نوزاد مورچه اولین تولد: Meghan Markle و شاهزاده هری سفر از آسیب پذیری برای حمله و تشنج

از مبارزه در پشت صحنه به “نورد در اطراف در حمله و تشنج” ما در چگونه شاهزاده هری و Meghan Markle دریافته اند مورچه سال اول.

نوجوان تبدیل به یک امروز در خانه با پدر و مادر خود را در لس آنجلس و با یک پست جدید-زندگی سلطنتی جلوتر از او.

سال اول خود را دیدم لرزه ای تغییر برای دوک و دوشس ساسکس به عنوان آنها تبدیل پشت خود را در زندگی سلطنتی برای یک فصل جدید در کالیفرنیا.

اما آن را همه آغاز شد زمانی که آنها در Frogmore کلبه در قلعه ویندسور در مارس 6 سال گذشته در 5.26 صبح

مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور متولد شده با وزن 7 پوند 3 اونس ترک پدر و مادر خود را “بیش از ماه” هری پاتر و شاهزاده گفت.

او به خبرنگاران گفت: جمع آوری و در قلعه ویندسور: “ما هر دو کاملا هیجان زده و خیلی ممنون برای این همه عشق و حمایت از همه در خارج وجود دارد. آن را شگفت انگیز بوده است.”

وی افزود: “همانطور که هر پدر و پدر و مادر همیشه می گویند شما می دانید که کودک شما کاملا شگفت انگیز است, اما این چیزی است که کاملا به مرگ برای, بنابراین من فقط در طول ماه.”

و او تا به حال ستایش ویژه برای همسرش: “این شگفت انگیز ترین تجربه من همیشه می تواند احتمالا تصور است.

“چگونه هر چه آنها را فراتر از درک است.”

Prince Harry, Meghan Markle, Archie, Desmond Tutu
هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس مگان, Duchess of Sussex و نوزاد خود را پسر مورچه Mountbatten-ویندزور دیدار با اسقف اعظم دزموند توتو در Desmond & لی توتو میراث بنیاد در طول رویال تور آفریقای جنوبی در سپتامبر 25, 2019 در شهر کیپ تاون.
سمیر حسین/گتی

Meghan مادر Doria Ragland ماند با آنها در روزهای اولیه آنها به عنوان تنظیم برای طعم و مزه خود را از پدر و مادر نوزاد است.

آنها به طور مشترک جرقه بزند برای روز مادر و روز پدر قبل از اینکه بیشتر تصاویر رسمی منتشر شده از مورچه او پس از مراسم تعمید ونامگذاری بچه در جولای 6.

پس از صمیمی خدمات در قلعه ویندسور برگزار شده توسط اسقف اعظم کانتربری دوک و دوشس گفت که چگونه آنها “خیلی خوشحال برای به اشتراک گذاشتن شادی از این روز.”

و آنها به مورچه سوار rollercoaster با اولین و در حال حاضر احتمالا تنها, رویال سفر به آفریقای جنوبی در پاییز.

در ماه سپتامبر آنها در کیپ تاون جایی که آنها ملاقات دزموند توتو که به جوانی یک سری از داستان های کتاب مقدس و کتاب های کودکان توسط او از جمله دزموند و معنی کلمه.

آنها نشان داد که دیدار رفت به خوبی با مورچه در بیانیه ای بعد.

آنها گفت: Instagram: “با تشکر از شما اسقف اعظم توتو برای شما فوق العاده گرم و مهمان نوازی و مورچه عاشق دیدار شما!”

اما در ماه اکتبر Meghan نشان داد آن را تا به حال تمام شده است قایقرانی ساده او به عنوان پژوهشگر چالش های مواجه با همه جدید پدر و مادر با سوزاننده فشار زندگی در رویال موردتوجه وتماشای عموم.

در طول یک مستند مصاحبه با دوستان خود پخش Tom Bradby شاهزاده تایید شکاف با شاهزاده ویلیام برای اولین بار.

دوشس همچنین صحبت در مورد اثر منفی داستان در رسانه ها در بهداشت روان.

در مورد فشار Meghan گفت: “هر کاری به خصوص زمانی که آنها باردار هستید شما واقعا آسیب پذیر به طوری که واقعا به چالش کشیدن و سپس هنگامی که شما به یک نوزاد…”

Meghan به نظر می رسد عاطفی او به عنوان شکست قبل از ادامه: “به ویژه به عنوان یک زن واقعا—خیلی.

“بنابراین شما اضافه کردن این صفحه از تلاش و فقط به عنوان یک مادر جدید یا تلاش برای یک تازه داماد.

“و همچنین با تشکر از شما برای پرسیدن چرا که هنوز بسیاری از مردم پرسید: اگر من خوب هستم.

“اما این یک چیز واقعی به رفتن را از طریق پشت صحنه.”

تنها چند ماه بعد آنها تصمیم گرفتند به صرف کریسمس و سال نو در کانادا که در آن آنها سپس منتقل اعلام خروج خود از زندگی سلطنتی در ماه ژانویه است.

از آن پس همه چیز به نظر می رسد به دنبال برای زن و شوهر به عنوان شاهزاده هری به شاد بینش چگونه آنها هزینه شده ام مستند به عنوان یک خانواده است.

در طول یک چت تصویری با پدر و مادر از کودکان بدحال خود را برای خیریه WellChild او اعتراف او زمان زیادی با مورچه و Meghan او تقریبا احساس گناه.

او به آنها گفت: “وجود دارد یک جهنم از بسیاری از مثبت که می افتد در همان زمان و قادر بودن به زمان خانواده—خانواده بسیار زمان که شما تقریبا فکر می کنم” آیا من احساس گناه برای داشتن خانواده بسیار زمان است ؟

“شما رو به جشن آن لحظات که در آن شما فقط در طبقه نورد در اطراف در حمله و تشنج.

“به ناچار نیم ساعت بعد شاید یک روز بعد وجود دارد رفتن به چیزی است که شما باید برای مقابله با و هیچ راهی وجود دارد شما می توانید فرار از آن است.”

در حال حاضر به عنوان مورچه نوبت یکی از آنها را انتخاب کمی در مورد چگونه آنها را به صرف روز در حساب اجتماعی فاصله قوانین در کالیفرنیا است.

اما آنها را از انتشار یک عکس جدید از پسر و ممکن است به همان روش به عنوان آنها را بر روی ملکه الیزابت دوم تولد.

من مشترک تماس تصویری با پادشاه به عنوان او تبدیل 94 در انزوا با شاهزاده فیلیپ در قلعه ویندسور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im