باران های سیل آسا در سراسر ساحل شرقی استرالیا خاموش یک سوم از آتش سوزی در منطقه – و می تواند بیشتر مقامات می گویند.

یک باند گسترده ای از باران, فراگیر, New South Wales (NSW) قرار داده است 20 از حدود 60 آتش سوزی در دولت در روز گذشته است.

مقامات استقبال downpour اما هشدار داد جاری شدن سیل در سیدنی و شهرهای دیگر در امتداد ساحل.

برخی از مناطق آسیب دیده دریافت کرده بود بیشتر باران های ثبت شده در بیش از یک سال گفت: اداره هواشناسی.

استرالیا بزرگترین شهرستان, سیدنی, ثبت, خود, مرطوب, در روز بیش از 15 ماه در روز جمعه. بسیاری از مردم محلی را تشویق می کردند در downpour با وجود ناراحتی.

“این فوق العاده بود از خواب بیدار به مقدار مورد نیاز باران امروز صبح!” توییتی در شهرستان پروردگار شهردار شبدر مور.

خیلی از NSW شده است در خشکسالی بیش از سه سال و در چنین شرایطی باید سوخت شدت تابستان بی سابقه آتش سوزی.

مقامات آتش در NSW گفت: آنها “بیش از ماه” به دولت, پیش بینی یک هفته ای خیس در نهایت منتج.

“این است که ثابت ثابت بارندگی مناسب و معقول است که ما شده ایم, دعا برای برای مدت طولانی” گفت: NSW روستایی خدمات آتش نشانی (NSWRFS) سخنگوی آنگلا Burford.

او به بی بی سی گفت: “این فقط یکی از آن پراکنده دوش ما شاهد یک ماه پیش. این است که واقعا کمک به آتش نشانان و در برخی از مکان ها را به خوبی نیاز به استراحت.”

اما Ms Burford هشدار داد که بزرگترین blazes در ایالت کارولینای جنوبی و در نزدیکی شهر کانبرا دریافت کرده بود محدود دوش تا کنون و هنوز هم نگرانی.

آب و هوا سیستم آمار جنوب شرق کوئینزلند در روز چهارشنبه قبل از حرکت جنوب به تاثیر همسایه NSW.

مقامات صادر شدید, مرطوب, آب و هوا هشدار برای 1000 متر (621 کیلومتر) کشش از دولت با آسیب رساندن به وزش باد و بارش باران های سنگین و “غیر طبیعی بالا” جزر و مد پیش بینی است.

بیش از 280 میلی متر باران ثبت شد در تعطیلات شهر بایرون خلیج در شمال NSW. محلی وجود دارد توصیف downburst در پنج شنبه شب به عنوان سنگین تر است که با تجربه در یک سال 2017 کند.

خدمات امداد و نجات گفت: آنها تا به حال نجات تعداد زیادی از مردم به دام افتاده در خودرو به دلیل افزایش آب. شده اند وجود دارد نزدیک به 1,000 تماس برای کمک در نیوساوت ولز و کوئینزلند پس از چهارشنبه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

باران های سنگین پیش بینی شده برای ادامه تا هفته آینده ارائه کمک به برخی از خشکسالی و آتش زده مناطق. برخی از آتش سوزی بودند که در نهایت مندرج در این هفته بوده است سوختن برای بیش از دو ماه است.

“این بوده است مطلق خوش آمدید اختلال در الگوی آب و هوا و عظیم کردند و امداد به بسیاری از مردم” گفت: NSWRFS کمیسر شین Fitzsimmons در روز جمعه.

او گفت: در حالی که تر و خشک شرایط به احتمال زیاد در هفته های آینده این دوره خاص از باران “است که شکستن پشت آتش این فصل بدون شک”.

دولت bushfire آغاز شد که در ماه سپتامبر می تواند اجرا تا اواخر آوریل است. مقامات همچنین هشدار داد که اوج خطر آتش سوزی است که هنوز برای آمدن به ایالات جنوبی ویکتوریا و استرالیای جنوبی.

NSW شده است دولت اخیر در استرالیا bushfires بحران این سال است. این مقیاس بی سابقه و شدت شعله مستقیم اثر تغییر آب و هوا, دانشمندان می گویند.

در سراسر کشور blazes از کشته شدن حداقل 33 نفر و تخریب هزاران خانه. بیش از 11 میلیون هکتار از زمین های منطقه قابل مقایسه با اندازه انگلستان – شده و سوخته.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im