بارنزلی زنان متهم فا ساخت “ناقص” و “ناعادلانه” تصمیم به از درجه اعتبار ساقط فصل خود را

زنان لیگ ملی طرف را متهم به فدراسیون فوتبال فرایند دفع ادرار زنان لیگ ملی بودن “به شدت ناقص ناعادلانه به زنان باشگاه ها و نه برای هدف مناسب” در بیانیه ای.

بارنزلی فوتبال زنان باشگاه می گویند تحقیقات خود را به آنها منجر به این باور است که فا فرایند تصمیم گیری “بود و همه بخشی از یک لاستیک ماشین پرس یا ورزش برای تصمیم گیری است که در حال حاضر ساخته شده است”. آنها ادعا می کنند که این فرایند است که به دنبال سقوط کوتاه از آنچه فا باید دنبال کرد و در حال حاضر خواستار فا به “بلافاصله به حالت تعلیق در تصمیم گیری برای پایان دادن به 2019-20 فصل و پاک کردن نتایج”.

“کل فرایند به این تصمیم در رابطه با زنان لیگ ملی در زمان کمتر از 48 ساعت” بیانیه ای گفت:. “زنان لیگ ملی نگرانی در مورد بازه زمانی و سرعت این فرایند است.”

این قابل درک است که فوتبال زنان کنفرانس و حذفی فوتبال بانوان هیئت مدیره تصمیم به پاک کردن نتایج به جای نگاه یک امتیاز در هر بازی فرمول زیرا برخی از لیگ تا به حال حتی به اتمام 50 درصد از وسایل. بارنزلی فوتبال زنان باشگاه قابل درک هستند به صرف در منطقه £25,000 در این فصل است.

یک فا سخنگو گفت: “این تصمیم به پایان دادن به 2019-20 فصل در ردیف سه تا هفت نفر از این زنان را بازی ساخته شده در مشاوره بین FA FA زنان اعضای هیئت مدیره و فوتبال زنان, کنفرانس, که شامل نمایندگانی از تمام لیگ ها در هرم.

“اعضای فا زنان مدیره و فوتبال زنان در کنفرانس اجماع رسیده بود که به اتفاق آرا پشتیبانی شده توسط تمام لیگ نمایندگان. این بی سابقه ای و به چالش کشیدن بار برای همه; اما اجماع رسیده بود در بهترین منافع فوتبال زنان هرم و با نگرانی اصلی برای ایمنی و رفاه, باشگاه, بازیکنان, کارکنان, مقامات داوطلبان و هواداران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im