم با گذشت زمان خواهیم بود تست و شاید رسیدن به آن نقطه است. شما می دانید که ما درست در آغاز برخورد من با FEMA و من قادر به دریافت برخی از ابوت ماشین آلات. و ما شده ایم ساخت تا ما تست ظرفیت. و ما در حال انجام بیشتر و بیشتر شد.

و شما می دانید ما شده است در تلاش برای نگه داشتن ما زندانیان به عنوان امن به عنوان ما می توانیم. ما اجازه بسیاری از زندانیان که مسن تر هستند و نمی تهدیدی برای جامعه ما قرار داده و آنها را در خانه حبس به اونا بری نهاد. بنابراین ما در حال گرفتن هر اندازه ما می توانیم برای محافظت از کسانی که زندانیان.

به طور کلی از لحاظ تاریخی عفونت نرخ تقریبا از آنچه که من دیده ام قابل مقایسه در داخل موسسه (SIC) به عنوان آنها در جامعه. و ما قادر به جلوگیری از زندانيان ما را از تبدیل شدن به ظروف پتری که در آن آنها رفت و برگشت از طریق همان مرگ است که آنها باید در شما می دانید خانه های سالمندان و غیره. در آن طول می کشد یک lotta کار و اداره زندانها در حال کار سخت بر روی آن است.

در اختتامیه این یک تصمیم بزرگ در فلین مورد– به حداقل می گویند. زمانی که تاریخ به نظر می رسد در این تصمیم چگونه می توانم به شما فکر می کنم از آن خواهد شد نوشته شده است ؟ چه خواهد شد آن را می گویند در مورد تصمیم خود را ساخت?

خوب تاریخ نوشته شده توسط برنده است. پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است. اما من فکر می کنم منصفانه در تاریخ می گویند که این یک تصمیم خوب به دلیل آن را تایید حکومت قانون است. آن را کمک کرد تا آن را تایید استانداردهای وزارت دادگستری و آن undid چه بی عدالتی است.

Uh-huh.

منظورم این نیست که میخوام پایان آن است.

آیا آن را نه پایان آن ؟

خب من گفت: ما در حال رفتن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است.

و بعد از این سال شما انتظار یک گزارش از آمریکا وکیل جان دورهام? یا انتظار دارید کیفرخواست?

خوب همانطور که می دانید, من نه میخوام پیش بینی نتیجه. اما من گفتم که ما قطعا وجود دارد احتمالا یک گزارش به عنوان یک محصول جانبی از کار خود را. اما ما همچنین در حال دیدن اگر مردم وجود دارد که نقض قانون است و باید به عدالت به ارمغان آورد. و این چیزی است که ما چشم در.

و که شامل افراد درگیر در فلین مورد ؟

من نمی خوام به افراد خاص.

دادستان کل ویلیام Barr, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای پیوستن به ما در اینجا در اخبار CBS.

با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر