B-52 بمب افکن از دست می دهد و بخشی در طول روگذر تجلیل نیواورلئان’ بهداشت و درمان کارگران

در صبح روز جمعه حدود 10:30 a. m. B-52 بمب افکن پرواز بیش از نیواورلئان’ تجهیزات پزشکی به افتخار این شهر پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر از دست کوچک دسترسی تخم اواسط پرواز. قطعه را از دست داده به زمین افتاد و نه هر کسی صدمه نه در معرض خطر بمب افکن را airworthiness.

B-52s ساخته شد در اطراف 1960 یا 1961 ساخت این هواپیما نزدیک به 60 سال است. مقامات محلی گزارش جمع آوری بخشی و بمب افکن بازگشت به پایگاه خود را. این حادثه مجبور است این پایگاه برای انجام بررسی ایمنی قبل از هواپیما عموم پرواز دوباره.

این هواپیما یکی از چهار هواپیمای نظامی پرواز بر فراز بیمارستان ها در New Orleans و باتون روژ. این روگذر—مطالعه که توسط نیروی هوایی ایالات متحده به Barksdale Air Force Base و لوئیزیانا گارد ملی—شامل دو B-52 Stratofortress بمب افکن و دو F-15, جنگنده, جت, با توجه به NOLA.com.

B-52 Stratofortress aircraft bomber
B-52 Stratofortress هواپیما پرواز بیش از Shreveport در چهارم جولای, جشن, Shreveport, لوئیزیانا, جولای 4, 2018. تصویر حسن نیت ارائه میدهد ارشد Airman استوارت روشن / 2 بمب بال امور عمومی است.
اسمیت مجموعه/Gado/گتی

“ما از اختصاصی مردان و زنانی که در خط مقدم مبارزه با Covid-19 بحران بهداشتی” گفت: مسلح ، ژنرال جیمز داوکینز جونیور, در بیانیه ای. “ویژه بمب افکن تظاهرات نه تنها ادای احترام به این افراد, اما همچنین در خدمت به عنوان یک یادآوری قابل مشاهده آمریکایی’ همبستگی و رانندگی در طول یک زمان بسیار چالش برانگیز.”

“بهداشت و درمان کارگران که همچنان خود را متعهد در طول این زمان بی سابقه در کشور ما” اضافه شده است سرهنگ مایکل میلر پایه 2 بمب Wing commander.

هواپیما شروع پروازهای خود را بیش از نیواورلئان حدود 9:30 صبح و سپس پرواز لوئیزیانا کنگره از باتون روژ شروع اطراف ظهر. هواپیما پرواز در آسمان کم در چهار هواپیما تشکیل و به آرامی به اندازه کافی اجازه می دهد تا ساکنان شهر برای دیدن آنها را از خیابان ها و خانه ها.

گارد ملی توصیه عمومی به عمل اجتماعی فاصله در حالی که مشاهده پلها و دلسردی مردم از مسافرت و یا ترک خانه های خود را واضح تر ببینید.

نیروی هوایی ایالات متحده انجام می دهد تقریبا 1000 flyovers هر سال با توجه به Barksdale Air Force Base. اگر چه این پلها معمولا ارائه یک منظره هوایی در طول ملی, رویدادهای ورزشی, هوا را نشان می دهد و میهنی, تعطیلات, نیروی هوایی رفتار آنها مانند “کاملا کاربردی آموزش ماموریت های طراحی شده برای حفظ کشنده و آمادگی خلبانان نیروی هوایی و نگهداری” این Barksdale Air Force Base نوشت: در بیانیه ای.

“آنها انجام شده بدون هیچ هزینه اضافی به مالیات دهندگان و گنجانیده شده موجود پرواز برنامه” این بیانیه ادامه داد.

عصر ایران رسیده است به Barksdale Air Force Base برای نظر. پایه نشده بود در پاسخ زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر