باربی راه اندازی جدید “انتخاباتی” عروسک برای سال 2020 انتخابات

ماتل اعلام باربی جدید سال 2020 “انتخاباتی” مجموعه ای در روز سه شنبه شامل چهار عروسک که هر کدام نقش در مبارزات انتخاباتی و روند انتخابات. این مجموعه که با هدف “افشای دختران به نقش رهبری و بستم علاقه خود را در شکل دادن به آینده” متشکل از یک نامزد انتخاباتی مدیر کمپین جمع آوری کمک و رای دهندگان عروسک, با توجه به یک متل آزادی مطبوعات.

این مجموعه متنوع از عروسک ویژگی های سیاه باربی به عنوان نامزد.

“با کمتر از یک سوم از انتخاب رهبران در آمریکا بودن و سیاه بودن حتی کمتر نشان داده شده در این موقعیت ما طراحی باربی انتخاباتی با مجموعه ای متنوع از عروسک برای نشان دادن تمام دختران آنها می تواند به بالا بردن صدای خود” لیزا McKnight این SVP و جهانی سر از باربی و عروسک ها در ماتل گفت: در آزادی مطبوعات. “هدف ما این است که به حذف موانع به رهبری با دادن دختران این ابزار به تصور و بازی آینده خود نقش.”

این “انتخاباتی” مجموعه ای است به نام باربی “حرفه ای سال” برای سال 2020 را در سایت خود. مجموعه جدید علائم هفتمین بار باربی در اجرا برای دفتر سیاسی از سال 1992 با توجه به سایت خود.

مجموعه هزینه های $39.99 قیمت و در دسترس است از عمده خرده فروشان آنلاین آغاز روز سه شنبه.

اضافی منابع آموزشی برای کودکان است که می تواند همراه با مجموعه ای مانند بازی رای دهید و برای دختران به قلم کمپین سخنرانی برای خودشان نیز در دسترس بر روی باربی در وب سایت.

این شرکت همچنین اعلام کرد که همکاری با او باید اجرا “غیر حزبی و غیر انتفاعی است که فراهم می کند هدایت و حمایت از زنان با توجه به یک اجرا برای دفتر” با توجه به انتشار.

او باید اجرا یک “شریک دیرین” با نام تجاری و ذینفع وجوه از رویای باربی شکاف پروژه اختصاص داده شده است برخی از منابع خود را به “کمک به او منجر شود” البته در دسترس بر روی وب سایت خود را. این دوره همچنین می گوید که “طراحی شده توسط باربی” در سایت خود.

این دوره با هدف حمایت از دختران جوان به خصوص دختران از رنگ در سفر خود را به تبدیل شدن به رهبران سیاسی ارائه شده توسط بزرگسالان مدل های نقش ابزار و ارشاد به “تعامل و الهام بخش” دختران در اوایل زندگی خود با انتشار گفت.

“درک نقش ما در توانمند سازی دختران ما اولین گام ما باید سالم مکالمات در خانه و تشویق کنجکاوی” موسس و مدیر عامل شرکت او باید اجرا ارین لوس Cutraro گفت: در آزادی مطبوعات. “با گرفتن آنها را هیجان زده امروز ما به آنها اعتماد به نفس برای بالا بردن صدای خود را و اجرا برای فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de