پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز (NSW) است که آماده شدید برای آب و هوای مرطوب این آخر هفته به عنوان بارندگی سهولت bushfire بحران در منطقه است.

شدید آب و هوا هشدار برای بارش باران و وزش باد و جاری شدن سیل شده اند صادر شده برای مناطق ساحلی شرقی دولت است.

استرالیا اداره هواشناسی (BOM) هشدار داد که از “شرایط خطرناک” در روز شنبه و یکشنبه.

وجود دارد در حال حاضر شده است جاری شدن سیل در سیدنی و مناطق دیگر در امتداد ساحل.

جمعه بود و مرطوب بعد ثبت شده در بیش از یک سال در سیدنی جایی که جاده را بسته بودند و حمل و نقل عمومی به تعویق افتاد.

دیگر NSW شهرهای مواجه با سیل نیز از جمله خلیج بایرون و کففس هاربر که در آن 280 میلی متر و 250 میلی متر باران سقوط بود.

سنگین باران ادامه انتظار می رود تا اوایل هفته آینده برای ارائه کمک به برخی از خشکسالی و آتش زده مناطق.

NSW روستایی خدمات آتش نشانی گفت: بارش باران تا به حال خاموش یک سوم از blazes وجود دارد اما از جمعه, 43 شدند و هنوز هم در حال سوختن است.

“خوب بارندگی در حال ثبت در بخش هایی از دولت با امید آن کاهش می یابد که در آن مورد نیاز بسیاری از” خدمات آتش نشانی گفت.

چه پیش بینی این آخر هفته ؟

یک سیستم آب و هوا در حال توسعه در سواحل شرق از نیو ساوت ولز است که هوا به شدت بیش از آخر هفته پس از حرکت جنوبی از همسایه کوئینزلند.

BOM صادر کرده است یک هشدار آب و هوایی شدید برای یک کشش از خط ساحلی از کففس هاربر در شمال به بتمنس بای در جنوب.

بارش باران های سنگین است به احتمال زیاد به علت جاری شدن سیل در بخش هایی از اواسط ساحل شمالی پایین تر شکارچی سیدنی شهری و Illawarra مناطق شرقی و بخش مرکزی Tablelands این BOM گفت.

آسیب رساندن به باد به 55mph (90 متر/ثانیه, آسمان صاف;) غیر طبیعی جزر و مد بالا و آسیب رساندن به شرایط گشت و گذار نیز هوا در بخش هایی از منطقه آسیب دیده است.

دولت خدمات اورژانس در نیو ساوت ولز توصیه ساکنان به ترک مناطق کم ارتفاع “و قبل از جاری شدن سیل آغاز می شود” اما “تنها اگر آن را امن برای انجام این کار”.

آب و هوا هشدارهای نیز در نیروی در کوئینزلند که در آن شدید و رعد و برق پیش بینی می شود “برای تولید و بارش باران های سنگین که ممکن است منجر به جاری شدن سیل”.

در ضمن در غرب استرالیا ساکنان hunkering پایین به عنوان یک گردباد گرمسیری رویکردهای دولت ساحل شمالی. طوفان پیش بینی به آمار مناطق ساحلی در شنبه آزاد قدرتمند تندباد و باران.

چه تاثیر است آب و هوا در bushfires?

NSW آتش گفته آنها “در طول ماه” به دولت, پیش بینی یک هفته ای خیس به ثمر می آیند.

“این فقط یکی از آن پراکنده دوش ما شاهد یک ماه پیش” NSW روستایی خدمات آتش نشانی (NSWRFS) سخنگوی آنگلا Burford بی بی سی گفت. “این است که واقعا کمک به آتش نشانان و در برخی از مکان ها را به خوبی نیاز به استراحت.”

اما Ms Burford هشدار داد که بزرگترین blazes در ایالت کارولینای جنوبی و در نزدیکی شهر کانبرا دریافت کرده بود محدود دوش تا کنون و هنوز هم نگرانی.

خیلی از NSW شده است در خشکسالی بیش از سه سال و در چنین شرایطی باید سوخت شدت تابستان بی سابقه آتش سوزی. برخی از آتش سوزی بودند که در نهایت مندرج در این هفته بوده است سوختن برای بیش از دو ماه است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

NSW آتش رئیس شین Fitzsimmons گفت: تر و خشک شرایط انتظار می رود به بازگشت در هفته های آینده. دولت bushfire آغاز شد که در ماه سپتامبر می تواند اجرا تا اواخر آوریل است.

وی گفت: این دوره خاص از باران “است که شکستن پشت آتش این فصل بدون شک”.

NSW شده است دولت اخیر در استرالیا 2019-20 bushfires بحران است. این مقیاس بی سابقه و شدت شعله مستقیم اثر تغییر آب و هوا, دانشمندان می گویند.

مقامات هشدار داده اند که اوج خطر آتش سوزی است که هنوز برای آمدن به ایالات جنوبی ویکتوریا و استرالیای جنوبی.

در سراسر کشور blazes از کشته شدن حداقل 33 نفر و تخریب هزاران خانه. بیش از 11 میلیون هکتار از زمین های منطقه قابل مقایسه با اندازه انگلستان – شده و سوخته.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im