استرالیا در نظر ارائه یک پناهگاه امن برای هنگ کنگ از ساکنان

استرالیا به طور فعال با توجه به ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ از ساکنان در پاسخ به چین گسترده امنیتی جدید آن گفت: در روز پنج شنبه.

این حرکت به احتمال زیاد بیشتر شعله ور تنش با پکن است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این وضعیت در هنگ کنگ بود “بسیار مورد” و دولت او بود “بسیار فعال” با توجه به پیشنهادات خوش آمدید در ساکنان سابق بریتانیا قلمرو.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا استرالیا می تواند گسترش ارائه پناهگاه امن آقای موریسون در پاسخ “بله”.

او گفت که این اقدامات به زودی خواهد بود در نظر گرفته شده توسط دولت اشاره به شدت که این امر تایید شود.

“ما فکر می کنم که مهم است و بسیار سازگار با که ما به عنوان یک مردم,” او گفت:.

می آید یک روز پس از پادشاهی متحده اعلام کرد یک مسیر جدید برای کسانی که با انگلیسی, ملی در خارج از کشور وضعیت خود و خانواده خود را به حرکت وجود دارد و در نهایت تقاضای تابعیت کنند.

هنگ کنگ شد و در انگلستان قضایی تا زمانی که بریتانیا دست آن به چین در سال 1997 با یک تضمین است که پکن را حفظ شهرستان قضایی و قانونی استقلال برای 50 سال.

اما منتقدان می گویند که قانون جدید تصویب شده توسط پکن با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس در این هفته بدون متن آن منتشر شده برای عموم – نقض “یک کشور دو سیستم” اصل است که به طور رسمی وارد حقوق بین الملل در سال 1984.

آقای موریسون گفت: هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود چگونه در استرالیا ترتیبات خواهد بود اما ساختار این کشور شد “آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی” به هنگ کنگ از ساکنان.

هر گونه پیشنهاد این است که مطمئن شوید که برای بیشتر فشار کانبرا رابطه با پکن در آینده پس از تکرار درگیری بین دو طرف است.

اخیرا استرالیا خشم چین خواستار تحقیقات مستقل به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانبرا همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر آنچه آن را توصیف به عنوان اقتصادی چین “اجبار” covert تاثیر مبارزات و استفاده از تکنولوژی شرکت Huawei به عنوان یک ابزار برای هوش-جمع آوری و ژئوپولیتیک اهرم.

چین هشدار داده است دانش آموزان خود را و گردشگران در برابر رفتن به استرالیا سیلی تحریم های تجاری در استرالیا کالا و محکوم شدن یک شهروند استرالیایی به اتهام قاچاق مواد مخدر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de