نواک جوکوویچ است و یک پیروزی دور از رکورد هشتم Australian Open عنوان و دومین پیروزی متوالی در ملبورن پارک.

جهان شماره 2 در Dominic Thiem های شماره 5 دانه در فینال روز یکشنبه به دنبال موفقیت دفاع از عنوان او برنده 12 ماه پیش و خود را حرفه ای گرند اسلم شمارش به 17 عنوان دو پشت رافائل نادال و سه پشت راجر فدرر رکورد 20.

دومی تسلیم در مجموعه های مستقیم در برابر جوکوویچ در روز پنج شنبه به عنوان صرب تمدید سرب خود را در همه زمان سری بیش از سوئیس به 27-23. جوکوویچ در حال حاضر با شکست فدرر در شش جلسات در یک گرند اسلم اما تا به حال به حفاری های عمیق در این مجموعه برای اولین بار زمانی که او در بر داشت خود را 4-1 و 40-0 به فدرر.

شماره 2 دانه بسیج بازگشت و در نهایت در آمد از طریق یک tie-break برای برنده شدن در این مجموعه برای اولین بار, قبل از breezing طریق دوم و سوم را به امن 7-6 (7-1), 6-4, 6-3 برنده شود.

“این بازی می تواند داشته باشد قطعا رفته راه های مختلف اگر او تا به حال با استفاده از این نقطه شکسته [در ششمین بازی]” جوکوویچ گفت: بعد از بازی.

“او به خوبی آغاز شده بودم عصبی است. احترام به راجر برای بیرون آمدن امشب. او بدیهی است که صدمه دیده نزدیک به خود را در بهترین شرایط از جنبش.

“این دقیقا طرز فکر درست برای من در شروع کار, من به دنبال در چگونه او در حال حرکت بود به جای اجرا از عکس های من.”

با استثنا از استن Wawrinka پیروزی در سال 2014 هیچ بازیکن دیگر از جوکوویچ و فدرر برنده اپن استرالیا پس از رافائل نادال برنده این مسابقات برای اولین و تا کنون تنها در زمان در کار خود را در سال 2009.

جوکوویچ دهکدهای از دست داد فقط سه بازی در ملبورن پارک در 10 سال گذشته و نگاهی به گسترش تسلط خود را در روز یکشنبه در برابر Thiem که رسیده استرالیا به فینال برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

اتریش از دست داد اولین مجموعه در برابر Zverev های شماره 7 دانه اما حفر عمیق به عقب بر گردیم به یک بازی مبارزه, برنده 3-6, 6-4, 7-6, (7-3) 7-6 (7-4).

Thiem دهکدهای از دست داد باز فرانسوی نهایی در دو سال گذشته در برابر نادال و می تواند تبدیل به اولین اتریش پس از توماس Mustert برنده باز فرانسوی در سال 1995 به پیروزی در یک تورنمنت بزرگ.

“برای رسیدن به استرالیا به فینال غیر واقعی است,” او گفت:.

“دو کراوات-معافیت های بسیار دشوار و نزدیک آن تقریبا غیر ممکن است برای شکستن او [Zverev].”

پس از بازی دو کراوات-معافیت به ضرب و شتم نادال در چهار مجموعه در یک چهارم نهایی, Thiem مورد نیاز دو در نیمه نهایی و بستری خستگی یک موضوع اولیه در دیدار مقابل Zverev.

“این آسان نیست چون من چهار ساعت و 10 دقیقه در برابر رافا [نادال] که شدید ترین مرد در تور” او توضیح داد.

“من تا به حال برخی از مشکلات در اولین مجموعه آن بود که هر دو ما اول نیمه نهایی در اینجا و این آسان نیست.”

Novak Djokovic, Australian Open
نواک جوکوویچ از صربستان جشن در مسابقه نیمه نهایی برابر راجر فدرر از سوئیس در روز یازده از سال 2020 باز استرالیایی در ملبورن پارک در 30 ژانویه در ملبورن استرالیا است.
TPN/گتی

مردان آخر زمان شروع

فینال استرالیا باز می شود در جریان در 7:30 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه.

به دلیل 16 ساعت تفاوت بین ملبورن و سواحل شرق ایالات متحده آمریکا, بازی برگزار خواهد شد در 3:30 p. m. و در روز شنبه.

کانال تلویزیون

پوشش در ESPN شروع می شود در 3:30 p. m. و در روز یکشنبه با پخش موجود در ESPN2 بین ساعت 8 صبح و 12 p. m. روز یکشنبه.

زندگی می کنند جریان

طرفداران می توانید اقدام آنلاین از طریق برنامه WatchESPN و در ESPN.com.

Australian Open مردانه نهایی شانس

با توجه به Oddschecker نواک جوکوویچ است 7/25 های مورد علاقه در حالی که دومینیک Thiem یک 3/1 underdog.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de