Babyface نشان می دهد او آزمایش مثبت برای COVID-19 و بهبود

ضربه R&B خواننده و ترانه سرا Babyface نشان داد در یک صدای جیر جیر که او آزمایش مثبت برای COVID-19 اما پس از بهبود.

این خواننده که نام واقعی است Kenneth برایان ادموندز توییتی خبر در حالی که علاوه بر اعلام یک عملکرد از طریق Instagram زنده به جشن تولد خود را. او نوشت که خانواده خود را نیز آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من احساس می کنم خیلی خوش شانس می شود قادر به جشن تولد یکی دیگر. من تست مثبت برای Covid 19 ویروس به عنوان خانواده من,” او نوشت. “این فوق العاده ترسناک ترین چیزی که به رفتن را از طریق من و دوستان من است. من خوشحالم که به گزارش ما در حال حاضر آزمایش منفی هستند و در راه ما بازگشت به سلامت کامل.”

او همچنین نوشت که او از پذیرش دعوت از Swizz Beatz و Timbaland به صورت یک عملکرد را به نام “جشن موسیقی سیاه تعالی.” او گفت که او می خواهم شرکت با new jack swing نوازنده تدی رایلی برای عملکرد.

“تا آماده شدن برای یک شب از شیار و عشق” او هنوز توییتی. “خانم… قرار دادن بر روی لباس… نور شمع پور برخی از شراب و فراموش نکنید که به کفش های رقص خود.” او همچنین گفت: عملکرد خواهد بود نشان داده شده در Instagram حساب در 9 p. m. EST و 6 p. m. PST.

خواننده و ترانه سرا شجاع پاسخ به Babyface را صدای جیر جیر به قصد او هست. “[G]lad u ساخته شده است که بهبودی کامل نبرد مورد به افسانه ای,” او نوشت.

babyface
Kenny “Babyface” ادموندز حضور بایرون آلن سالانه 4 اسکار جشن و سرور به نفع بیمارستان کودکان لس آنجلس در Beverly Wilshire یک هتل چهار فصل در فوریه 09, 2020 در لس آنجلس ،
گرگ Doherty/گتی

دیگر نوازندگان ساخته شده اند بهبود از COVID-19. ستاره پاپ صورتی توییتی که او تا به حال به این ویروس و اهدا یک میلیون دلار به کروناویروس تلاش های امدادی. خواننده های تشکر شده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای کار خود را در درمان و پیشگیری از گسترش ویروس.

خواننده بریتانیایی Marianne Faithfull همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus شد و تحت درمان برای ویروس. “Marianne Faithfull مدیر فرانسوا Ravard تایید کرده است که ماریان است که برای درمان COVID-19 در بیمارستان در لندن” یک نماینده سنگ نورد در مارس 4. “او پایدار است و پاسخ به درمان است. همه ما آرزو او را به خوبی و کامل و بهبودی سریع است.”

Duran Duran جان تیلور همچنین گفت که او تا به حال یک مورد از coronavirus در یک بیانیه مشترک به گروه حساب رسمی توییتر. او نوشت که او می خواهم پس از بهبود و ارائه کلمات دلگرم کننده برای طرفداران.

“دوستان عزیز من بعد از فکر به این, من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن که من تست مثبت با کرونا ویروس [sic] تقریبا سه هفته پیش” نوازنده بیس نوشت. “شاید من به خصوص قوی 59 ساله-من می خواهم به فکر می کنم من هستم-تی خجسته بود با تنها گرفتن یک مورد خفیف Covid 19-اما پس از یک هفته یا بیشتر از آنچه که من را توصیف به عنوان ‘توربو شارژ آنفولانزا’ من از آن احساس خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im