رئیس جمهور سابق باراک اوباما در روز جمعه خواستار پایان دادن به “میراث تعصب و رفتار نابرابر” پس از مرگ اخیر جورج فلوید در مینه سوتا است.

“این طبیعی است که به آرزوی زندگی” فقط به عقب بر گردیم به حالت عادی’ به عنوان یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی upend همه چیز در اطراف ما” اوباما نوشت: در بیانیه ای که به توییتر. “اما ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘معمولی’—این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک است.”

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 آمریکا” رئيس جمهور سابق ادامه داد: در این بیانیه است. “نمی توان آن را “طبیعی است.” اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر شود.”

“با هم کار کنند برای ایجاد یک جدید طبیعی” که در آن میراث تعصب و رفتار نابرابر دیگر اثرات ما موسسات یا قلب ما,” او اضافه شده است.

بیانیه اوباما می آید در پاسخ به مرگ اخیر فلوید که در مدت کوتاهی پس از دستگیری و برگزار کردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو. در ویدئوها از دستگیری که ظاهر شده اند در سراسر رسانه های اجتماعی فلوید شنیده می شود بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

چهار مینیاپولیس افسران پلیس بودند که درگیر در Floyd را بازداشت و از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از این حادثه اما ساکنان سراسر کشور در ادامه به درخواست برای اقدام بیشتر گرفته شود و منجر به تظاهرات گسترده و غارت در سراسر مینیاپولیس.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود

Barack Obama
این صفحه نمایش گرفتن از یک ویدئو منتشر شده توسط BidenForPresident نشان می دهد رئیس جمهور سابق اوباما صحه جو Bidens کاخ سفید پیشنهاد از طریق یک پیام ویدیویی در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.
اولیویه Douliery/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de