پیتر وبر برش روابط با زنان در کارشناسی این هفته یکی از آنها پیشرو فن های مورد علاقه. کارشناسی حذف عظیم 10 زنان بیش از دو قسمت در هفته گذشته که به معنی اخراج دو مطلب را ترک خواهد کرد او را با تنها چهار شرکت کنندگان قبل از زادگاه خرما.

آوازی بینندگان در توییتر فلسطین وبر برای ساخت تصمیم گیری های ضعیف در طول فصل و آنها به احتمال زیاد به انجام همان بعد از دیدن دو nondramatic شرکت کنندگان به خانه فرستاد.

اولین بار پارکر حذف خواهد شد در طول یک تاریخ با وبر با توجه به اخلال گران از واقعیت استیو. نه چندان شناخته شده است از تاریخ و یا چرا وبر تصمیم به خانه خود ارسال کنید. پارکر ستایش شده است توسط طرفداران برای واقعی بودن در غیر این صورت چشمگیر بازیگران.

Peter's Bachelor Cast
همه از پیتر وبر شرکت کنندگان در “‘کارشناسی است.”
کریگ Sjodin/ABC

دیگر حذف زن شده است پیشرو فن های مورد علاقه. این آشکار است از مکالمات آنلاین است که ادعا می کنند او باید بعد از لیسانس و او را بیش از حد خوب برای وبر. کلی فلاناگان که ملاقات وبر قبل نشان می دهد حتی شروع به فیلمبرداری شد 3-در-1 تاریخ که وبر را انتخاب کرد به او اجازه رفتن با توجه به واقعیت استیو.

استدلال برای Flanagan حذف نیز ناشناخته است, اما ممکن است سرنخ از هفته گذشته است. زمانی که فلاناگان تا به حال یک تاریخ با وبر او را مورد پرسش نیت. وبر ادعا کرد که او سرمایه گذاری بیشتر در رابطه خود را از Flanagan. وکیل در دفاع از خودش گفت: او علاقه مند وبر بود اما مطمئن نیستید اگر این دو در همان صفحه. او به نام او برای “پاداش درام” در خانه ای که به دست آورد ستایش از طرفداران.

این جفت ارز تصمیم به ادامه کاوش و ارتباط خود را با وجود شرایط سخت مکالمه. وبر به پایان رسید صحبت کردن با یک مصاحبه خصوصی که در آن او گفت که او نیاز به دیدن فلاناگان برخی از پیشرفت ها و باز کردن بیش از پیش این روند به پایان رسید. او ادعا کرد Flanagan عدم تعهد می تواند قرار داده و او را پشت زنان دیگر که در حال تلاش برای برنده شدن قلب خود را با آسیب پذیری خود را.

به حذف این هفته چیست وبر چهار نهایی ویکتوریا فولر, Kelsey Weier هانا ان Sluss و مدیسون Prewett. Prewett یکی دیگر از پیشرو فن های مورد علاقه آنها به برخی از بینندگان ادعا می کنند که بیش از حد خوب برای وبر.

آنلاین گفتگو در مورد بعد از لیسانس تا حد زیادی به نام Prewett و فلاناگان. بسیاری از توییتر دیدگاه در واقع درخواست که جفت ترک نشان می دهد و جلوگیری از هدر رفتن وقت خود را در وبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de