واشنگتن — دادستان کل ویلیام بر آوردن است در یک تیم برای به چالش کشیدن کار خود دادستان در مورد مایکل فلین رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی, با توجه به یک فرد آشنا با وزارت دادگستری تصمیم.

وزارت دادگستری تایید کرد که جف جنسن یک دادستان در ایالات متحده به دفتر دادستان در سنت لوئیس است که با همکاری نزدیک با فلین دادستان براندون ون Grack به نقد و بررسی این مورد است. این موضوع در حال بررسی است نه مربوط به نظارت در این مورد. ون Grack مشغول به کار در سمت مشاور ویژه تیم.

ایسنا گزارش کرده است که فلین وکلا در تلاش هستند تا برداشت خود را از گناه بر اساس اتهامات که ون Grack به دنبال suborn دروغ با گفته فشار فلین به اظهارات نادرست در ویرجینیا پرونده سابق شریک کسب و کار بیژن Rafiekian.

دو سال پیش فلین اعتراف او به دروغ FBI در یک مورد که ریشه از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

بررسی فلین مورد می آید به عنوان دادستان رها تحقیقات خود را از اندرو McCabe این معاون سابق FBI مدیر و مکرر هدف از رئیس جمهور.
 
بر تصمیم به بررسی پرونده جنایی علیه فلین دیده خواهد شد که به نفع دیگری به رئیس جمهور که به مدت طولانی احساس خود را مشاور پیشین شورای امنیت ملی تحت درمان قرار گرفت ناعادلانه. وجود دارد گزارش های ارشد وزارت دادگستری مقامات تحت فشار قرار دادند برای یک فندک حکم برای فلین از دادستان در اصل به دنبال آن نیز از آنچه اتفاق افتاده است در مورد راجر سنگ رئیس جمهور دوست دیرین که خواسته است برای یک محاکمه جدید.
 
بر علنا تبلیغ خود استقلال در مصاحبه با ABC News در این هفته. اما او راه اندازی کرده است تحقیقات رئیس جمهور قبلا تحت فشار قرار دادند ، یکی به نظر می رسد به ریشه های روسیه پروب و یکی دیگر از بررسی شواهد رودی جولیانی جمع آوری شده در اوکراین است.
 
رئیس جمهور استدلال او “حق قانونی” به دخالت در وزارت دادگستری تحقیقات. یکی مربوط McCabe کاهش یافته بود جمعه و آن را نمی خواهد لطفا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.
 
سابق FBI معاون مدیر مسئول راه اندازی روسیه تحقیقات به رئیس جمهور شده است یکی از شایع ترین اهداف و روز جمعه او ابراز خشم در مورد چپ در برزخ حقوقی.
 
“آن را مطلق رسوایی که آنها در زمان دو سال و قرار دادن خانواده من از طریق این تجربه” McCabe گفت.

در همین حال یک گروه از سناتورهای دموکرات خواستار Barr به استعفا. گفتند: آن را “معتبر نیست” را برای او به ادعای نظارت وزارت دادگستری در یک شیوه ای مستقل.

کلر Hymes و کاترین Herridge کمک به این گزارش.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im