خواکین فونیکس دریافت کرده است ستایش برای استفاده خود را آغاز سخنرانی به تماس از “نژادپرستی نظاممند” در صنعت فیلم.

ققنوس جمع آوری بهترین بازیگر جایزه برای بذله گو در روز یکشنبه و نظرات خود را به دنبال اعتراض در مورد همه سفید بازیگری نامزد خط به بالا.

“من فکر می کنم که ما ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما به اینجا خوش آمدید,” او گفت:.

بازیگر ویولا دیویس و مدیر لولو وانگ ساخته شده که خداحافظی در میان کسانی که به تحسین او را در توییتر.

در حالی که هیچ بودند نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان برای هفتمین سال متوالی وانگ در لندن مراسم پس از وداع نامزد بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان را.

دیویس که برنده جایزه بافتا در سال 2017 برای نقش او را در حصار تشکر ققنوس برای خود “صداقت همبستگی و شجاعت”.

خواکین فونیکس را از بافتا و در سخنرانی کامل

“من احساس بسیار مفتخر و ممتاز به اینجا امشب. جوایز بفتا شده اند حمایت از زندگی حرفه ای من و من عمیقا سپاسگزار. اما من باید بگویم که من نیز احساس تضاد زیرا بسیاری از دیگر بازیگرانی هستند که مستحق ندارد که همان امتیاز است.

“من فکر می کنم که ما ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما به اینجا خوش آمدید. من فکر می کنم که این پیام است که ما در حال ارسال به افرادی که کمک زیادی به ما متوسط و صنعت ما و در راه است که ما را از بهره مند شوند.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی – اگر چه این چیزی است که ما خودمان را در هر سال است. مردم فقط می خواهم به اذعان قدردانی و احترام برای کار خود را.

“این است که نه خود صالح محکومیت چون من شرمنده می گویند که من بخشی از مشکل است. من انجام داده اند همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که مجموعه من در حال فراگیر.

“اما من فکر می کنم آن را بیش از فقط با داشتن مجموعه که چند فرهنگی. ما باید برای انجام این کار واقعا کار سخت به واقعا درک نژادپرستی نظاممند.

“من فکر می کنم آن است که تعهد به مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مندی از یک سیستم از ظلم و ستم به آنهایی که از بین بردن آن است. به طوری که در ما است.”

چهره های دیگر از فیلم و تلویزیون صنایع شد و سریع به تحسین بازیگر برای گفتن برخی سخت “حقایق”.

آلما هار’el که به کارگردانی 2019 فیلم عسل پسر در توئیتر خود نوشت: “درست است من اگر من اشتباه می کنم اما این اولین بار است… در یک مدت زمان طولانی… من یک مرد سفید پوست با استفاده از این مرحله او با توجه به آنچه همه ما نیاز به شنیدن.”

او افزود: “ما اغلب شنیدن زنان صحبت می کنند و این دلگرم کننده است و کمک خواهد کرد که کار ما. با تشکر از شما Joaquin.”

Yvette Nicole Brown, شناخته شده برای بازی در تلویزیون نشان می دهد از جمله جامعه نوشته شده: “حقیقت را بگویید سپس Joaquin!” به دنبال یک سری از دست clap emojis.

خودت و The Walking Dead نویسنده LaToya مورگان افزود: “این است که چگونه شما با استفاده از زمان خود و پلت فرم. خوب گفت: Joaquin. به خوبی گفت.”

انگلیسی, کمدین Tez Ilyas نوشت: “با تشکر از شما Joaquin برای تبیین چگونه بسیاری از مردم احساس می کنند و نه قادر به بیان.”

  • در تصاویر: فرش قرمز جوایز بفتا
  • آیا زمان بافتا سیستم رای گیری نیاز به تغییر ؟

ققنوس که قبلا نامزد دریافت جایزه استاد پهلوان از جان گذشته و راه رفتن روی خط مورد علاقه را به نفع خود بهترین بازیگر نقش اول مرد در اسکار یکشنبه آینده.

نویسنده و گوینده هانا اینس چخماق گفت: او در حال حاضر می خواهد به او را “قرار دادن کلمات خود را به عمل”.

دوک کمبریج است که رئیس جمهور از بافتا نیز صحبت در این مراسم مورد نیاز برای تغییر اشاره کرد که سازمان “طول می کشد این موضوع به طور جدی”.

او گفت: “در سال 2020 و نه برای اولین بار در چند سال گذشته پیدا کنیم و خودمان را دوباره صحبت در مورد نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان از تنوع در این بخش و در جوایز فرایند – که به سادگی نمی توان در این روز و سن.”

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im