نویسنده کتاب توضیح میدهد چرا زنان قربانی-سرزنش هدف آنلاین, هک, آزار و اذیت

یک فمینیست انگلیسی که نویسنده یک کتاب توضیح میدهد که چرا زنان به موضوع قربانی-سرزنش شده است بارها و بارها مورد آزار و اذیت توسط مرد خشمگین که به احتمال زیاد به اعتقاد او تا به حال آن را در حال آمدن است.

دکتر جسیکا تیلور ساخته شده در انگلستان رسانه ها ظاهر پس از نوشتن soon-to-be-منتشر چرا زنان مقصر همه چیز: کاوش قربانی سرزنش از زنان در معرض خشونت و تروما است. بد نامی به نظر می رسد که مقصود از تعدادی از مردانی که تا به حال قطعا خشم واکنش به این کتاب بر اساس عنوان به تنهایی.

“[سوء استفاده شده است] همه چیز را از من گفتن مردن و کشتن خودم پیام گفت: “من به شما تجاوز’, پیام گفت: من یک روانشناس و یا دکترا که من زشت و نفرت انگیز, لسبیین, لزبین بی ثمر نابارور خواهد مرد تنهایی است که پدر و مادر من از من متنفر و….” تیلور گفته گاردین در روز جمعه. “هنگامی که ما آغاز شده ممنوع و مسدود کردن آنها واقعا ramped آن را و آن را خشونت آمیز و توهین آمیز است.”

این کتاب بر اساس بیش از یک دهه کار و دکترای پژوهش توسط تیلور که یک مدرس ارشد در پزشکی قانونی و جنایی روانشناسی و تاسیس قربانی تمرکز, یک سازمان است که تحقیقات و ارائه آموزش و مشاوره در قربانی-سرزنش. این کتاب نیز به خود جلب کرد در مصاحبه از تعدادی از زنان که به حال متهم شده است که خود به خود تجاوز.

Online threat on phone
دکتر جسیکا تیلور دریافت هزاران نفر از تهدیدات و سوء استفاده از نظرات آنلاین پس از نوشتن یک کتاب است که با اشاره به زنان اغلب در معرض قربانی-سرزنش.
آرمی Vesalainen/گتی

در علاوه بر این به misogynistic سوء استفاده و تهدید تیلور گفت: در توییتر نوشته است که او نیز در معرض “منزجر کننده” ضد سامی سوء استفاده از dimwitted دیوهایی که “تصمیم من یهودی” با وجود اینکه یک غیر یهودی بیخدا. سوء استفاده و نظرات او را مجبور به مسدود کردن بیش از 2000 حساب از او Facebook صفحه.

پس از “6 روز از جامد 24/7 سوء استفاده” پلیس درگیر شد در روز چهارشنبه زمانی که تیلور Wi-Fi و کامپیوتر شخصی هک شد و گرفته توسط معتادان است. یک تحقیق در حال انجام است.

“آنها تا به حال در مجموع کنترل صفحه کلید و ماوس. من سعی کردم به آنها را متوقف کند … بعد از حدود 30 ثانیه از این کار من متوجه شدم که چگونه جدی شد و من بسته من لپ تاپ پایین و دوید داخل به نوبه خود از وای فای خاموش و تعطیل تمام دستگاه های دیگر پایین” تیلور مقاله گفت.

تیلور کتاب نیز دریافت مقدار قابل توجهی از مثبت توجه رسانه ها و او دریافت کرده است و پیام های بسیاری پشتیبانی می کند. صرف نظر از طبیعت از دیدگاه او دریافت او اصرار دارد هیچ چیز را منصرف کردن او از صحبت کردن در مورد مسائل او اختصاص داده است زندگی خود را به.

“سوء استفاده و چرخش ترسناک است و آن را خسته کننده, اما آن را هرگز به من رسیدن به یک نقطه که در آن من بگو: من فقط برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد سوء استفاده از زنان و دختران’,” او گفت:.

نیوزویک رسیده به تیلور نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de