نویسندگان عقب مطالعه که به رهبری که به حالت تعلیق و محاکمه به هیدروکسی کلروکین

نویسندگان یک مطالعه که به بازیگران شک در بحث درمان مالاریا هیدروکسی کلروکین به ضمانت مقاله پژوهشی بر “صحت” از اطلاعات آنها ارائه شده است.

این جمع شدن نگرانی های یک مقاله منتشر شده در مجله لانست در پایان ممکن است که به این نتیجه رسیدند که درمان تا به حال هیچ سود و ممکن است حتی با قرار دادن بيمار در خطر مرگ است.

یافته های رهبری سازمان بهداشت جهانی به حالت تعلیق در آن دادگاه به مواد مخدر – اگر چه آن گفت: در روز چهارشنبه را از سر مطالعه پس از نگرانی بیش از این مقاله برای اولین بار مطرح شده است.

محققان درگیر در لانست مطالعه تردید در روش و شفافیت در اطراف داده بود که ارائه شده توسط شرکت Surgisphere.

تحقیقات توسط روزنامه گاردین که تعداد اندکی از Surgisphere کارکنان به حال علمی و یا داده های پس زمینه. یک نویسنده داستان های علمی تخیلی و دیگر بزرگسالان-مطالب مدل کاغذ گزارش شده است.

نویسندگان این لانست و کاغذ راه اندازی یک بررسی به Surgisphere به “بررسی منشاء عناصر پایگاه داده برای تایید کامل از پایگاه داده و به تکرار تجزیه و تحلیل ارائه شده در مقاله”.

با این حال داوران مستقل قادر به دریافت نگه دارید از اطلاعات که بر روی کاغذ استوار بود.

محققان در بیانیه ای گفت: “ما می توانیم هرگز فراموش نکنید که مسئولیت ما به عنوان محققان به وسواس اطمینان حاصل شود که ما با تکیه بر منابع داده که پایبند به استانداردهای بالا. بر این اساس توسعه ما دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع.”

در بیانیه ای لانست گفت: “لانست طول می کشد مسائل علمی یکپارچگی بسیار جدی وجود دارد و بسیاری از برجسته سوال در مورد Surgisphere و اطلاعات است که گفته شده در این مطالعه است.”

که تصمیم به تعلیق آن محاکمه دیگران را وادار به دنبال کت و شلوار از جمله شرکت سانوفی. یک شرکت سانوفی گفت: این شرکت که در بررسی اطلاعات موجود و اجرا مشاوره در روزهای آینده به ارزیابی مجدد موقعیت خود را.

هیدروکسی کلروکین شده است موضوع بحث های زیادی در هفته های اخیر پس از یک مطالعه فرانسه – پس از افشا و خنثی – آن را موثر در درمان coronavirus. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها دفاع و پشتیبانی مطالعه علیه مشاوره از کارشناسان و ماه گذشته اعتراف نمود که در نظر گرفتن آن به عنوان یک درمان پیشگیرانه.

لانست مطالعه نگاه به سوابق 96,000 بیماران و به این نتیجه رسیدند که درمان با هیدروکسی کلروکین و کلروکين نشان داد که هیچ سود و حتی افزایش احتمال بیماران در حال مرگ در بیمارستان است.

مارتین Landray استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد و رهبر در مقیاس بزرگ در یک کارآزمایی تصادفی کنترل محاکمه به دنبال هیدروکسی کلروکین گفت: یک مطالعه مشاهدهای – مانند لانست و کاغذ – بود “کاملا ناکافی روش” از اتخاذ تصمیم در مورد مضرات و مزایای استفاده از مواد مخدر.

“ما هر چه زودتر دریافت پاسخ از کارآزمایی تصادفی شده شاهددار بهتر است. اگر معلوم هیدروکسی کلروکین موثر است برای Covid-19 سپس اجازه دهید از آن استفاده کنید; اگر نه اجازه دهید آن را رها. اما این زمان برای حدس و گمان و قطعا زمان به نگه دارید تا بسیار محاکمه که به ما این دانش نیاز داریم.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im