استرالیا Rebuffs چین تحریم تهدید به فشار بین المللی برای تحقیق در ریشه همه گیر

به عنوان مقامات استرالیا تماس برای تحقیقات مستقل به نقش چین در سراسر جهان بیماری همه گیر کوروناویروس چین اشاره کرده آن ممکن است تحریم استرالیا کالا و گردشگری قرار دادن روابط دیپلماتیک بین دو کشور را زیر سوال.

چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری با 25 درصد از استرالیا واردات تولید آینده از چین با توجه به استرالیا پارلمان سایت.

اما استرالیا تماس های اخیر برای پرس و جو به هر دو سازمان بهداشت جهانی و چین را از دست داده و به Covid-19 شیوع باعث شده است که برخی از پوش بک از مقامات چینی.

“چینی است و نا امید و نگران و نا امید با آنچه استرالیا در حال انجام است در حال حاضر.” چینی سفیر ایران در استرالیا چنگ Jingye یکشنبه با بررسی های مالی استرالیا.

“اگر این خلق و خوی در حال رفتن از بد به بدتر از مردم فکر می کنم چرا ما باید رفتن به یک کشور است که نه چندان دوستانه به چین؟’ گردشگران ممکن است باید افکار دوم” Jingye ادامه داد. “این است که به مردم برای تصمیم گیری است. شاید مردم عادی می گویند ” چرا ما باید نوشیدن شراب استرالیا? خوردن گوشت گاو استرالیا?'”

استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام روز دوشنبه گفت که دولت این کشور در حال صحبت در مورد وضعیت اما این نتایج با توجه به بیرمنگام “ناامید کننده است.”

“استرالیا بیشتر است رفتن به تغییر سیاست ما موقعیت در یک مسئله بهداشت عمومی به دلیل اقتصادی اعمال زور یا تهدید به اعمال زور نسبت به ما تغییر خواهد کرد سیاست ما مواضع خود را در امور امنیت ملی گفت:” بیرمنگام دوشنبه.

“مطمئنا استرالیا انتظار ما دولت تعیین کرده است که مرگ صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان حکم شفافیت و تحقیقات برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره” بیرمنگام ادامه داد.

marise payne
استرالیا وزیر خارجه Marise Payne روز دوشنبه گفت که چین پیشنهادات استرالیا از تحریم در میان تماس برای بررسی به چین را از دست داده و coronavirus همه گیر نشده بود “یک پاسخ مناسب.”
اندرو تیلور/خبرگزاری فرانسه/گتی

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne نیز خواستار شفافیت از دولت چین و ابراز امید برای باز کردن نامزدی. چین مفاهیم است که تحریم ممکن است در دست, اما, بدستآمده قوی کلمات از پین.

“ما رد هر گونه پیشنهاد که اقتصادی اعمال زور است و پاسخ مناسب به تماس برای چنین ارزیابی که آنچه ما نیاز داریم این است که همکاری جهانی” گفت: پین در بیانیه ای در روز شنبه.

Jingye به نام استرالیا درخواست “نوع pandering به اظهارات است که ساخته شده توسط برخی از نیروها در واشنگتن است.”

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل در مورد پیشنهاد تحقیق و تفحص از چین با موریسون با اشاره به بحث به عنوان “بسیار سازنده و بحث است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که چین می تواند پاسخگو coronavirus در “بسیاری از راه.”

“ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “ما اعتقاد داریم آن را می تواند متوقف شده است در منبع. آن می توانست به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که گسترش در سراسر جهان است.”

چین سفارت استرالیا و حیاتی بود از مکالمات و گفت: اعضای دولت استرالیا شد “مشتاق به طوطی چه کسانی که آمریکایی ها اظهار کرده اند و به دنبال آنها در صحنه سیاسی حمله به چین است.”

نیوزویک تماس سفارت جمهوری خلق چین در استرالیا و دفتر Marise Payne برای نظر.

داده های اخیر گزارش 6,725 تایید موارد مثبت coronavirus در استرالیا. در حالی که 84 مرگ و میر نسبت داده شده به این ویروس 5,602 افراد ذکر شده به عنوان کاملا بهبود یافتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de