بچه فیل سوء استفاده نگرانی در مورد تایلند گردشگری تمرین

فیلم مضطرب بچه فیل jabbed توسط bullhooks در یک اردوگاه به طعم آن قبل از پیوستن به صنعت گردشگری منتشر شده توسط اياد در درخواست برای پایان دادن به این عمل است.

فیلم های گرفته شده در یک دوربین مخفی در سال گذشته و در روز چهارشنبه منتشر شده توسط بریتانیا بر اساس حقوق حیوانات گروه جهانی حمایت از حیوانات (WAP) را نشان می دهد آنچه در آن می گوید که مجبور به جدایی از یک دو سال از زن فیل از مادر.

این پریشان گوساله است که محدود به یک فضای کوچک شناخته شده به عنوان “له شدن جعبه” برگزار شد و با زنجیر و طناب به صورت روز به عنوان او در تلاش برای فرار.

گوساله ها بارها و بارها jabbed با bullhook – یک میله با یک تیز فلزی نکته – برای به دست آوردن آنها را به درک دستورات پایه گاهی اوقات باعث خونریزی.

حدود 3000 اهلی فیل ها در تایلند بخش گردشگری مورد استفاده برای سواری و انجام کلاهبرداری برای مسافران است.

فعالان حقوق حیوانات به مدت طولانی استدلال کرد که فیل تحمل سوء استفاده در صنعت گردشگری با شروع به اصطلاح “له” فرایند اهلی آنها را زمانی که جوان است.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که این آخرین نسل از فیل ها برای استفاده تجاری گردشگری” Jan اشمیت-بوربچ یک دامپزشک حیات وحش با WAP گفته.

WAP را منتشر کرده است جزئیات محل اردوگاه برای جلوگیری از پیامدهای برای افرادی که مدل.

برای جلوگیری از گرسنگی به عنوان coronavirus توقف سفر جهانی صدها فیل در خانه خود روستاها با کنترل خود را.

اما تایلند قصد دارد برای استراحت و برخی از محدودیت های مسافرتی در هفته های آینده اگر این ویروس همچنان موجود را حفاظت از ترس بازگشت “له”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de