• 2020 F1 فصل لگد کردن در Red Bull Ring با عمل برای اولین بار در 10
  • داخل F1 حباب: اتریش GP می بیند بازگشت motorsport آبی-روبان رقابت – اما نه به عنوان ما آن را می دانم
  • F1 بیمار می توانیم یک سال دیگر از خرد کردن مرسدس تسلط — اما 2020 نیز به ارمغان می آورد فرصت های
  • که ممکن است این عجیب و غریب, کوتاه فصل نفع در F1 2020 عنوان مبارزه با ؟

به روز رسانی خودکار

به طور طبیعی این همه “نصب” دور

So پس از گشتن در اطراف حلقه آنها اردک پشت به چاله بدون تنظیم یک زمان دامان.

Sainz نوریس, Albon Magnussen و Ricciardo

Tهی در حال تمام کردن. به عنوان خورشید است. در واقع وجود دارد یک دسته از آنها را در اطراف در حال حاضر وجود دارد. 90 دقیقه به رفتن.

نور سبز! FP1 و 2020 فرمول یک فصل است!

یکهههه. این احساس خوبی است که می گویند که. بسیار خوب است.

چه آب و هوا مانند ؟

منt ابری در تپه. خشک در لحظه اما لبه های مسیر خواهد بود کمی مرطوب است. شاید برای اولین بار اجرا خواهد شد و در inters. هنوز مطمئن نیستید. به هر حال ما کمتر از پنج دقیقه به دور از اول مناسب در حال اجرا از سال 2020 نجومی و من بسیار مبتلا به دوار سر.

که به احتمال زیاد به ظهور در بالا در پایان تمرین امروز ؟

منt است که به احتمال زیاد بین ردبول و مرسدس بنز در جلو. فراری تلاش در پیش فصل تست, اجازه دهید ما می دانیم که آنها تلاش و مجبور به طراحی مجدد ماشین خود را به طور قابل توجهی. این امر می تواند یک سورپرایز بزرگ برای دیدن آنها را در نیمه دوم از قطب زمان به فردا اما تیم را اغلب نشان می دهد دست خود را در عمل است. بنابراین تعجب نکنید اگر آنها وجود دارد — و یا حداقل نزدیک تر از آن است که امروز.


اعتبار:
جو KLAMAR/AFP

Perhaps به عنوان جالب خواهد بود برای دیدن که در آن هافبک نهفته است هر دو در رابطه با تیم های برتر و همچنین چگونه نزدیک آنها در میان خود. چیزی که من بیشتر امیدوار است برای ویلیامز نمی شود مایل در پشت بسته و از آنها به عنوان دو سال گذشته بوده است.

لوئیس همیلتون پیدا کرده است صدای خود را به عنوان یک جنگجوی صلیبی – اما شرمندگی از همسالان خود برای متوقف کردن

Oکبد قهوه ای در زمان متفاوت و در نگاه عمق در همیلتون اخیر فعالیت در ستون خود در روز گذشته ،

لوئیس همیلتون در مقابل گرفته سوخته-زمین با رویکرد ترویج علل نزدیک به قلب خود را. در هفته های اخیر او بوده است انگلیسی, ورزش بلندترین صدای در جورج فلوید قتل سرنگونی این Colston مجسمه و تمام نقاط قطب نما در میان است. در همان زمان او تبدیل شده در دیگر اعضای F1 حصار برای خود میرسد. “فقط می دانم من می دانم که شما چه کسی هستید” او گفت:. “و من شما را ببینید.” او به دنبال روشن کردن روز پنج شنبه بود که او با اشاره به دیگر رانندگان به طور مستقیم بلکه به کل مسابقه موتور میباشد.

خواندن تمام قطعه در اینجا.

F1 تقویم سال 2020 تاریخ تایید کرد که تا کنون…

منt فقط هشت تاریخ تایید کرد که تا کنون هر چند که به احتمال زیاد به گسترش به 10 یا بیشتر در آینده در حالی که کمی.

آنچه که برنامه در حال اجرا برای امروز ؟

  • FP1 – 1000-1130 BST
  • FP2 – 1400-1530 BST

منt شده است بسیار مرطوب در اسپیلبرگ برای چند روز اما امیدوارم ما را ببینید یک مقدار مناسب و معقول از امروز در حال اجرا.

خوب صبح F1 fans

یکfter آنچه به نظر می رسد مانند یک عمر پیش — و یا در بدترین مدت هفت ماه — F1 است که در نهایت بعد از یک مدت طولانی غیبت با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. من کمی شوکه شده که F1 تا کنون موفق به این کشش اما همه اعتبار به آنها. آن همه خوبی و خوب تنظیم یک لیگ فوتبال در یک کشور, اما مناسب برای اولین بار بین المللی ورزش ؟ که چیز دیگری است.

2020 فصل قرار بود 22 مسابقه بلند شد و با توجه به لگد کردن در استرالیا. به جای آن در حال حاضر-مقدار نامشخص (احتمالا بین 12-18) و در اتریش شروع خواهد شد. اگر شما مانند من هستید شما مزه هر لحظه از این فصل است. حتی اگر آن را یکی از کسانی که کسل کننده نژادها مانند ما تا به حال در 2019 فرانسوی جایزه بزرگ. حداقل در ابتدا.


اعتبار: رویترز/لئونارد Foeger

Naturally که در مسیر عمل را نگاه عمدتا همان است اما برای خالی grandstands. چه اتفاقی می افتد در پشت صحنه هر چند متفاوت است. ما Phil Duncan بر روی زمین که این گزارش واصل از پشت F1 کمربند sanitaire.

تماشاگران ممنوع شده است, تیم اعداد شده اند کاهش از حدود 130 تا 80 و وجود خواهد داشت هیچ عرفی شامپاین پاشش بالا-سه رانندگان در اینجا در روز یکشنبه. این ستاره نکردم حصار معمولا یک کندو از فعالیت در طول یک مسابقه آخر هفته است به تکرار چیزی از شهر ارواح. عجیب تیم مهمان نوازی سوئیت – توصیف F1 motorsport راس براون به عنوان جین قصر که در آن افراد مشهور, حامیان مالی و مهمانان مسخره در شامپاین – بین رفته اند. جایگزین آنها شده اند توسط اداره بلوک.

تیم های عملیاتی در نزدیک نظارت حباب تقریبا متشکل از چهار نفر به اطمینان حاصل شود بر خلاف در ملبورن مثبت آزمون را نشان می دهد. همه آنها وارد عمیق در اشتایر کوه – 120 مایلی جنوب غرب وین – در اجاره هواپیما تنها با F1 پرسنل در هیئت مدیره.

همیلتون خواهد ماندن در مسیر خود برترین. رانندگان دیگر از جمله جوان بریتن Lando نوریس را به طور موثر تحت قفل و کلید در نزدیکی هتل تیم. او خوردند و خود را در اتاق خود در شب چهارشنبه. 20 سال است بسته بندی شده خود را, لپ تاپ برای رقابت با احتمال خستگی.

فقط 20 روزنامه نگاران از سراسر جهان اعطا شده است دسترسی از طریق دروازه – 10 از منظم شماره – اما حصار سکس با مصاحبه انجام می شود و از راه دور. همه مطبوعات باید اثبات منفی تست گرفته شده بیش از 72 ساعت پیش از آن و تست خواهد شد در حالی که حضور در این رویداد. این همه بخشی از یک بسته از اقدامات برای اطمینان از این ورزش است که مصرف حداقل خطر ممکن است برای اطمینان از رقابت شروع می شود تا دوباره با خیال راحت.

شما می توانید اطلاعات خود را کامل قطعه در اینجا. اما در عین حال آن را تنها یک ساعت یا تا زمانی که ما برای اولین بار در حال اجرا اتومبیل F1 در سال 2020 و من فکر نمی کنم من تا به حال احساس به عنوان هیجان زده به تماشای تمرین. من اینجا با همه به روز رسانی از اول و دوم تمرین امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net