بنگلادش پوشاک کارخانه بازگشایی با وجود ترس از coronavirus گسترش

هزاران نفر از پوشاک کارخانه در سراسر جنوب آسیا در حال بازگشایی باعث ترس از افزایش coronavirus موارد است.

در بنگلادش حدود 900 امکانات باید دوباره عملیات پس مارس 26 با وجود گسترش در سراسر کشور مستند تا مارس 16.

کارخانه دستور به پیروی از مقررات ایمنی تعیین شده توسط بنگلادش تولید کنندگان پوشاک و صادرات انجمن (BGMEA) مانند اجتماعی فاصله و الزامی به پوشیدن ماسک.

اما کمتر از نیمی از این امکانات در بنگلادش سقوط تحت BGMEA را حواله و مشخص نیست که چگونه بسیاری از این پس پادمان.

صنعت پوشاک است که از اهمیت به بنگلادش اقتصاد با حسابداری برای پوشاک 80 درصد از صادرات است.

اما سفارشات به ارزش £2.4 میلیارد لغو شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر به این معنی بنگلادش کارخانه های تحت فشار هستند برای گریز احتیاطی و جبران درآمد را از دست داده.

کارگران و خانواده های آنها به طور معمول زندگی می کنند در یکی از داکا بسیاری از پرجمعیت محله های فقیرنشین که در آن ترس از ویروس می تواند به راحتی به عنوان بهداشت سهل انگاری و دسترسی به مراقبت های بهداشتی محدود است.

شده اند وجود دارد بیش از 11,500 موارد Covid-19 در بنگلادش و 186, مرگ و میر, اما واقعی تلفات است که تصور می شود بسیار بالاتر در این پرجمعیت کشور از 161 میلیون نفر است.

حداقل چهار پوشاک کارگران که در حال حاضر مرده از coronavirus در حالی که بیش از 50 آلوده هستند گفت: Kalpona Akter رئیس جمهور بنگلادش پوشاک و کارگران صنعتی فدراسیون.

“من واقعا نگران است. این کارگران در جوامع خود کار های آشپزخانه و توالت و سپس در معرض حمل و نقل و در حال حاضر کارخانه ها. بنابراین ما نیاز به سازمان دیده بان برای عفونت بیش از هفته آینده,” او گفت:.

صنعت پوشاک است محور حیاتی رشد اقتصادی در کشورهای سراسر منطقه بیش از گذشته چند دهه از چین به سریلانکا و ویتنام به فیلیپین.

در کامبوج که در آن شده است وجود ندارد و در سراسر کشور تعطیل می شود اگر چه برخی از کارخانه ها بسته شده اند و دولت متعهد به ارائه حقوق و دستمزد جایگزینی حدود 38 دلار در هر ماه اما تنها “در مورد 61,500 کارگران”.

چنگ Sokha, 36, که با این نسخهها کار در یک کارخانه در حومه پایتخت پنوم نمی خواهد زنده ماندن بدون او ،

“این خواهد بود وحشتناک. من در حال حاضر تلاش برای این دو ماه برای پرداخت بدهی به عنوان شوهر من نه پول دیگر… مواد غذایی و محصولات بسیار گران تر از تقاضا بیشتر,” او گفت:.

در بنگلادش مقامات اعلام کرده اند £572 میلیون بسته محرک اقتصادی برای این کشور در صنعت پوشاک است اما کارگران می گویند پول است نه رسیدن به آنها. ماهانه دولت-تعیین حداقل دستمزد برای کارگران صنایع پوشاک در کشور است £76.14 و هر یک از کارکنان پشتیبانی به طور متوسط پنج نفر.

حدود یک میلیون نفر در حال حاضر شغل خود را از دست و تنها دو درصد از خریداران — بسیاری از آنها بزرگ جهانی به مشتریان ارائه شده برای پوشش هزینه های دستمزد.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند بازگشایی کارخانه ها است بنابراین حیاتی برای بقای جنوب و شرق آسیا اقتصاد با وجود خطرات مطرح شده.

“ما باید برای ایجاد یک تجارت کردن بین زندگی و معیشت” گفت: Ramanan Laxminarayan مدیر مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست.

“من فکر می کنم که باز پوشاک کارخانه اجازه می دهد تا مردم برای زنده ماندن در حالی که فعالیت های دیگر مانند توده تجمعات مذهبی و یا اهداف اجتماعی دارای اهمیت کمی برای اقتصاد است و باید محدود برای مدتی دیگر,” او اضافه شده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر