واکنش در برابر ‘بازنده درد’ میت رامنی پس از او رای به محکوم کردن تهمت


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یوتا سناتور جمهوری خواه میت رامنی مواجه است یک واکنش شدید از جمهوری خواهان خشمگین تصمیم خود برای رای دادن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه.

شکست خورده سال 2012 نامزد ریاست جمهوری ساخته شده در تاریخ یکشنبه به عنوان اولین سناتور آمریکایی رای به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود را.

جمهوری خواه و ارقام از جمله آقای ترامپ خود را ناودان او را به عنوان یک “بازنده درد” و یک راز دموکرات.

Mr تهمت تبرئه شد در سنا با وجود آقای رامنی تنها مخالفت رای دادن.

شخصیت های با نفوذ در رسانه های محافظه کار به نام آقای رامنی از حزب جمهوریخواه با این ادعا که او را برای حرکت به یوتا برای اجرا به او سرنگون در 2024.

و در صبح روز پنج شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در او که پرداختن ملی نماز و صبحانه نخوری افرادی که از ایمان خود به توجیه “اشتباه” اقدامات است.

برگزاری یک روزنامه با تیتر “تبرئه” مزین در سراسر صفحه اول رئیس جمهور همچنین با تقبیح “فاسد” دموکرات مجلس نانسی پلوسی, شنبه, چهار کرسی از تریبون.

اما تعداد کمی از آقای رامنی همکاران در مجلس سنا شده است به عنوان مهم است.

  • در این آزمایش مردم تنها شنیده آنچه آنها می خواستند به
  • چهار عدد است که توضیح دهد که چرا تهمت پاک شد

پرسید: پس از رای گیری که آیا آقای رامنی خواهد بود ostracised از حزب جمهوری خواه مجلس سنا رهبر میچ مک کانل گفت: “ما نمی هر گونه doghouses اینجا. مهم ترین رای بعدی رای می دهند.”

چه رامنی انجام دهید ؟

آقای رامنی صحبت در طبقه سنا پیش از رای خود در روز چهارشنبه به می گویند “رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” و آنچه که او “بود اشتباه بود, grievously اشتباه”.

او صحبت کرد و از او مورمون و “سوگند قبل از خدا” که خواستار آن شدند که او رای محکومیت.

پس از رای خود را به حذف آقای ترامپ برای سوء استفاده از قدرت رئیس جمهور تهمت توییتی یک ویدیو که مورد اشاره آقای رامنی به عنوان یک “دموکرات راز دارایی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“تا به حال شکست خورده ریاست جمهوری نامزد @MittRomney اختصاص داده شده همان انرژی و خشم به شکست یک متزلزل باراک اوباما به عنوان او sanctimoniously می کند به من او می تواند برنده انتخابات” او توییتی در اوایل صبح روز پنج شنبه.

در ملی نماز و صبحانه بعد از آن در روز پنج شنبه, کراس, حزب رویداد سالانه برگزار در واشنگتن, DC, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در آقای رامنی گفت: “من نمی خواهم مردم که با استفاده از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.

“نه من دوست دارم مردم که می گویند: “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که چنین نیست.”

او در ادامه به توصیف خود را از استیضاح به عنوان یک “مصیبت وحشتناک” مرتکب “بسیار نادرست و فاسد مردم” که “قرار داده و خود را جلوتر از کشور بزرگ ما”.

“هنگامی که آنها استیضاح شما برای هیچ چیز شما قرار است به آنها را دوست دارم. اما این آسان نیست, مردمی,” او گفت: مخاطبان است.

آقای ترامپ را به یک آدرس به ملت در مورد استیضاح بعد در روز پنج شنبه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آنچه نقد است که او با آن مواجه بودند ؟

نویسنده ” آن کولتر به نام آقای رامنی “مفید ادم سفیه و احمق” برای دموکرات ها و اضافه کرد که او “در حال حاضر به پایان رسید در سیاست های ملی”.

“رامنی گفتار ثابت می کند که او جان مک کین. خوب خواهان انجام بزدل چیز اما لطفا توقف خواستار آن است که ما خود را تحسین شجاعت.”

سناتور فلوریدا, ریک اسکات توییتی که همکارش “اشتباه است”. “تصمیم خود را برای خرید به [دموکرات کنگره] Adam Schiff را حزبی بازی ناامید کننده است. و او در نهایت خواهد شد قضاوت رای دهندگان ایالت یوتا است.”

فلوریدا جمهوری خواه کنگره مت Gaetz از فلوریدا و لی Zeldin نیویورک هر دو به نام آقای رامنی یک “بازنده درد”.

“میت رامنی کاملا بیزار است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد POTUS & او نمی ایم” آقای Zeldin.

“درد بازنده ذهنیت راه اندازی این شم استیضاح & فساد تقلب & ماجرا آن را از طریق خانه. به نظر می رسد مانند شیف استخدام خود را یک بازنده درد دوستان در ایران با طرف به بازی همراه.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای رامنی را خود سابق کمپین سخنگوی ریک گرکا گفت: او پیر بود “انگیزه تلخی و حسادت”.

سام Nunberg مشاور سابق به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, فصاحت پرسید: اگر آقای رامنی بود “ساخت آخرین خندق تلاش برای تبدیل شدن به” دموکراتیک 2020 نامزد.

میزبان رادیو مارک لوین در توئیتر خود نوشت: “او می تواند دیده می شود برای آنچه که او است: یک خرده خود ترویج NeverTrumper که منجر به رادیکال دموکرات’ حمله به قانون اساسی است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد همین Jr توییتی ابتذال به مراجعه به آقای رامنی.

“او بیش از حد ضعیف به ضرب و شتم دموکرات پس از آن او را به پیوستن به آنها را در حال حاضر. او در حال حاضر رسما عضو و مقاومت باید اخراج” از حزب خود آقای Trump Jr اضافه شده است.

آقای رامنی خود را خواهر زاده Ronna McDaniel که ریاست کمیته ملی حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:: “این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین.”

“خط پایین این است که رئیس جمهور تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و حزب جمهوری خواه است که متحد تر از همیشه پشت سر او.”

چرا تهمت استیضاح ؟

Mr تهمت بود استیضاح توسط مجلس نمایندگان در ماه دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره

او متهم شده بود از فشار بر اوکراین برای انجام دو تحقیق و بررسی برای خود سیاسی به دست آوردن و به ضرر امنیت ملی است.

دموکرات ها می گویند او dangled دو تراشه چانه زنی – $400m از کمک نظامی به اوکراین که در حال حاضر اختصاص داده شده است توسط کنگره و کاخ سفید در دیدار با نخست وزیر و رهبر جدید است.

گفتند این سیاسی فشار بر آسیب پذیر ما متحد مقدار به سوء استفاده از قدرت است.

اما پس از دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان آورده سومین استیضاح در تاریخ ایالات متحده آمریکا سنا رای به تبرئه.

می خواهید برای پیدا کردن بیشتر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر