Barista می شود $42K در نکات پس از سوء استفاده توسط سان دیگو “کارن”

زمانی که Amber Lynn ژیل ابراز خشم بیش از یک استارباکس کارگر پیشنهاد که او به دنبال شرکت و شهرستان بهداشت عمومی دستور با پوشیدن یک ماسک صورت, او به احتمال زیاد تا به حال هیچ ایده چگونه سود آن را ثابت کند — برای barista او شود.

ژیل آخرین رسانه های اجتماعی از شرکت کنندگان به لقب “کارن” یک نام در حال حاضر استفاده می شود به مرجع سفید زنان سرپرست تحت عنوان در عمومی. سن دیگو ساکن در روز دوشنبه ارسال شده یک عکس از لنین گوتیرز در Facebook گفت: جوان barista “حاضر به خدمت من چون من نیستم با پوشیدن ماسک. دفعه بعد من منتظر پلیس و آوردن معافیت پزشکی.”

خود شرح داده شده فعال و مربی یوگا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما روشن ساخته شده است در چندین پست که او را رد اطلاعات پزشکی و علوم نشان ماسک جلوگیری از گسترش coronavirus.

به عنوان جمعه 5,806 کالیفرنیا مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروسبه گفته جان هاپکینز و سن دیگو است که مورد نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از آوریل 1.

این به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و نظر-پس از ارسال ترویج بسیاری از عبارات حمایت گوتیرز از جمله از کسانی که نوشت: آنها می خواهم او را به یک نکته باعث یک غریبه مت Cowan, برای شروع مجازی نکته jar برای کارگر در GoFundMe. اهدای صفحه تحت عنوان “راهنمایی برای لنین ایستاده تا به سن دیگو کارن” مطرح کرده بود بیش از $37,000 برای گوتیرز از ظهر جمعه.

“همه با تجمع در اطراف کسی برای انجام آنچه که آنها قرار است انجام دهد و در تلاش برای محافظت از هر کس دیگری. این فقط به شما نشان می دهد وجود دارد بسیاری از مردم خوب وجود دارد و که بیشتر بد” کوان گفت: San Diego news خروجی.

گوتیرز مشتاق رقصنده ارسال یک Facebook تصویری با ابراز تشکر از کمک های مالی و رله تعجب خود را که یک حادثه است که به طول انجامید فقط چند دقیقه می تواند در چیزی “خیلی بزرگ است.”

او توضیح داده که اختصاص به جبهه ثبت نام و درخواست ژیل اگر او تا به حال یک ماسک صورت منجر به نفرین و طوفان تنها به بازگشت لحظه بعد به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از Gutierrez از او نام و تهدید به تلفن استارباکس دفتر مرکزی شرکت قبل از ترک دوباره.

من دریافت پیام های متعدد درخواست من طرف داستان. پس از این به نظر می رسد محبوب ترین موضوع من تصمیم به ارسال تجربه شخصی من در اینجا. با تشکر از شما همه برای عشق و حمایت است.

ارسال شده توسط لنین گوتیرز در چهارشنبه 24 ژوئن 2020

“ما با احترام درخواست مشتریان به دنبال اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی از جمله پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از فروشگاه ما” استارباکس, سخنگوی اظهار داشت: در یک ایمیل.