بنگلادش بیمارستان صاحب بازداشت بیش جعلی coronavirus نتایج آزمون

یک بنگلادش بیمارستان صاحب متهم به صدور هزاران جعلی منفی coronavirus نتایج آزمون به بیماران در دو درمانگاه دستگیر شده بود روز چهارشنبه در حالی که در تلاش برای فرار به هند در برقع, پلیس گفت:.

دستگیری مشخص شده پایان نه روز تعقیب و محمد شاهد بیش از اتهامات دادن گواهینامه های جعلی به بیماران گفت: آنها ویروس رایگان و بدون حتی تست آنها.

آقای شاهد 42 یکی از بیش از ده نفر بازداشت شده توسط مقامات طی چند روز گذشته در ارتباط با کلاهبرداری است.

کارشناسان هشدار می دهند که مدارک جعلی را بدتر کرده اند در حال حاضر وخیم ویروس وضعیت در این کشور از 168 میلیون نفر با شک و تردید در مورد صحت گواهینامه های صادر شده توسط پزشک می باشد.

“او دستگیر شد از این بانک از مرز رودخانه به عنوان او تلاش برای فرار به هند است. او با پوشیدن برقع” اقدام سریع گردان سخنگوی سرهنگ Ashique بالله به خبرگزاری فرانسه گفت.

“خود بیمارستان انجام شده 10,500 coronavirus آزمون که از 4200 شدند واقعی و بقیه 6,300 آزمون گزارش داده شد و بدون انجام آزمون.”

آقای شاهد نیز متهم شارژ برای گواهینامه های, و, ویروس, درمان, حتی اگر او تا به حال توافق با دولت است که خود بیمارستان در داکا پایتخت را رایگان ارائه مراقبت.

یک دکتر معروف و شوهرش نیز توسط پلیس دستگیر و متهم به صدور هزاران نفر از ویروس جعلی گواهی در داکا آزمایشگاه.

به اتهام کلاهبرداری می تواند به شدت صدمه دیده کارگران مهاجر به دنبال رفتن به خارج از کشور و, که حواله کلید بنگلادش اقتصاد گفت: Shakirul اسلام از مهاجر گروه حقوق OKUP.

ایتالیا هفته گذشته به حالت تعلیق پروازها به مقصد رم از بنگلادش برای جلوگیری از سیل از coronavirus موارد در درون جامعه است.

چندین مسافران پس از رسیدن از داکا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

“برخی از بنگلادشی بودند که آزمایش مثبت در ایتالیا گفته می شود حمل منفی Covid گواهی از بنگلادش” Shakirul اسلام ادعا کرد.

“دولت باید اطمینان از کیفیت Covid-19 آزمون در آزمایشگاه محلی به خاطر آن در خارج از کشور بازار کار است.”

نزدیک به 19 میلیارد دلار فرستاده شد به بنگلادش با حدود 12 میلیون نفر از کارگران مهاجر در سال گذشته با توجه به بانک مرکزی است.

بنگلادش گزارش شده است فقط بیش از 193,000 عفونت و 2,457 مرگ و میر تا کنون.

اما کارشناسان پزشکی می گویند ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که کمی تست شده است.

فقیر کشور است راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی پس از لغو یک ماه طولانی ویروس مستند در پایان مارس حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im