استرالیا T20 World Cup winners برای ثبت نام در صد

تلگراف | No comments

سه نفر از استرالیا World Twenty20-برنده جانبی از جمله ستاره final, بث Mooney را امضا معاملات به بازی در صد در این تابستان.

Mooney بود که بازیکن این مسابقات و پیشرو در اجرای گلزن اتحاد پیوست ویلز آتش که در آن او بازی خواهد کرد در کنار استرالیا تیم آی میت جس Jonassen و کاپیتان مگ Lanning که امضا شد قبل از جهانی Twenty20 آغاز شده است.

آن روز چهارشنبه اعلام خواهد کرد که Ashleigh گاردنر (بیرمنگام ققنوس) و همه طفیلی نیکولا کری (شمال Superchargers) که هر دو بازی در روز یکشنبه نهایی برابر هند در ملبورن نیز در صد شروع می شود که در ژوئیه 22.

آفریقای جنوبی همه سرآمد Marizanne Kapp و چوپان ترایون را امضا کرده اند به صورت بیضی Invincibles و لندن روح به عنوان صد به نظر می رسد برای افزایش آن از خارج از کشور استعداد و ساخت در موفقیت نهایی روز یکشنبه که درو جمعیت 86,174.

“این فوق العاده برای دیدن پنج ستاره بین المللی ثبت نام برای بازی در صد در این تابستان. رقابت واقعا ساختمان حرکت و آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن لیست در حال رشد در سطح جهانی استعداد درگیر در سراسر هشت تیم گفت:” بث Barrett-وحشی سر از زنان صد. “ما در حال حاضر تایید اسامی 18 بازیکنان خارج از کشور خواهد شد که رقابت در رقابت های زنان از جمله امثال مگ Lanning, Suzie بیتس Stafanie تیلور و Lizelle Lee; با شش هنوز هم برای رفتن استاندارد کریکت تنظیم می شود بسیار بالا است.”

Mooney به ثمر رساند 259 اجرا می شود در شش نوبت در جهانی Twenty20 و نقل مکان به شماره 1 در رتبه بندی جهان پس از بالا به ثمر رساند با 78 در فینال. الهام Healy که مجموعه استرالیا در راه خود را در فینال برابر هند با 75 خاموش 39 توپ شد و به عنوان یک امضای متحرک برای شمال Superchargers بر Headingley در اکتبر بازیکن پیش نویس است.

هفته گذشته England & Wales هیات کریکت اعلام کرد برابر با پول جایزه برای مردان و زنان در صد و محدود پنجره برای بلیط به صورت مستقل زنان بازی ها (برخی می توان به عنوان دو هدر با مردان مسابقات) نیز در آغاز این هفته و بسته در مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>