استرالیایی هشدار داد برای جلوگیری از ملبورن در میان ترس از coronavirus موج دوم به عنوان موارد خزش

استرالیا مقامات سعی حاوی یک تازه شیوع رمان coronavirus در دوشنبه گفتن ساکنان در خوشه نقاط مهم برای جلوگیری از سفر به خارج خود را در حومه ملبورن کشور را که دومین شهر.

ویکتوریا دولت که ملبورن پایتخت را ثبت کرده دو رقمی افزایش می یابد در Covid-19 عفونت های حسابداری برای حدود 90 درصد از 126 موارد شناسایی شده در سراسر کشور طی هفته گذشته.

“در حال حاضر توصیه این است به سادگی یک مشاوره قوی مشورتی که در آن چه ما نمی خواهیم که مردم را از این مناطق به سایر نقاط ویکتوریا یا بزرگراه میان ایالتی” استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: Australian Broadcasting پارسیان رادیو.

“اگر شما می آیند از بین ایالتی و شما باید در یکی از این مناطق ما ترجیح می دهند شما را به می آیند و بازدید از آن منطقه و به طور بالقوه به این ویروس است.”

دولت ویکتوریا است گفت: این امر reimpose محدودیت در گردهمایی های اجتماعی پس از افزایش موارد جدید در آن می گوید باعث شده که توسط خانواده دریافت-togethers با حضور مردم با علائم خفیف.

مقامات همچنین با انتقاد از افرادی که به خرید رفته اند در حالی که در انتظار Covid-19 نتایج آزمون.

New South Wales, استرالیا پرجمعیت ترین دولت گفت: شهروندان برای جلوگیری از رفت و آمد به نقاط مهم در کشور همسایه ویکتوریا به عنوان زمستان تعطیلات مدرسه رویکرد است.

“ما در حال درخواست از مردم برای خود در نظر سفر به ملبورن به عنوان جامعه انتقال در حال حاضر بالاتر از آنچه آنها می خواهم” NSW برتر Gladys Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

با وجود افزایش موارد در ویکتوریا نخست وزیر اسکات موریسون خواست متحده و سرزمین های به ادامه, از بین بردن بخش عمده ای از اجتماعی فاصله محدودیت در پایان ماه ژوئیه.

“ما باید اطمینان حاصل شود که ما می تواند اجرا شود اقتصاد ما, اجرا, زندگی ما, اجرای جوامع ما در کنار این ویروس” موریسون خبرنگاران در سیدنی.

استرالیا گزارش شده بود حدود 7,500 coronavirus موارد و 102 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net