لیسانس طرفداران تماس برای تنوع بیشتر پس از 18 سال

پس از 18 سال در هوا “کارشناسی” حق رای دادن تا به حال تنها یک سیاه لیسانس — و هیچ سیاه و کارشناسی است. اما طرفداران این واقعیت دوستیابی سری — جمعی شناخته شده به عنوان “کارشناسی ملت” — در حال حاضر تماس در شبکه تلویزیونی ABC و پدر و مادر خود شرکت دیزنی به ویژگی های بیشتر مردم از رنگ در نشان می دهد.

لیسانس تنوع کمپین راه اندازی شد ژوئن 8, همان روز جدید سری در حق رای دادن “کارشناسی: بزرگترین فصل — تا کنون!” برای اولین بار. یک change.org دادخواست آغاز شده توسط برگزارکنندگان کمپین به دست آمده است نزدیک به 60 ، 000 امضا.

فعالان ضد نژادپرستی در لیسانس حق رای دادن نیز توییتی در ABC و نشان می دهد تهیه کننده اجرایی مایک Fleiss.

“به عنوان سازندگان یکی از محبوب ترین و با نفوذ franchises در تلویزیون ABC و برادران وارنر فرصت و مسئولیت به ویژگی های سیاه بومی مردم رنگ (“BIPOC”) روابط خانواده ها و داستان” این درخواست گفت. “حق رای دادن و همه کسانی که به نمایندگی از آن باید منعکس کننده و احترام به تنوع نژادی در کشور ما – هر دو در جلو و پشت دوربین است.”

درخواست درخواست کنندگان به بازیگران سیاه لیسانس به عنوان فصل 25 سرب و بازیگران BIPOC برای حداقل 35% از شرکت کنندگان در همه فصل آینده در میان بسیاری از دیگر درخواست.

راشل لیندسی نشان می دهد اولین و تنها سیاه لیسانس هم آوازی در مورد نشان می دهد عدم تنوع. روز دوشنبه لیندسی نوشت: یک پست وبلاگ در مورد او ادامه داد: مشارکت با حق رای دادن.

“من دریافت کرده اند و بسیاری از سوالات با توجه به سرفصل ها حاکی از این است که من را ترک لیسانس حق رای دادن اگر تغییرات به آدرس فقدان تنوع در نقش سرب برقرار نیست,” او نوشت. لیندسی گفت: او می خواست به ارائه “چارچوب و به طور کامل توضیح دهد که چرا من به این تصمیم است.”

لیندسی گفت: او هرگز تماشا حق رای دادن قبل از ظاهر شدن در آن “از آنجا که مردم سیاه و سفید می دانید در طول تاریخ و در حال حاضر که نشان می دهد نه فرمت شده خود را برای موفقیت است.”

وقتی پرسیده شد که به لیسانس او گفت: او می دانست که او تا به حال شانس به یک “پیشگامی.” “من می دانستم که من می خواستم به حال خودم به مخاطب است که تا به حال دیده نشده سرب از رنگ در این, نقش,” او نوشت. “من می دانستم که من می خواستم به یک پیشگامی در این حق رای دادن به تنوع نقش سرب به تنوع شرکت کنندگان تلاش و قالبی برای نشان دادن و به تنوع مخاطبان به تماشای این نمایش می دهد.”

اما چهار سال پس از فصل, او گفت:, هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تنوع در نشان می دهد.

راشل لیندسی صحبت می کند در برابر سکوت سفید

او گفت: اگر تغییرات ساخته شده است “در داخل و خارج از حق رای دادن” او را جدا از آن. او چندین پیشنهاد تغییرات از جمله ریخته گری منجر می شود “که واقعا علاقه مند به آشنایی خارج از مسابقه” تنوع تولید و نه “ایجاد مشکل خطوط داستان برای مردم رنگ.”

در مصاحبه با رادیو فردا در مورد سفید سکوت رسانه های اجتماعی در طول اعتراضات گسترده بیش نژادی و بی عدالتی لیندسی گفت که او دیده است دیگر مردم در “لیسانس ملت” صحبت کردن در مورد عدم تنوع در حق رای دادن. “از آن شده است بسیار خوب برای دیدن مردم گام در راه است که من هرگز دیده می شود قبل از,” او گفت:.

سابق لیسانس است نه تنها ستاره به صحبت در مورد این موضوع. تایلر کامرون, Kaitlyn Bristowe نیک Viall بن هیگینز Arie Luyendyk و بسیاری دیگر را به حمایت از تلاش های لیسانس تنوع کمپین یک سخنگو گفت: در ایمیلی به رادیو فردا.

“ما با استفاده از قدرت ما به عنوان بینندگان و طرفداران به برگزاری ABC و برادران وارنر پاسخگو و تقاضای آنها با استفاده از پلت فرم خود را در یک متفکر نژاد-آگاهانه و مسئولیت اجتماعی در راه است. آن زمان که ABC مایک Fleiss و برادران وارنر را اثبات عمل به آدرس نابرابری در, ریخته گری, صفحه نمایش و اشتغال از گروههای اقلیت” کمپین گفت: در آزادی مطبوعات.

“پشتیبانی از BIPOC زندگی باید فراتر از حوادث یک هفته و یا رسانه های اجتماعی پست” در این بیانیه گفت. “تظاهرات مهم هستند اما تعهد ما به ضد نژادپرستی نیز باید آشکار در روزمره ما حرفه و آشنا فضاهای. این لحظه ای است که یک فرصت برای ABC و برادران وارنر به قالب حق رای دادن عشق ما را به یکی از که ما می توانیم همه افتخار و صراحت پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im