“فردا صبح” تجلیل آفریقایی آیکون که شکست زمین جدید و الهام بخش دیگران با ما “تریل” سری در جشن ماه تاریخ سیاه.


حقوق مدنی وکیل فرد خاکستری صرف بیش از 20 سال از دهه در حرفه مربیگری همکار وکیل بنیامین Crump. هر دو مردان اختصاص داده اند زندگی خود را به مبارزه برای حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر گروه های کمتر اثبات این است که نبرد برای حقوق برابر است فقط به عنوان مهم به امروز به عنوان آن بود در قرن 20.

خاکستری است, حقوق مدنی, آیکون که معروف به نمایندگی Rosa Parks and Dr. Martin Luther King, Jr. در طول Montgomery bus boycott در سال 1955. متولد شده در آلاباما خاکستری است که در حال حاضر نزدیک به 90 و دیده گرفته و در برخی از بزرگترین تغییرات فرهنگی ایالات متحده را تجربه کرده است در آن کوتاه است اما فرار سابقه.

بنیامین Crump است 50 سال به دست آورده و به رسمیت شناختن ملی به عنوان وکیل خانواده مقتول نوجوانان Trayvon مارتین در فلوریدا و مایکل براون در میسوری. Crump شیوه های قانون در پنج ایالت و واشنگتن دی سی

دو آورده بودند با هم در تاسکیگی تاریخچه مرکز در آلاباما به بحث در مورد زندگی خود و آنچه در آن زمان برای هموار کردن راه برای دیگران بی شماری در مدرن حقوق مدنی موسسه.

فرد خاکستری: خوب زمانی که من در حال رشد بود در مونتگمری در ’30s, ’40s, ’50s وجود دارد در واقع تنها دو موقعیت که آفریقایی آمریکایی پسران واقعا می تواند نگاه به عنوان حرفه ای است که مردم فکر زیادی در مورد. اما ما باید معلمان و واعظان. و من نیمه تصمیم گرفت که من احتمالا سعی کنید به هر دو.

پدر من فوت کرد زمانی که من در دو. مادر من یک داخلی کارگر تنها رفت به کلاس پنجم. اما او گفت: ما پنج نفر که شدیم تا در سمت غرب از مونتگمری که ما می تواند هر چیزی که ما می خواستیم اگر ما سه چیز– یک نگه مسیح برای اولین بار در زندگی خود, دوم, ماندن در مدرسه و آموزش و پرورش خوب و سه ماندن بری مشکل است. من سعی کردم به انجام همه اونا.

بنابراین در سال 1947 در ماه دسامبر ثبت نام کنم در ایالت آلاباما کالج برای سیاهان در مونتگمری زندگی در سمت غرب شهر. و مدرسه بود و در سمت شرق شهر بنابراین من با استفاده از اتوبوس ها در همه زمان ها برای این منظور است. با استفاده از این اتوبوس ها مشاهده کردم که مردم ما بودند بدرفتاری – ما اغلب خواسته به صندلی ما به افراد. مشاهده کردم که همه چیز به طور کامل تفکیک شود. و ما تا به حال یک دوست خانوادگی به نام E. D. نیکسون بود که بسیار علاقه مند به حقوق مدنی و شده بود رئیس جمهور از مونتگمری فصل NAACP. او من را تشویق به تبدیل شدن به یک وکیل. من ساخته شده یک شخصی راز تعهد در بالا سن نوجوانی بود که من میخوام پایان قانون, مدرسه, بازگشت به, آلاباما, آزمون وکالت را تبدیل به یک وکیل و نابود کردن همه چیز تفکیک شده من می تواند پیدا کنید.

بن Crump: من می خواستم به یک وکیل همیشه از من در کلاس چهارم. و بسیار شبیه به استادم فرد خاکستری داستان وجود دارد برخی از چیزهایی است که باعث به شما می گویند شما می خواهید برای رفتن به یک قهرمان برای عدالت و حریف را به دشمنان برابری. و برای من بود که زمانی که من در کلاس چهارم growin’ در لامبرتن, North Carolina.

شما می دانید “با تمام عمدی سرعت” از تصمیم دیوان عالی کشور در قهوه ای دریافت نمی کند به لامبرتن تا حدود اواخر 70s. و بنابراین در سال 1979 من در کلاس چهارم. و زمانی که آنها در رابسون شهرستان bussed سیاه و سفید از کودکان جنوب لامبرتن در سراسر آهنگ به مدرسه در جامعه بود که جدیدتر مدرسه با جدیدتر کتاب و فن آوری جدیدتر. و تمام فرزندان کردم ناهار رایگان. و این امر می تواند یک خط طولانی از ما انتظار. و شما می دانید کمی سفید کودکان آنها می تواند به دریافت à la carte ناهار. و آنها می تواند چیزبرگر و پیتزا و سیب زمینی سرخ کرده و همه چیز را که کودکان می خواهند.

فکر کردم به خودم “مرد چرا از آن است که برخی از مردم در نقاط خاصی از جامعه آن را خوب و دیگران به نظر می رسد که آن را بسیار چالش برانگیز در جامعه من?” و من به یاد مادر من به من گفت این بود که به دلیل Brown v. هیئت آموزش و ترگود مارشال و NAACP وکلا چرا ما رو برای رفتن به مدرسه با کتاب های جدید و فن آوری های جدید و تجهیزات جدید. و به خودم گفتم “من میخوام مثل ترگود مارشال و NAACP وکلا when I grow up, چون من می خواهم به آن را بهتر برای مردم در جامعه و افرادی که شبیه من است.” و از آن روز به یکی از این, این چیزی است که من در تلاش برای انجام. بنابراین من همیشه می دانستم که من می خواستم به یک وکیل و مبارزه برای “حداقل از این” را به عنوان مادربزرگ من می گویند که افرادی که نیاز به یک صدای مردم که اغلب به حاشیه رانده شده اند محروم و dehumanized.
 
ما سر در گم — من — خود را به یاد بیاورید. منظور من, دعا, نماز, وقتی که من به 89 سال است که من می توانم به یاد تاریخ و حقایق مانند شما در حال حاضر انجام. من معنی—

خاکستری: من نمی باید امتیاز از رفتن به هر یکپارچه هر چیزی.
 
Crump: بله آقا.
 
خاکستری: و من کل ایده بود برای از بین بردن تبعیض نژادی است. من شروع به رفتن به NAACP جلسات. و من با رزا پارکس. خانم پارک ها و من یک دوستی چون در طول ناهار ساعت ما نشسته بود و سهم ما ناهار و صحبت در مورد مشکلات. بنابراین در دسامبر 1, آن را مانند هر روز دیگر که ما صحبت کرده بود. ما ناهار ما. آمد در اواخر شب و من تا به حال تماس های تلفنی از یک کل بسیاری از مردم است. و متوجه شدم که خانم پارک دستگیر شده بود.
 
من رفتم. او به من گفت که او می خواست من به نمایندگی از او. و من به او گفت من می خواهم. اما من هم به او گفتم من گفت: “شما می دانید که خانم پارک های ما شده است در برخورد با این مشکل با اتوبوس برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. اما, شما می دانید, شده است وجود دارد بحث در جامعه در مورد مردم ماندن از اتوبوس به عنوان یک اعتراض. و اگر ما قصد داریم برای انجام این کار در حال حاضر زمان است.”
 
برای اینکه یک داستان کوتاه من در سمت چپ خانه او رفت و در سراسر شهر به جو ان رابینسون خانه ما نشسته در اتاق نشیمن خود را در شب دسامبر 1 و صبح روز 2 دسامبر ساخته شده و برنامه ریزی برای Montgomery bus boycott. اما پس از آن ما گفت که ما نیاز به واعظان درگیر در آن است.
 
Crump: آمین.
 
خاکستری: این که چگونه دکتر کینگ معرفی شد. و سپس به طور رسمی دکتر شاه ساخته شده بود و منصوب سخنگوی این گروه و بقیه از آن تاریخ است.
 
Crump: من فکر می کنم بسیاری رفت و به پس زمینه از مردم دانستن در مورد Trayvon مارتین و این بچه بود که در راه رفتن به خانه مراقبت از کسب و کار خود را هنگامی که این محله سازمان دیده بان داوطلب با یک نه میلی متر تفنگ برفلد دنبال و او را به ضرب گلوله در قلب است. و آن را دو روز بعد پدرش به نام… من نمی توانم بیان این صدا که از آمدن از صدای او, این صدای قلب-شکنندگی. او گفت: “پسر من Trayvon Martin شد راه رفتن به خانه از 7-Eleven و محله سازمان دیده بان داوطلب شات و او را کشتند.”
 
وجود دارد دو جنگ است. وجود جنگ در دادگاه از قانون و نبرد در دادگاه افکار عمومی. و فهمیدم که تنها راه ما برای پیروزی در این نبرد در دادگاه افکار عمومی بود و با افراد جوان و انرژی جوان و کسانی که مردم را تبدیل به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن جوان مردم در رسانه های اجتماعی که Trayvon Martin به رسانه های جریان اصلی. و این یک درس در حال حاضر شده است که تکرار ده ها و ده ها بار از آن.

خاکستری: اغلب مردم می گویند “خوب, فرد, خاکستری, آنها بگویم شما خیلی در جنبش حقوق مدنی. من هرگز از دیدن شما وجود دارد راهپیمایی.” من می گویم: “این درست است. من فقط مارس به صورت تشریفاتی دلایل. نقش من بود و نه به ماه مارس است. نقش من شد به قانون و قانون حفاظت از افراد به طوری که آنها می تواند مارس است.” حقوق مدنی مارس متشکل از تعداد زیادی از مردم انجام بسیاری از چیزها است. برخی از فلسطين. برخی از راهپیمایی کردند. برخی از انجام کار قانونی. اما همه آن را در زمان. اما این دلیل بود که ما با هم کار کرده بود و قادر به انجام آن است. اما مبارزه همچنان ادامه دارد.
   
Crump: من همیشه تعجب آنچه دکتر شاه گفت: زمانی که او گفت: “همه ما باید نقش بازی در مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im