باران های سنگین در نیو ساوت ولز در روزهای اخیر منجر به امیدوار است که تمام bushfires در استرالیا دولت می تواند تا پایان هفته.

از جمعه بخش هایی از آتش ویران استرالیا دولت را تجربه کرده اند خود را سنگین ترین بارندگی در سال است.

باران باعث جاری شدن سیل گسترده – صدها نفر از مردم تا به حال به نجات از جمله یک مرد رشته در یک درخت.

سیل نیز خاموش 30 آتش سوزی می روم تنها چهار “uncontained” گفت: NSW روستایی خدمات آتش نشانی (RFS).

در مجموع 24 آتش سوزی باقی می ماند سوزش در سراسر دولت است.

“با توجه به پیش بینی ما باید قادر به گرفتن بر بالای آن نسبتا به سرعت و تنظیم آتش سوزی پایین” RFS سخنگوی جیمز موریس به بی بی سی گفت.

“ما امیدواریم تا پایان این هفته ممکن است ما قادر به صفر uncontained آتش سوزی در سراسر NSW,” او گفت:.

مقامات تمدید, مرطوب, آب و هوا هشدار برای بخش هایی از ساحل و همسایه ایالت کوئینزلند اما گفت: سنگین ترین بارندگی منتقل شده بود روز سه شنبه.

از جمعه استرالیا بزرگترین شهر سیدنی دریافت کرده 391.6 میلی متر باران – معادل چهار ماه کل گفت: اداره هواشناسی.

پاسخ اضطراری خدمات در NSW گفت: آنها دریافت کرده بود حدود 10 ، 000 تماس در سراسر کشور در روز دوشنبه به عنوان وحشی آب و هوا را پایین آورده و درختان و آب گرفتگی خانه ها و مختل حمل و نقل عمومی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در میان صدها نفر از نجات انجام شده اورژانس کارگران نجات یک مرد از آب گرفتگی یک رودخانه در ایالت شمالی. او جاروب شده بود دور و جان سالم به در چسبیده به یک درخت برای 10 ساعت است.

در یکی دیگر از نجات شمال بریزبن یک مرد و زن بودند را نجات داد بعد از آنها بودند نیز کشف چسبیده به یک درخت. آنها تا به حال شده است جاروب دور از اردوگاه خود را در یک ضربه تا تشک, مقامات گفت.

به عنوان باران کاسته یک شبه خدمه شروع به روشن کردن رانش زمین در سراسر سواحل و شروع به بازگرداندن قدرت به بیش از 100.000 خانه.

دو “مگا آتش سوزی” شمال و جنوب سیدنی شد رسما خاموش خیس, مقامات گفت. هر دو آتش سوزی شده بود و سوزش پس از ماه نوامبر و به حال سوخته در حدود 500 ، 000 هکتار در هر.

  • چگونه به استرالیا پنجه خود بی سابقه bushfires?
  • یک راهنمای تصویری به استرالیا bushfire بحران

در روز سه شنبه, NSW روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmon گفت: 800 آتش نشان ها بوده است منحرف برای کمک به طوفان تلاش پاک کردن در حالی که تنها 100 آتش نشان فعال باقی مانده در آتش زمینه.

او گفت: blazes هنوز سوزش واقع شد بیشتر داخلی در برفی دره و Monaro مناطق که تا به حال از دست رفته بسیاری از ساحلی باران.

در حالی که آتش نجومی بود بیش نیست و در عین حال گفت: در طولانی مدت خیس کرده و تعدیل چشم انداز.

“ما هنوز هم می توانید انتظار عجیب و غریب, گرم و خشک است و باد می وزد روز اما آن را برای رفتن به بالای یک چشم انداز است که بطور قابل توجهی متفاوت از جایی که ما تنها یک ماده از هفته پیش” آقای Fitzsimmons گفت: Australian Broadcasting Corporation.

NSW شده است دولت اخیر در bushfires بحران این سال است. این مقیاس بی سابقه و شدت شعله مستقیم اثر تغییر آب و هوا, دانشمندان می گویند با افزایش درجه حرارت منجر به گرم تر, خشک کن شرایط در سراسر کشور است.

در سراسر کشور blazes از کشته شدن حداقل 33 نفر و تخریب هزاران خانه. بیش از 11 میلیون هکتار از زمین های منطقه قابل مقایسه با اندازه انگلستان – تحت تاثیر قرار شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de