وثیقه تعیین شده در $1 میلیون دلار برای ex-cop متهم در جورج فلوید مرگ

درک چوین سفید, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید برای اولین بار او را در دادگاه ظاهر دوشنبه. یک قاضی مجموعه بی قید وثیقه در $1.25 میلیون دلار یا 1 میلیون با شرایط.

چوین که دیده می شد در اخلال تصویری با فشار دادن زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به دو ساعت است که با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. چوین به نظر می رسد در شهرستان Hennepin دادگاه از طریق تغذیه بعد از ظهر دوشنبه با پوشیدن یک jumpsuit نارنجی و آبی ماسک با دست خود بسر برده است.

متی فرانک, مینه سوتا دستیار دادستان کل خواسته برای یک مقدار قابل توجهی از وثیقه به دلیل شدت اتهامات و “قدرت جامعه از نظر” و از آنجا که او گفت: چوین است به احتمال زیاد به فرار. $1 میلیون مشروط به قید وثیقه نیاز به چوین به نظر می رسد برای سال آینده حضور در دادگاه و نه در امنیت و ظرفیت به هیچ سلاح گرم یا سلاح گرم اجازه.

چوین وکیل نیست مسابقه به قید وثیقه و خواسته به آدرس قید وثیقه مسائل در تاریخ بعد. بعدی جلسه دادگاه تعیین شد در ماه ژوئن 29.

فلوید مرگ در 25 مه منجر به سراسر کشور تظاهرات و تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است.

در مینیاپولیس اعضای شورای شهر ابراز داشته اند حمایت خود را برای از بین بردن این گروه به طور کامل و شهرستان در هفته گذشته به توافق موقت پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds و گردن محدودیت. توافقنامه ژنو می آید پیش از حقوق مدنی بررسی وضعیت حقوق بشر بخش است که بررسی خواهد شد که آیا این گروه تا به حال یک الگوی تبعیض آمیز علیه مردم رنگ بیش از دهه گذشته است.

سه نفر دیگر از افسران سابق, J. Kueng توماس خط و Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ است. هفته گذشته آنها دستور داده شد برگزار می شود در $750,000 اوراق قرضه. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im