وضعیت اضطراری اعلام شد برای سرزمین پایتخت استرالیا (ACT) در روز جمعه به مقامات هشدار می دهند از “بدترین bushfire تهدید” در منطقه ای در حدود 20 سال است.

بزرگ Orroral دره bushfire—که در حال حاضر به بیش از 45000 هکتار—مواج به جنوب پایتخت استرالیا شهر کانبرا است.

“ترکیبی از گرمای شدید باد و چشم انداز خشک را در حومه کانبرا جنوبی در معرض خطر در روزهای آینده” عمل وزیر اندرو بر خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

در حال حاضر Orroral آتش در حال حاضر در سراسر منطقه معادل حدود 8 درصد از کل مساحت Australian Capital Territory, صفحه اصلی به حدود 400000 نفر.

“پیش بینی نقشه های که [عمل] خدمات اضطراری آژانس و, New South Wales, روستایی خدمات آتش را امروز منتشر شد نشان می دهد که آتش است انتظار می رود به رشد بیشتر امروز و فردا” بار گفت.

“این آتش ممکن است بسیار غیر قابل پیش بینی ممکن است تبدیل شدن به غیر قابل کنترل. بنابراین با توجه به بهترین مشاوره در دسترس من فقط تصمیم به اعلام یک قلمرو گسترده ای وضعیت اضطراری برای عمل” او گفت:.

وضعیت اضطراری—فراهم می کند که خدمات اضطراری با قدرت های اضافی و منابع—بلافاصله موثر است و خواهد بود در محل تا زمانی که شهر کانبرا در معرض خطر است.

بر خواست ساکنان در عمل برای آماده سازی خود و خانواده خود را برای “بدترین وضعیت ممکن.”

“در حال حاضر وجود دارد هیچ اولویت بالاتر برای کل عمل دولت در این زمان بیش از این bushfire تهدید,” او گفت:.

Orroral Valley bushfire
یک pyrocumulonimbus ابر تولید شده توسط شدید Orroral دره bushfire سوزاندن به جنوب کانبرا در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.
بروک میچل/گتی ایماژ

رئیس جمهوری گفت: علت اعلام شد اجازه می دهد تا Canberrans—به خصوص کسانی که در منطقه جنوب Tuggeranong—برای آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته و اشاره کرد که این امر طبعا علت “اضطراب” برای کسانی که زندگی می کردند از طریق ویرانگر bushfires که تحت تاثیر خاک در سال 2003.

این آتش سوزی خروشان از طریق بخش هایی از حومه کانبرا کشته شدن چهار نفر و مصدومیت یکی دیگر از 500 و از بین بردن و یا آسیب رساندن به حدود 470 خانه بی سی گزارش داد. آخرین اعلام نمرات اولین بار در یک وضعیت اضطراری اعلام شده در خاک پس از این وقایع است.

“یکی از درس های بسیاری از سال 2003 کانبرا bushfires بود نیاز برای زود روشن و ارتباط موثر با جامعه در مورد خطرات پیش رو است. اجازه می دهد مردم برای برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها خواهد ماند و یا زمانی که آنها خواهد شد” بار گفت.

Orroral Valley bushfire spread prediction map
آتش گسترش پیش بینی مپ برای Orroral دره bushfire, جمعه, ژانویه 31 سال 2020 است.
عمل دولت

آتش سوزی خروشان در خاک برای چند هفته در طی آن زمان مقامات حفظ حالت هشدار است.

“در حال حاضر ما حرکت به یک سطح جدید” Barr گفت.

مقامات محلی در حال حاضر ساخت آماده سازی به عنوان Orroral آتش رشد می کند. گونه های در خطر انقراض و با ارزش حیات وحش منتقل شده است از Tidbinbilla طبیعت رزرو سه روز از منابع آب شده اند به پمپ شهرستان مخازن و تخلیه مراکز راه اندازی شده اند.

“من می خواهم برای اطمینان بخشیدن به جامعه است که من اعتماد به نفس کامل در توانایی خدمات اورژانس آژانس عمل پلیس نیروی دفاع استرالیا و عمل دولت برای حفاظت از جان و اموال و برای حمایت از جامعه ما” Barr گفت.

“آنچه ما در حال حاضر درخواست Canberrans به انجام است برای حمایت از این کار است. ما باید مردم را هوشیار باقی می ماند, برای آگاهی از وضعیت آن را به عنوان گستراند بیش از آخر هفته اما مهمتر از همه به یک طرح برای ایمنی خود را,” او گفت:.

این آماده سازی بسیار مهم هستند با توجه به این که بیشتر در شرایط آب و هوایی شدید پیش بینی می شود برای این سرزمین و مناطق اطراف آن در روزهای آینده عمل دولت گفت.

این آتش سوزی که ویران استرالیا از ماه سپتامبر سال گذشته منجر به کشته شدن حداقل 33 نفر تخریب هزاران خانه و سوخته بیش از 27 میلیون هکتار از زمین.

نیوزویک در تماس است عمل دولت برای اظهار نظر در مورد آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de