استرالیا برای راه اندازی یک نهاد مستقل به بررسی نظامی کهنه خودکشی نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است.

بدن به رهبری دائم کمیسیون بررسی خواهد شد بیش از 400 مورد شناخته شده از خودکشی از سال 2001.

کمیساریای که هنوز نام شده نیز کشف و پیشنهاد راه هایی برای افزایش سلامت روان در استرالیا نیروهای مسلح.

می آید پس از سالها مبارزه با داغدیده اعضای خانواده.

“آن دسته از جانبازان و همه در خدمت زنان و مردان محافظت از جامعه ما و آزادی های ما. این وظیفه ما به همین کار را برای آنها” آقای موریسون در بیانیه ای گفت.

“به اعتقاد من آنچه که ما را توسعه داده اند آدرس نیازهای آن دسته از جانبازان و خانواده های ما در خدمت مردان و زنان,” او اضافه شده است. “ما خواهد بود به طور دائم مراقب باشند در مورد رفاه خود را.”

  • ‘سطوح بالاتر از PTSD در جانبازان

نرخ خودکشی برای ex-خدمتگزاران است که نزدیک به 20 درصد بالاتر از میانگین ملی در حالی که سابق servicewomen دو بار به عنوان به احتمال زیاد به زندگی خود در مقایسه با دیگر زنان استرالیا.

دیوید Finney سابق نیروی دریایی افسر بود و در میان کسانی که در زمان زندگی خود را در سال گذشته است. او از نظر پزشکی مرخص در سال 2017 با اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

پس از مرگ مادرش جولی-Ann به نام برای ایجاد یک کمیسیون سلطنتی استرالیا بالاترین فرم پرس و جو عمومی – به جانباز خودکشی و درخواست جمع آوری شده نزدیک به 300,000 امضا.

او گفت: استرالیا پخش ABC که او خوشحال به شنیدن در مورد جدید کمیسیون اما گفت که او نمی خواست به همه اعتبار.

“این بود که من این همه از استرالیا, حمایت از این” او گفت:. “ما نیاز به کاملا مطمئن شوید که این کار برای veteran تندرستی.”

جدید بدن خواهد شد که مشابه قدرت به یک کمیسیون سلطنتی از جمله توانایی برای تماس شاهدان وادار شواهد و اقدام علیه افرادی است که از همکاری با تحقیقات.

آن را نیز حمایت AU$40m ($27m) از بودجه دولت که ممکن است در صورت لزوم.

کمیسر انتظار می رود برای ارائه یک گزارش موقت به استرالیا پارلمان در عرض 12 ماه و بیشتر گزارش ها هر سال پس از آن.

جانباز مدافع خانواده نیز منصوب به نمایندگی از دیدگاه جانبازان و خانواده های آنها شکل سیاست و حمایت از تغییرات به جانبازان خدمات و مزایای.

حزب کارگر رهبر Anthony Albanese گفت: مجلس روز چهارشنبه که او پشتیبانی جدید تحقیق هر چند او ترجیح داده اند یک کمیسیون سلطنتی.

“ما خواهان یک کمیسیون سلطنتی در سال گذشته,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به اجازه دهید کامل باشد دشمن خوب است. ما به حمایت از آنچه که نخست وزیر اعلام کرده و ما را هوشیار به مطمئن شوید که آن را به درستی منابع.”

اگر شما افسرده هستید و نیاز به درخواست برای کمک به تاپیک مشاوره که به تماس در سی اکشن خط.

در خارج از انگلستان سفر Befrienders بین المللی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پشتیبانی.

اگر شما در استرالیا, شما می توانید تماس بگیرید و تاسیسات در 131114.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im