بارسلونا دستگیری مظنون تروریستی دولت اسلامی برنامه ریزی مستند حمله

تلگراف | No comments

پلیس اسپانیا از بازداشت یک مرد مراکشی در بارسلونا با موسوم به دولت اسلامی که به اعتقاد آنها در حال برنامه ریزی یک حمله تروریستی, پلیس گفت:.

انسان به عنوان عمیقا افراطی دستگیر شد و پس از یک مشترک بررسی با نیروهای امنیتی در مراکش و ایالات متحده آمریکا, پلیس گفت:.

“مظنون در نظر گرفته شده برای انجام یک عمل تروریستی که جزئیات آن در حال ناشناخته” پلیس در بیانیه ای گفت.

بازداشت مرد امور خارجه ایران و تاریخ بازگشت حداقل چهار سال پلیس گفت: هر چند او تا به حال نشان داده نمی شود و هر گونه علائم ظاهری از افراط گرایی تا همین اواخر.

یک گروه شبه نظامی اسلامگرا با استفاده از یک ون به آمار عبور و مرور در بارسلونا لا رمبلا بلوار در ماه اوت سال 2017 و انجام پیگیری حمله در یکی دیگر از کاتالان شهرداری کشته شدن 16 نفر و در مجموع.

این Morrocan مرد دستگیر شد و در یک آپارتمان در مرکز بارسلونا به لا رمبلا, پلیس گفت:.

افسران پوشیدن تمام بدن و لباس و عینک و بررسی چندین لپ تاپ در داخل این آپارتمان یک پلیس تصویری نشان داد. بازداشت مرد شد و بعد همراهی خارج از ساختمان توسط نقاب پلیس مسلح به عنوان افسران محاصره این منطقه است.

پس از اسپانیا تحمیل coronavirus مستند در مارس 14, مرد مورد علاقه در نیروی جهادی افزایش یافته پلیس گفت که او ساخته شده وعده وفاداری به “دولت اسلامی” در حالی که اعلام نفرت خود را از غرب در رسانه های اجتماعی.

پلیس گفت که او به احتمال زیاد شده است, پاسخ به تماس از دولت اسلامی برای پیروان در غرب برای انجام حملات در کشورهایی که در آنها زندگی می کنند.

محققان می ترسید او در حال برنامه ریزی یک حمله شاید با استفاده از یک چاقو و یا با یک وسیله نقلیه در بارسلونا پس از مشاهده او شکستن ویروس سلول قوانین به حرکت در اطراف شهر احتمالا به دنبال یک هدف است.

دستگیری آمد و به عنوان سواحل در بارسلونا شروع به دوباره باز پس از چند ماه از مستند.

اسپانیا مدنی نگهبان گفت که این بازداشت انجام شده در بارسلونا بود با کمک آمریکا و دفتر تحقیقات فدرال و مراکش دولت و نیروهای امنیتی.

در مارس نیروهای امنیتی در جنوب شهر آلمریا دستگیر و بازداشت یک خواننده رپ بود که در اجرا پس از مبارزه برای حرکت جهادی در عراق و سوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>