نوار صاحب حذف $3,714 از دیوار اهدا به کارکنان

برخی از آمریکایی میله را انتخاب کنید برای قرار دادن پول خود را به دکور خود را – به معنای واقعی کلمه. Kitschy روند برای رستوران ها و کافه ها است که برای پوشش دیواره های خود را در اسکناس دلار و یکی گرجستان تاسیس شده است در حال حاضر خدا را شکر می کنند. نوار شن و ماسه در Tybee Island بود و یک بار تحت پوشش کف تا سقف در صورتحساب اما در طول این زمان بی سابقه زمانی که کارکنان از کار صاحب تصمیم گرفته است برای قرار دادن پول به خوبی استفاده کنید.

نوار صاحب جنیفر ناکس گرفته شده پایین هر دلار بیل و اهدای پول به کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف بسیاری از کسب و کار از جمله خود او. “ما تا به حال به معنای واقعی کلمه پول در دیوارها و زمان در دست ما” ناکس گفت: CBS وابسته WTOC. “وجود دارد نه بیشتر زمان مناسب برای خدمت به مردم است.”

sandbar.jpg
جنیفر ناکس تصمیم به “نوسازی” نوار و پایین اسکناس دلار تزئینات دیوار و سقف برای کمک به کارکنان خود را که از کار در طول این زمان. نوار شن و ماسه

صورتحساب اهدا شده توسط مشتریان شده اند پوشش دیوار نوار شن و ماسه برای شش سال اما در پایان ماه مارس Knox تصمیم گرفت از آن زمان برای یک “نوسازی.” او posted a photo on Facebook نشان دادن یک عضو هیات دقت از بین بردن پول است. “نوار شن و ماسه در حال رفتن به یک نگاه تازه و جدید در حالی که دادن در همان زمان!” ناکس نوشت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

او آن را به نام یک “کار عشق” و خواسته مشتریان را حدس بزنید چقدر پول شده است استاپلر به دیوار در طول سال. از آن زمان سه روز به حذف تمام لوایح و در پایان ناکس تا به حال در مجموع $3,714 که او را به نوار bartenders و نوازندگان.

“این فقط خانه را به بسیاری از مردم” ناکس گفت: در مورد نوار. “ما بار, کلیسا اینجا ثبت نام کلاس اینجا. بسیاری از چیزهای بسیار جذاب که به ارمغان می آورد جامعه با هم است.”

برخی از صورتحساب نوشته شده توسط مشتریان که می خواستم به مناسبت سالگرد یا مناسبت خاص آنها را جشن گرفتند در طول سفر خود را. “هر یک پیام از عشق و در حال حاضر ما می دهد که عشق در بازگشت” پم Hessler, Knox, مادر گفت WTOC.

بعد از کلمه مورد ناکس کمک مالی به کارکنان خود طرفداران نوار شن و ماسه می خواستم به کمک بیش از حد. نزدیک به 400 نفر اهدا شده و در حال حاضر گلدان از پول رشد کرده و در مجموع $4,104.

هر یک از کارکنان در حال حاضر حدود 600 دلار. “اوه خدای من!” عضو هیات لیدیا کلارک گفت. “است که پرداخت اجاره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de