جایزه بزرگ اتریش 2020 زنده: آخرین به روز رسانی و اخبار از Red Bull Ring به عنوان همیلتون احضار به استوارت

  • مسابقه شروع می شود در 2.10 pm BST با Valtteri Bottas در قطب
  • داخل مرسدس بنز’ دو محور سیستم فرمان – یک علامت از این تیم نوآورانه عظمت
  • F1 2020: بهترین اتومبیل ها در شبکه – رتبه
  • F1 را برای عمل به پایان می رسد به عنوان مبتکرانه مرسدس بنز نگاه آماده به تسلط اتریش GP… و فصل

به روز رسانی خودکار

لکلرک را تایید می کند او را به زانو قبل از مسابقه

درام! همیلتون احضار به استوارت

Red گاو تسلیم اعتراض کاملا اواخر در اینجا…

ما فکر کردیم که این موضوع حل و فصل شد اما دیروز Red Bull فکر نمی کنم.

خوب بعد از ظهر F1 fans

یکnd ما خوش آمدید پوشش برای جایزه بزرگ اتریش.

این تنها یک ماده از بیش از یک ساعت قبل از چراغ بیرون رفتن برای سال 2020 F1 فصل پس از 200-روزهای فرد و هفت ماه. و نیز از آن شده است نزدیک به چهار ماه پس از استرالیا جایزه بزرگ رها شده بود و چند ساعت قبل از عمل برای اولین بار بود که با توجه به شروع. به هر حال F1 انجام داده است یک کار فوق العاده به عمل برگشت جریان در ماه جولای هر چه اشتباهات خود را قبلا به خوبی انجام می شود به آنها را.

این هیجان برای فصل جدید شده است مرطوب کمی از آنچه به نظر می رسد بیشتر خرد کردن مرسدس تسلط? آن را دشوار است به می گویند که آن را نه از دیدگاه من حداقل. نقره ای (در حال حاضر سیاه و سفید) فلش شد در لیگ از خود در مقدماتی دیروز با Valtteri Bottas pipping لوئیس همیلتون به موقعیت قطب فقط 0.012 s. بهترین قرار داده شده غیر مرسدس بنز ماشین بود حداکثر Verstappen‘s Red Bull بود که بیش از نیم ثانیه خاموش.


اعتبار:
مارک تامپسون/استخر کرج

Perhaps صعودی به دیروز عمل شد که هافبک بسیار نزدیک است در واقع — و که فراری را در بر داشت راه خود را به که به نحوی واجد شرایط در هفتم و 11th با سباستین Vettel حتی ساخت آن را به Q3. Lando نوریس‘s مک لارن در چهارم تقسیم Red Bulls از Verstappen و الکساندر Albon (که باز هم مایل دورتر از هم تیمی خود) در حالی که در این مسابقه امتیاز نشان داد سرعت خوب در قرار دادن ششم و نهم.

امید خواهد بود که وجود خواهد داشت یک مبارزه نزدیک بین مرسدس بنز و Verstappen به نحوی می تواند پیدا کردن به اندازه کافی سرعت به چالش برای پیروزی. حرکت صعودی است که Verstappen شروع خواهد شد در میان ترکیب لاستیک در حالی که مرسدس بنز شروع در نرم, لاستیک, که بدان معنی است که یک دیفرانسیل استراتژی است. انگشتان عبور است که باعث می شود در این مسابقه جالب توجه است.

در روز گذشته در حال اجرا, ما یک تیم به وضوح در مقابل مرسدس بنز شش تیم در میانه (Red Bull, مک لارن, مسابقات, نقطه, رنو و فراری) و سپس سه تیم در پشت هاس آلفا رومئو و ویلیامز. وجود دارد برخی از تشویق برای Williams, اگر چه به عنوان جورج راسل به دقت از دست رفته ویلیامز برای اولین بار Q2 ظاهر پس از سال 2018 است که یک پرش بزرگ به جلو از جایی که آنها در 2019. است وجود دارد یک شانس امتیاز امروز ؟ شاید.

مثل همیشه من در اینجا خواهید بود برای چند ساعت بعد برای همه ساخت تا به روز رسانی های زنده و واکنش و تجزیه و تحلیل از جایزه بزرگ اتریش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im