همسر یک “گربه چربی بین المللی banker” تنظیم شده است برای پیدا کردن که آیا او را به چالش با برگزاری غیر قابل توضیح ثروت سفارش (UWO) موفق بوده است.

Zamira Hajiyeva که صرف بیش از £16 میلیون در Harrods در یک دهه است که در تلاش برای سرنگونی یک UWO به دست آمده توسط ملی Crime Agency (NCA) در برابر ملک در Knightsbridge مرکزی لندن بود که خریداری شده برای £11.5 میلیون دلار در سال 2009 توسط یک شرکت ثبت شده در جزایر ویرجین بریتانیا است.

شوهرش جهانگیر حاجی اف بود که رئیس دولت در کنترل بانک بین المللی آذربایجان از سال 2001 تا زمانی که استعفای خود را در سال 2015 و بعد از آن محکوم به 15 سال زندان برای تقلب و اختلاس.

اما خانم Hajiyeva, 56 استدلال می کند که شوهر او اعتقاد که او گفته بود “یکی از ویژگی های مرکزی” از NCA نرم افزار برای UWO بود نتیجه یک “به شدت ناعادلانه محاکمه” و باید تخلیه شود.

دادگاه تجدید نظر رهبری پروردگار رئیس دادگستری خداوند برنت است که با توجه به آن حکم Mrs Hajiyeva مورد در روز چهارشنبه.

در دادگاهی در لندن در ماه دسامبر Mrs Hajiyeva را مدافع جیمز لوئیس کنترل کیفیت استدلال که آقای حاجی اف اعتقاد بود که “آشکار انکار عدالت”.

او را مشاهده کنید که “shorn آقای حاجی اف را اعتقاد آن است که کاملا غیر واقعی نشان می دهد که NCA می تواند به دنبال داشته و به دست آمده از UWO”.
ملک در Knightsbridge


اعتبار: Paul Grover

Mrs Hajiyeva اولین کسی بود که به موضوع به یک UWO جدید قدرت را به زور در ژانویه 2018 تحت اصطلاح McMafia قوانین – نام بعد از سی سازمان یافته جرم و جنایت درام و کتاب است که الهام بخش آن است.

یک UWO اجازه می دهد تا NCA برای به دست گرفتن کسی دارایی اگر آنها بر این باورند که صاحب یک سیاسی در معرض فرد (PEP) – کسی که از خارج از منطقه اقتصادی اروپا در موضع قدرت است که باعث می شود آنها را در قبال رشوه یا فساد – و آنها قادر به توضیح منبع ثروت خود را.

اما آقای لوئیس استدلال که آقای حاجی اف بود که پپ و گفت: NCA بود “به طور جدی mischaracterised” آقای حاجی اف کار با توصیف او به عنوان یک “دولت رسمی”.

جاناتان هال QC برای NCA گفت: خانم Hajiyeva تفسیر از قانون بود “غیر قابل تحمل” و فرستاده شده است که بانک بین المللی آذربایجان شد یک شرکت دولتی است و آقای حاجی اف بود پپ.

او اضافه کرد که “شواهد تازه” که بر اساس آن خانم Hajiyeva به دنبال تکیه نشان داد که او “تحت بررسی در آذربایجان به صورت متقلبانه صرف مبالغ قابل توجهی در بلیط های هوایی جواهرات و اشیای قیمتی, شهریه, محصولات زیبایی رستوران و هتل”.

در حکم دادگاه در اکتبر سال 2018 رد Mrs Hajiyeva اولیه تلاش برای سرنگونی UWO آقای عدالت Supperstone گفت که “سه جداگانه وفاداری کارت های صادر شده برای خانم Hajiyeva” توسط Harrods, جایی که او به صرف بیش از £16 میلیون بین ماه های سپتامبر سال 2006 و در ماه ژوئن سال 2016.

اسناد دادگاه بعد از آن منتشر شد به رسانه ها نشان داد که خانم Hajiyeva منفجر £600,000 در یک روز در طول یک دهه صرف ولگردی و قانونی شکنی.

مجلس ملی موسسان پس از آن کشف و ضبط جواهرات به ارزش بیش از £400,000 از کریستی بیش از سوء ظن در مورد چگونگی اقلام خریداری شد در حالی که خانه حراج شد ارزش این جواهرات برای خانم Hajiyeva دختر.

در ماه سپتامبر خانم Hajiyeva مبارزه تلاش برای استرداد او به آذربایجان به صورت تقلب و اختلاس اتهامات بر این اساس است که او نمی خواهد از یک محاکمه عادلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im