استرالیا به Facebook و گوگل پرداخت و اخبار در جهان اول

استرالیا ما را مجبور tech غول Facebook Inc و الفبای شرکت گوگل را به پرداخت استرالیایی رسانه ها برای محتوای اخبار در یک حرکت نقطه عطفی برای محافظت از مستقل روزنامه نگاری که تماشا خواهد کرد در سراسر جهان است.

استرالیا را تبدیل به اولین کشور نیاز به Facebook و گوگل به پرداخت برای محتوای اخبار ارائه شده توسط شرکت های رسانه ای در زیر یک خانواده سلطنتی-سیستم سبک تبدیل خواهد شد که این قانون در سال خزانه دار جاش Frydenberg گفت.

“این در مورد عادلانه برای استرالیا اخبار رسانه های کسب و کار. آن را در مورد تضمین این که ما باید افزایش رقابت و افزایش حمایت از مصرف کننده و پایدار رسانه و چشم انداز” Frydenberg به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

“هیچ چیز کمتر از آینده از رسانه های استرالیا چشم انداز در خطر است.”

این حرکت به عنوان تکنولوژی غول دفع کردن تماس در سراسر جهان برای تنظیم بیشتر و یک روز پس از گوگل و Facebook در زمان ضرب و جرح به اتهام سوء استفاده از قدرت بازار از نمایندگان کنگره آمریکا در کنگره شنوایی.
Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت در خانه قضائیه فرعی در ضد تراست و تجاری و اداری و قانون دادرسی در سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار در 29 جولای سال 2020 در واشنگتن, DC.


اعتبار: گتی ایماژ, شمال امریکا

پس از پرس و جو به دولت از بازار رسانه ای و قدرت ما سیستم عامل های دولت استرالیا در اواخر سال گذشته گفت: Facebook و گوگل به مذاکره داوطلبانه مقابله با شرکت های رسانه ای خود را به استفاده از محتوا است.

این مذاکرات هیچ جا رفت و کانبرا در حال حاضر می گوید اگر توافق نمی رسید از طریق داوری در عرض 45 روز Australian Communications and Media Authority خواهد مجموعه از نظر قانونی الزام آور از طرف دولت است.

گوگل گفت که این مقررات را نادیده می گیرد “میلیاردها کلیک” است که آن را می فرستد به استرالیا اخبار ناشران هر سال است.

“آن را می فرستد یک مورد پیام به شرکت ها و سرمایه گذاران است که دولت استرالیا خواهد دخالت به جای اجازه دادن به بازار کار” مل سیلوا, مدیر عامل گوگل در استرالیا و نیوزیلند در بیانیه ای گفت:.

“این هیچ کاری نمی کند برای حل این چالش اساسی ایجاد یک مدل کسب و کار مناسب برای عصر دیجیتال است.”

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

‘ناعادلانه و مخرب’

شرکت های رسانه ای از جمله اخبار پارسیان استرالیا, یک واحد از روپرت مرداک اخبار پارسیان, لابی سخت برای دولت به نیروی های ایالات متحده به میز مذاکره میان یک کاهش در درآمد حاصل از تبلیغات.

“در حالی که کشورهای دیگر در حال صحبت کردن در مورد تکنولوژی غول’ ناعادلانه و مخرب رفتار دولت استرالیا … (است) مصرف جهان-اولین اقدام” اخبار پارسیان استرالیا رئیس اجرایی مایکل میلر در بیانیه ای گفت.

یک 2019 مطالعه تخمین زده می شود حدود 3000 شغل روزنامه نگاری را از دست داده است و در استرالیا در 10 سال گذشته به عنوان سنتی شرکت های رسانه ای بلد درآمد حاصل از تبلیغات به گوگل و Facebook که پرداخت هیچ چیز را برای محتوای اخبار.

برای هر 100 دلار (£54.89) صرف تبلیغات آنلاین در استرالیا به استثنای آگهی نزدیک به یک سوم می رود به Google و Facebook با توجه به Frydenberg.

دیگر کشورها تلاش کرده اند و شکست خورده به زور به دست غول تکنولوژی.

ناشران در آلمان و فرانسه و اسپانیا را تحت فشار قرار دادند و به تصویب ملی قوانین کپی رایت که نیروی گوگل پرداخت هزینه های صدور پروانه هنگامی که آن را منتشر قطعه از اخبار.

در سال 2019 گوگل متوقف شد نمایش اخبار قطعه از ناشران در نتایج جستجو را برای کاربران فرانسه در حالی که آلمان بزرگترین اخبار ناشر Axel Springer اجازه موتورهای جستجو به اجرای قطعه مقالات آن پس از ترافیک به سایت خود را به سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر