استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز (NSW) اعلام کرده است که تحقیقات مستقل در حال انجام bushfires امیدوار به “ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت”.

شش ماه تحقیق به بررسی علل آتش سوزی و همچنین به عنوان چگونه به دولت آماده شده و به آنها پاسخ داد.

دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: این پرس و جو را در نظر بگیرید که چگونه تغییرات آب و هوایی فعالیت های انسانی و سایر عوامل به کمک بودند blazes.

Bushfires کشته شدن 25 نفر در NSW و آسیب دیده و هزاران نفر از خانه.

Ms Berejiklian گفت که او امیدوار پرس و جو که اجازه می دهد دولت “به یاد بگیرند که از این فصل و شرایط ما فاجعه بار مواجه ایم و درخواست آموخته های این برای آینده”.

“NSW فوق العاده افتخار از تلاش همه ما خدمات اورژانس پرسنل و داوطلبان در طول این جریان bushfire فصل اما مقیاس این آتش سوزی بی سابقه بوده است و ما باید ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت” او گفت:.

این تحقیق به رهبری سابق NSW معاون کمیسر پلیس دیو اونز و سابق NSW دانشمند ارشد پروفسور مریم O’Kane تنظیم شده است برای شروع در روزهای آینده.

گنجاندن تغییر آب و هوا در کاوشگر می آید در میان بحث بر سر این موضوع در استرالیا با منتقدان متهم نخست وزیر اسکات موریسون از انفعال.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

استرالیا یکی از بالاترین قطره چکان از آلودگی کربن سرانه تا حد زیادی به دلیل آن است که هنوز هم به شدت متکی به زغال سنگ سوز در قدرت است.

آقای موریسون اصرار داشت که استرالیا در نشست چالش “بهتر از بسیاری از کشورها” و انجام بین المللی اهداف.

در حالی که تغییر آب و هوا است نه علت مستقیم از bushfires دانشمندان به مدت طولانی هشدار داد که یک گرم تر, خشک کن, آب و هوا خواهد کمک به استرالیا آتش سوزی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im