• این بافتا 2020 مراسم می گیرد امشب از 9 شب تا 11 شب در رویال آلبرت هال, میزبانی توسط گراهام نورتون و پخش بی بی سی یک.
  • خواندن بافتا دوندگان و دوچرخه سواران از تلگراف ارشد منتقد فیلم رابی کالین
  • هستند بافتا نامزد خجالت به نام تنوع? می پرسد: رابی کالین

Tonight, بهترین از استعداد بازیگری را در لندن-رویال آلبرت هال در جشن سال گذشته در فیلم. دونده جلو شامل تاد فیلیپس Joker (11 نامزد) و همچنین مارتین اسکورسیزی The Irishman و تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood (10 نامزد هر یک). سام مندس جنگ جهانی یک حماسه 1917 نیز پیش بینی شده برای رفت و برگشت طبقه امشب به احتمال زیاد برنده بهترین کارگردان نیز به عنوان بهترین فیلم و فیلم بریتانیا برجسته.

این نامزد به شدت نر رهبری و همه سفید شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان یک تنوع ننگ و بدون شک اشاره شده در امشب سخنرانی. زمانی که نامزد بودند اعلام کرد در ماه گذشته, بافتا, رئیس, آماندا بری گفت که او “بسیار نا امید” با عدم تنوع. بافتا از قول یک “مراقب باشید و دقیق نقد و بررسی” از آن سیستم رای گیری.

 

به روز رسانی خودکار

زمان به ترول

Of البته امشب یک جشن, برتری, و همه باید, شاد, مثبت و افتخار. اما مثبت در تمام اوقات خسته کننده است و نه هر کس سزاوار به افتخار بنابراین بیایید یک لحظه به lambast انگلیسی فیلم های که هرگز ساخته شده اند. همه در همه ، این نامه از 22 بدترین فیلم از همه زمان – شما در حال خوش آمدید.

این Cambridges در ساختمان!

Or نه…در خارج از آن. من تعجب می کنم آنچه که همکاران من در مد را از لباس او. من شخصا فکر می کنم او به نظر می رسد یک رویا است. بسیار شاهزاده خانم دیزنی ، آیا نگاهی به بهترین لباس گالری برای امشب عالی ترین frocks.

کیت میدلتون و پرنس ویلیام وارد در بفتا سال 2020

اعتبار:
گتی

Ps: ما منتقد رابی کالین ترساندن Joaquin Phoenix دور از فرش قرمز?

Phoenix بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از روی فرش قرمز. احتمالا به این دلیل که او هنوز هم خانههای گلی خالی بیش از این سوال مهم ما منتقد رابی کالین قرار داده و به او در طول مصاحبه خود که پس از آن ویروسی رفت و پس از ققنوس رفت بیرون از اتاق.

زمان برای جمع کردن قابل بازیافت فرش قرمز

Red فرش و ستاره شده اند تقبل قایق از آب عبور کردن به نشستن برای این مراسم هر یک مجهز به یک کیسه کوچک از انتخاب n’ مخلوط شیرینی متفکرانه دست به آنها توسط بومن و o’leary (آیا بیان ضعف در سال های گذشته ، وجود دارد هیچ غذایی در این مراسم?). از 9pm من وبلاگ نویسی زنده تمام برندگان snubs و سخنرانی از جوایز بنابراین نشانه این تب! (برای کسانی که با هیچ چیز بهتری برای انجام stay with me برای بیشتر witterings در شب های آینده.)

Ouch, Dermot

یکnyone دیگری بگیر که سایه از Dermot o’leary? پس از ادیت بومن شوخی “کسی باید آن را انجام دهد!” در حالی که مرجع او پشت صحنه مصاحبه با امشب بافتا برندگان پس از مراسم o’leary پاسخ داد: “از آنجا که از سهمیه.” کسی نمی تلخ در همه واضح است.

با تشکر از خدا برای همه سن قاتل!

De Niro می گوید: Irishman آمد در مورد حادثه. در واقع او و اسکورسیزی مشغول به کار بودند در یک فیلم متفاوت در مورد یکی دیگر از هیتمن. “ما در حال کار بر روی یکی دیگر از داستان در مورد یک پیری هیتمن از کالیفرنیا و مارتی بود به من نشان دادن فیلم در مورد چگونه او آن را انجام سبک عاقلانه و من تا به حال به خواندن این کتاب به نام من شنیده ام شما رنگ خانه. و من گفتم: مارتی شما باید به خواندن این کتاب به جای آنچه که ما انجام می دهیم.” ما به یک فرمول?

انگل می تواند امشب dark horse (…حشرات؟)

بong Joon-ho را گاز گرفتن satireabout نابرابری های اجتماعی در سئول ساخته شده است سر و صدای بیشتری نسبت به جرات می توانم بگویم آن رم (که من هرگز نمی تواند بیدار ماندن در طول بیش از 20 دقیقه در یک زمان).

Saoirse Ronan…باربی ؟

Leading بازیگر نامزد Saoirse Ronan gushes در مورد عشق خود را برای زنان مدیر Greta Gerwig بود که توبیخ از بهترین کارگردان (ذلتی!). گفت: “من به گرتا, ‘چه اتفاقی می افتد زمانی که شما کار بعدی خود را, و من نمی خواهد آن را انجام دهد ؟ من برای رفتن به واقعا حسادت.'” اما خواسته بومن او می تواند بازیگران شما در آینده عنوان باربی ؟ “من می تواند مانند عجیب و غریب gawky باربی. یک ایرلندی بد گویی کردن باربی. باربی برای یک قیمت تخفیف!” خندید Ronan که هم ریخته مقداری آب روی شانس او کارگردانی خود فیلم است. “من سعی کنید و انجام چیزی است که به زودی. این سال است. من نمی دانم!”

Al Pacino مدیون آن همه به باب

Pacino که نقش جیمی Hoffa در مارتین اسکورسیزی The Irishman گفت: ادیت بومن بر روی فرش قرمز که بدون De Niro, او نمی خواهد که بدست این نقش است. “باب دنیرو واقعا دندانه دار در این چرخ. او آن را از سمت راست شروع. او بیرون رفت وجود دارد و این کتاب من شنیده ام شما رنگ خانه ها (توسط چارلز برانت) و او گفت: به اسکورسیزی مارتی من می خواهم آل برای بازی Hoffa. بنابراین من آن را مدیون همه به او!” آیا این دیوانه به فکر می کنم که ایرلندی بود اولین بار اسکورسیزی و Pacino کار می کرد با هم ؟ ما در واقع مصاحبه Brandt مورد های باور نکردنی, داستان واقعی پشت ایرلندی.

Pacino می گوید او خود را نگه می دارد در سایه “به او را متوقف پاره کردن”

اعتبار:
PA

Kaitlyn Dever است شرط من برای امشب EE Rising Star Award

With Booksmart (که در آن او او ظاهرا التماس به بازیگران چند بار در طی یک دوره از چند سال او عاشق اسکریپت زیاد) و سپس تند و تلخ Netflix درام بر اساس یک قربانی تجاوز, داستان واقعی, باور نکردنی, این واقعا شده است dever’s سال است.

بسیار نگران در مورد ارتفاع از امیلیا کلارک, پاشنه

Pاجاره ممکن است از اژدها نمی faceplant در بفتا.

Emila کلارک می رسد در آغاز سال 2020

اعتبار:
ایسنا

است ادیت بومن پوشیدن دستکش به دلیل Coronavirus?

Just یک فکر.

Joaquin Phoenix ستان Taron Egerton

یکfter تماشای Rocketman, ققنوس آنقدر شیفته Egerton عملکرد او شخصا فرستاده ستاره جوان برای دعوت از او به اکران خصوصی فیلم, بذله گو. “او به من رسیده است او به تماشای فیلم من و فرستاده من یک ایمیل پس از تماشای آن است. ما به وضوح دیده می شود هر یک از بسیاری دیگر در این مدار از” سردرپیش Egerton. “این چنین یک لحظه خاص, تماشای شما برای اولین بار ملاقات”, اضافه شده بومن. ناز!

خواهد Taron Egerton خانه را پیشرو بازیگر برای Rocketman?

اعتبار:
رویترز/خواهد Taron Egerton خانه را پیشرو بازیگر برای Rocketman?

بالا پسر مایکل بخش نامزد دریافت جایزه شده است برای EE را Rising Star Award

Top پسر و آبی داستان درخشان بودند برک آوت نقش برای 21 ساله مایکل بخش است که به دنبال بسیار شیک بر روی فرش قرمز و در این سال ظاهر خواهد شد در استیو مک کوئین تبر کوچک. من به عنوان خوانده شده مصاحبه با ستاره اگر شما می خواهم.

باید Jessie Buckley برنده بافتا برای رز وحشی?

Over در تلگراف فیلم گروه واتساپ (به میزبانی ارادتمند شما) بسیاری از اعضای تاسف از عدم نامزدی برای درخشان گل رز وحشی. در واقع رابی کالین معتقد است, رز وحشی شده اند باید یک مدعی برای بهترین فیلمنامه اصلی (و شما می توانید خواندن بررسی خود را در اینجا). اما جسی Buckley نامزد اسکار بهترین بازیگر برجسته. خواهد او را به آن خانه ؟

ترس مردان سفید!

Looks مانند مردان سفید در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوب امشب. چه یک کودتا! استوارت می گوید میراث خود را در سرگرم کننده قطعه در تکان دهنده عدم تنوع در بافتا نامزد. بیایید امیدواریم که در سال آینده نرخ بسیار بهتر است.

و فرش قرمز نورد است و آماده!

Edith بومن (پوشیدن قابل توجه فیروزه دستکش) و Dermot o’leary در حال نگه داشتن فرش قرمز گرم برای برخی از تلفن های موبایل را با استعداد بالا که در مورد می رسند! اولری است و حتی مجهز به یک تلسکوپ خود را به نگه داشتن دانه دار چشم در starriest نام (سلام عجیب و غریب).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de